Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny sukces Opery

30 postów w tym temacie

Sam opery używam od lat i już nigdy jej nie zmienię na żadną inną przeglądarkę (używałem wcześniej FF ;). Jedyne co mnie denerwuje to dyskryminacja tej przeglądarki. Przykład? Chociażby Youtube. Jeśli wejdziemy na niego starą wersją IE to wyświetli nam się komunikat że powinniśmy wybrać nowszą przeglądarkę. Oczywiście na liście widnieją wszystkie znane prócz opery. Albo co gorsza Quake Live - nie działa na operze ;). Muszę odpalać przez FF. Szkoda też że jest naprawdę niewiele wtyczek w porównaniu do FF. Ale jak to ktoś sławny kiedyś powiedział - "kiedyś będzie lepiej" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa Opera jest świetna. Ciekawy pomysł z tym dzieleniem plików, nawet troszkę się pobawiłem, ale na dłuższą metę dla mnie jest to nieprzydatne - praktycznie nikt ze znajomych nie używa Opery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 18:27, Arkhaor napisał:

Ale jak to ktoś
sławny kiedyś powiedział - "kiedyś będzie lepiej" ;).

Arkhaor ale poco czekać na to "kiedyś" i w kiedy to ogóle będzie.Zamiast tracić czas na czekanie lepiej od razu zainstalować rudzielca i po sprawie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opera - jedna, koszmarna wada - nie obsługuje... Quake Live, wtedy bym się przeniósł :<
A tak, to siedzę na FF :< ale zanim zacząłem grać w QL to Opera była fajna i szybka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja jestem użytkownikiem Opery. Osobiście z nowych opcji (dzielenie się zdjęciami, filmami, plikami) nie korzystam, ale wielu osobom się przyda. Dobrze, że przeglądarka się rozwija :) Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opera FTW - oby się rozwijała i żebyśmy wreszcie dostali porządną obsługę CSS3! (por. YT na Operze a na Safari/Chrome/FF)
Teraz korzystam z Chrome - przeglądarka szybka i lekka, ale niedługo planuję powrót do Opery.
Firefoxa już nie mogę używać - muli to strasznie, brzydkie jest strasznie (ponoć w 3.7 ma wykorzystywać dobrodziejstwa Aero - zobaczymy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zamiast tracić czas na czekanie lepiej od razu zainstalować rudzielca i po sprawie :-).

Ale Opera jest stabilna, ma masę funkcji które używam (szybkie wybieranie, poczta, widżety). Poza tym co dla mnie najważniejsze - jest ZNACZNIE szybsza (testowałem...) i żre mniej pamięci. Dziękuję ;).

A FF mam zainstalowanego tylko dla QL i w razie gdyby jakaś strona nie chciała zadziałczyć :>.

BTW Opera Mini na symbiana ROXi ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować