Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2006 o 21:44, =PtaQ napisał:

P.S. Ta wazelina to bez powodu...ekchm.. ten.. no.. ToCA 3 :D


NO jaha :) ale ale nie dzielmy skóry na chomiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 21:45, Green Phoenix napisał:

A wiesz że to był mój koszyk, okradłeś mnie :P Oddawaj! :P


O nie tam jest napisane białą czcionką - Private property of michal19 - nie widzisz? To dlatego że jest białe tło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 21:45, c0nflikt napisał:


Ale coś mi sięobiło o uszy że sięwyczerpały zamówienia Pre-Order czy cóś takiego to może dlatego
chyba że od tego konkursu już widze rózne rzeczy :P



to juz nie moj problem , gre mam zamowiona od 2 miesiecy i pragnal bym ja dostac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 21:46, libero85 napisał:

to juz nie moj problem , gre mam zamowiona od 2 miesiecy i pragnal bym ja dostac :D


Aha to napewno w takim razie nie z tego powodu bo ja zamawiałem góa 2 tygodnie temu :P

A tak swoją drogą to ciekawe ile osób przeniosło sięjuż na zielone łaki przez ten konkurs ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 21:45, Evil Khan napisał:

NO jaha :) ale ale nie dzielmy skóry na chomiku ;)


Racja, kosmiczny chomik może się zdenerwować ;)

Niech bogowie Tamriel (i chomik ;) będą z tobą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2006 o 21:47, c0nflikt napisał:


A tak swoją drogą to ciekawe ile osób przeniosło sięjuż na zielone łaki przez ten konkurs ;]


ja sie przeniose do zielonych miekich pokoi bez elementow wystajacych ktorymi mozna by bylo sobie krzywde zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj byłem na spacerze.... i wszystko takie nierealne i obce wokól się wydawało. Spałem dwie godziny; sniło mi sie że złapałem trzy koszyki, ale nie z mojego konta .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest koniec mojego udziału w tym konkursie. Fajnie było, przez sześć dni nazbierałem 880wPLN-ów, ale przegrałem z grypą, która mnie powaliła na kolana. Życzę, aby osoby z pierwszej piątki dobrze zagospodarowały wygrane pieniądze. Żegnam:) Michał Raven.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 21:50, c0nflikt napisał:

Ja sięnie zdziwie jaki mi wyjdzie teraz lekka wada wzroku (-30) teraz przez ten konkurs ;]


Hehe, ja jakieś 2h temu stwierdziłem, że zakładam okulary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 21:50, Minsc i Boo napisał:

A ja dzisiaj byłem na spacerze.... i wszystko takie nierealne i obce wokól się wydawało. Spałem
dwie godziny; sniło mi sie że złapałem trzy koszyki, ale nie z mojego konta .....

:D
Jutro w pracy będzie dziwnie... Nie będzie konkursu - będzie można pracować, emocje opadną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 21:50, Minsc i Boo napisał:

A ja dzisiaj byłem na spacerze.... i wszystko takie nierealne i obce wokól się wydawało. Spałem
dwie godziny; sniło mi sie że złapałem trzy koszyki, ale nie z mojego konta .....


Hehe
Mnie też sie koszyki śniły :P
A tak do tematu to... mam tylko 670 wPLN :( <ROZPACZ>
Szukałem dziś cały dzionek w nadzieji że może mi sie uda a tu nic :(
Jestem troche załamany no ale nic już raczej nie zrobie.

Jedyny ratunek to jakiś błyskawiczny cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 21:50, Minsc i Boo napisał:

A ja dzisiaj byłem na spacerze.... i wszystko takie nierealne i obce wokól się wydawało. Spałem
dwie godziny; sniło mi sie że złapałem trzy koszyki, ale nie z mojego konta .....


Ja już wszędzie te koszyki widze :P Wyskoczyłem na 10 minut do biedronki po jakąś szame i wyszłem z 3 koszykami :PJjak się skapłem że mi się już rypie bo koszyki są czerwone to było za późno bo puścili pana Stanisława Niecia bodyguarda za mną ;] Ale naszczeście otworzyli u mnie w mieście oddział Senatroium Kukułeczka tak zę będzie dobrze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 21:52, Evil Khan napisał:

Jutro w pracy będzie dziwnie... Nie będzie konkursu - będzie można pracować, emocje opadną...

Dokładnie, BTW ciekawe ile wynoszą straty związane ze spadkiem wydajności spowodowanym konkursem LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra idę pograć trochę w CoD2, uczyć się i spać :) Miłego koszykobrania! PtaQ ( i wszystkie ptactwo z H5N2 :D) trzyma za was kciuki..ee..skrzydła :D


P.S. Tak na zakończenie - pomimo kilku stresów, to ten konkurs wg. mnie był bardzo fajny, można było się trochę pośmiać itd. Oby więcej takich konkursów (następny zapewne na wielkanoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Was dobrą wiadomość jeszcze trochę ponad 7200 sekund i można się wyspać ;))))

A od jutra codzienna szarość dnia bez niebieskich koszyczków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować