Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2009 o 13:02, GuitarHero napisał:

Odnośnie pozbycia się Premium:

http://img197.imageshack.us/img197/1396/img0204nun.jpg
http://img22.imageshack.us/img22/8098/img0205g.jpg - ciekawe, nie dostajemy Componenta
do Elite O_o
http://img256.imageshack.us/img256/3830/img0208v.jpg - wychodzi 30.08.2009


No i wygląda na to, iż konto Gold będzie w dalszym ciągu płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. Ja nawet nie myślałem o tym, że będzie za darmo. Hasło Free przeważnie odnosi się do darmowego podłączenia czy coś. W tym przypadku za darmo sobie podłączamy i za darmo korzystamy przez miesiąc (1 konto).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 11:04, Dark_elves napisał:


> Chodzi o to, żeby na gramsajcie wyświetlał się Twój profil z XBL? Jeżeli o to, to
trzeba
> dodać tą belkę i kliknąć na niej edytuj i tam wpisać profil z XBL.
nie ,nie chodziło mi o to jak to w ogóle utworzyć taki profil. Wnioskuję , że xbox musi
być podłączony do netu bo skąd inaczej by się wzięły informacje na tym profilu,a niestety
już z tym mam nie mały problem..


Sam profil możesz zrobić na xbox.com do gry na live na tej stronie gramu to nie wiem, bo mnie to nie interesowało. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 13:02, GuitarHero napisał:

Odnośnie pozbycia się Premium:

http://img197.imageshack.us/img197/1396/img0204nun.jpg
http://img22.imageshack.us/img22/8098/img0205g.jpg - ciekawe, nie dostajemy Componenta
do Elite O_o
http://img256.imageshack.us/img256/3830/img0208v.jpg - wychodzi 30.08.2009


Tak szybko to ja już dzisiaj wystawiam Xboxa na aukcje :). Nie wiem dlaczego akurat Premium? Przecież to była najlepiej sprzedająca się konsola, bo większość ciągnął dysk i cena. Chciałem sobie właśnie na tych wakacjach sprzedać Xboxa, bo miałem ochotę na HDMI i czarną konsole :), ale nie chciałem Xboxa innego niż Jasper, więc muszę sprzedać i poczekać co wymyślił MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah.
Ja bym uważał to za odpowiedź na nadchodzącą obniżkę cen PS3.
Patrzcie no. Zamiast Premiuma dostajemy 2 razy większy dysk i czarny kolor.
Phi.
A ponoć świat jest pełen rasistów - teraz niemal każdy * chce mieć czarnego X360!
* Możecie darować sobie posty "Nah, ja wcale nie chcę..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 20:33, ww3pl napisał:

Nah.
Ja bym uważał to za odpowiedź na nadchodzącą obniżkę cen PS3.


Tak, i postawimy najdroższą wersję kontra nowa, lepsza cena PS3. M$ do tej pory takiego marketingu nie prowadził.
Toż to zawsze o cenę chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 20:33, ww3pl napisał:

Nah.
Ja bym uważał to za odpowiedź na nadchodzącą obniżkę cen PS3.
Patrzcie no. Zamiast Premiuma dostajemy 2 razy większy dysk i czarny kolor.
Phi.
A ponoć świat jest pełen rasistów - teraz niemal każdy * chce mieć czarnego X360!
* Możecie darować sobie posty "Nah, ja wcale nie chcę..."


Hehe ja chce, bo czarny bardziej mi pasuje do monitora i głośników :). Co do rasizmu to słyszałem, że Afroamerykanie posądzili projekt Natal o rasizm, bo wg nich czarnych będzie słabiej rozpoznawała kamerka. :D
Jakby zrobili Elita w cenie Premium to byłaby to spora odpowiedź tylko, że musieliby dodać tam jeszcze parę śmieci typu Wi-Fi, albo coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 20:43, ww3pl napisał:

Destro, kochany. Elite przecie dosłownie zastąpi Premium - przyswajając również jego
cenę. :)


Chwila, coś przespałem? Gdzie to napisane jest?
Rwa mać, przecież już nie zmienię swojej konsoli...
20GB ssie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 20:46, destro177 napisał:

> Destro, kochany. Elite przecie dosłownie zastąpi Premium - przyswajając również
jego
> cenę. :)

Chwila, coś przespałem? Gdzie to napisane jest?
Rwa mać, przecież już nie zmienię swojej konsoli...
20GB ssie.

Na zdjęciach na poprzedniej stronie jest to napisane są dwie wersje Arcade i Elite. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 21:38, Albii napisał:

Eh, no i już nie będę chardkorem z powodu posiadania elite. Stanę się zwykłym posiadaczem
xboxa... :/


Popatrz na to z innej strony, kupię Elitkę taniej niż Ty! ;) Ojej, to też jest dla Ciebie minus. No cóż, shit happens. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 22:55, Albii napisał:

Ja dałem 1049,99 zł. Hmmm... To ile teraz one będą stały ?! Oo


No dobra, miałeś okazję. Ale jeżeli elite zejdzie poniżej 1000, to MS może być pewien, że kupuję :P.

A darmowy multi w iksie? Raj na ziemi. Ale to się niestety nie stanie ;(, bo przecież za coś trzeba ich nazywać krwiopijcami ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z 1vs100 . Pierwszy raz przy pobierani wszystko było ok pograłem 3 rozgrywki ( w jednym dniu) , na drugi nie było tego programu na dysku (sam się usuną . Teraz pobiera się tylko gdy włączę guild battom gdy wyświetla się przypomnienie , a i tak przy 100% piszę , że jakieś problemy i ściąganie anulowane . Wiecie może co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 23:14, Albii napisał:

W grudniu wszędzie tyle kosztowały. Najlepszym potwierdzeniem pierwszego zdania jest
to, że kupiłem go w Empiku.


W grudniu. W grudniu znajomy kupił premium za 7 stów ;). To w takim razie "Potaniony" Eliciak w grudniu mógłby kosztować te 800-900zł? Bo coś mi się nie chce w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam w grudniu ceny stały tak: Elite ~1050zł, premium ~850zł, a Arcade ~650zł(prawie wszędzie). ;P Ten premium z allegro ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować