Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

Hmm nie myśleliście czasem tak jak ja (wiem, że troche się łudze i chce za wiele ale fajnie byłoby tak mieć), że chociaż część tych pieniędzy dla osób, który nie będą w pierwszej piątce wpadla na konto wPLN. Marzenie jest tym bardziej fajne, iż gwarantuje dodatkową kase do zgromadzonej wcześniej wirtualnej kasy. Umożliwiłoby to zakupy tanio fajnych gadżetów w nowym sklepie gram.pl, który rusza już za kilka dni.
...ahhh co za marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chce byc upierdliwy ale przed chwila nacisnalem 20 zl w koszyku a moj stan posiadania to nadal tylko 163 wpln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 16:02, Indrid Cold napisał:

nie chce byc upierdliwy ale przed chwila nacisnalem 20 zl w koszyku a moj stan posiadania to
nadal tylko 163 wpln


bo to się liczy oddzielnie (to tylko wirtualna kasa konkursowa) jeśli o to ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 16:02, NomenNescio napisał:

Hmm nie myśleliście czasem tak jak ja (wiem, że troche się łudze i chce za wiele ale fajnie
byłoby tak mieć), że chociaż część tych pieniędzy dla osób, który nie będą w pierwszej piątce
wpadla na konto wPLN

Tak np. 10% z tego co zgromadziłeś przechodzi na twoje konto gram.pl... ach te marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2006 o 16:06, Kukowsky napisał:

> wpadla na konto wPLN
Tak np. 10% z tego co zgromadziłeś przechodzi na twoje konto gram.pl... ach te marzenia...


Masz całkowitą rację "nawet te 10%" to i tak nieźle. W sumie z 50 wPLN mialbym tylko 5 ale to zawsze coś - jak to mówią "ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka"
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 16:06, Michał Raven napisał:

Poprawka mam już 370 wPLN-ów :D


hmm... to ile ty siedzisz na tym gram.pl :D
Ja to i tak sądze, że większe znaczenie ma LUCK (bo zależy też ile kasy się pojawia w koszyku - nieistotna ilość ważna jakość) np Ja mialem ostatnio dużo nauki a tu dziś kupilem sobie gre wszedłem ją zarejstrować, a tu na moim koncie znalazlem 50 wPLN. Oby mi tak jeszcze jutro z rana szczęście dopisało to miałbym większą moc wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 16:11, Sarafan_Knight napisał:

Szkoda, że tylko 10...


Heh, ja od początku sobie odpuściłem:P( bardzo ciężki tydzień w szkole) W sumie do tej pory nie znalazłem ani jednego koszyka, ale co tam życie jest piękne-15 czerwca odbędzie się koncert Guns N''Roses w Warszawie. Szkoda, że tutaj biletów nie można wygrać^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 16:11, Sarafan_Knight napisał:

No tak... Kilka sekund po moim poprzednim poście pojawił się mój pierwszy koszyk z wPLN. :)
Szkoda, że tylko 10...


Tak ja miałem już 2 koszyki 20 wPLN i 10 wPLN.. A kurka ktoś wejdzie na 5 minut i 200 wPLN zgarnia.. Wszystko zależy od szczęścia dlatego nie czatuje na koszyki bo to śmieszne dla mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować