Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2009 o 17:23, Xjumpaytech napisał:

Gdzie mogę ściągnąć ten dash? Szukam na tej stronie MS i znaleźć nie mogę, a nie chce
mi się wchodzić na dach, żeby ściągnąć tylko te 7 MB :/.

Bo nowego dashboarda możesz ściągnąć tylko z poziomu konsoli, a jak Tobie nie chce się regulować czegoś tam w antenie, to już raczej Twoja sprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli u mnie na drugim koncie ściągnę grę arcade, dam komuś passy do niego i ten ktoś będzie grał u siebie z zalogowanym moim kontem, to czy będziemy mogli jednocześnie grać w multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 20:04, destro177 napisał:

Czy jeśli u mnie na drugim koncie ściągnę grę arcade, dam komuś passy do niego i ten
ktoś będzie grał u siebie z zalogowanym moim kontem, to czy będziemy mogli jednocześnie
grać w multi?

Tylko, jeśli nie będziesz w tym samym czasie używał tego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra myślałem, że można ściągnąć tak jak można było NXE ściągnąć ze strony MS nagrać na płytkę i zainstalować :/ Problem polega na tym, że tutaj nie mam Internetu w gniazdkach Internetowych tylko przy routerze Wi-Fi, który jest zaraz przy antenie na dachu i jak chcę się podpiąć muszę wchodzić na dach i tam podłączać kabelek :(. Trochę to niewygodne, ale cóż mieszkanie w małym mieście się odzywa :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 22:25, destro177 napisał:

A zainwestowanie w dłuższy kabel sprawy nie rozwiązuje? ;)

Mam 30 m tylko nadal muszę wchodzić na ten dach, żeby podpiąć i później odpiąć, żeby nie leciał przez środek pokojów kiedyś chciałem do ściany przybić, ale strasznie brzydko wyglądał ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kupujesz osłony takie kwadratowe i puszczasz w kącie gdzieś za meblami czy coś i po sprawie. U mnie na poprzek całego mieszkania leci kabel, nikt nie narzeka. Prawie nigdzie go nie widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 22:39, destro177 napisał:


Kupujesz osłony takie kwadratowe i puszczasz w kącie gdzieś za meblami czy coś i po sprawie.
U mnie na poprzek całego mieszkania leci kabel, nikt nie narzeka. Prawie nigdzie go nie
widać:)


O dobry pomysł muszę to poszukać w jakimś sklepie dzięki za dobry pomysł może w końcu będę miał ten mój net na x''ie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 13:11, MaccCry napisał:

O, na jakim ty zadupiu mieszkasz, że aż takie dziury są?


W Polsce ;]

BTW. przejrzałem parę stron z grami na ultimie i fakt, niektóre można dostać w miarę niskich cenach. A pomyśleć, że za K&L (używkę) na PC dałem 35zł. Oj peszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować