Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2009 o 23:20, Albii napisał:

Ten premium z allegro ? ^^

O dziwo nie, z tego co pamiętam to mówił że kupił w większym sklepie typu MM. Teraz ceny za premiuma to ok. 1k w MM

@Xjumpaytech

Nie chodzi przypadkiem o 280$? Bo że 280zł to nie wiem jak ty się targować umiesz. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 23:10, Prateorian napisał:

Miał ktoś problem z 1vs100 . Pierwszy raz przy pobierani wszystko było ok pograłem 3
rozgrywki ( w jednym dniu) , na drugi nie było tego programu na dysku (sam się usuną
. Teraz pobiera się tylko gdy włączę guild battom gdy wyświetla się przypomnienie , a
i tak przy 100% piszę , że jakieś problemy i ściąganie anulowane . Wiecie może co z tym
fantem zrobić?

Może ci nie pomogę, ale pytań parę mam. Jak ci się podoba 1vs100? Opłaca się zarywać nocki dla tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 00:09, KooK napisał:

@Xjumpaytech

Nie chodzi przypadkiem o 280$? Bo że 280zł to nie wiem jak ty się targować umiesz. ;D


280 zł tak dobrze czytasz :) była licytacja na Eabyu to pomyślałem, że się uda albo nie dałem cenę maksymalną 300zł i wylicytowałem za 280 :) + jeszcze wysyłka 100zł nówka po prostu miałem szczęście. Z drugim już się nie bawiłem tylko ściągnąłem za 1000 z amazona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 00:16, Xjumpaytech napisał:

+ jeszcze wysyłka 100zł

Nieźle zdzierają na kosztach transportu... nie zdziwiłbym się gdyby na stronie M$ można było by dostać Xboxa 360 premium za 1 zł, a wysyłka by kosztowała 999zł. xD (oczywiście chodzi ,że w przeliczeniu z $ na zł.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 00:19, Albii napisał:

> + jeszcze wysyłka 100zł
Nieźle zdzierają na kosztach transportu... nie zdziwiłbym się gdyby na stronie M$ można
było by dostać Xboxa 360 premium za 1 zł, a wysyłka by kosztowała 999zł. xD (oczywiście
chodzi ,że w przeliczeniu z $ na zł.)


To ja bym wolał za te 999zł się tam pofatygować i sam odebrać. Wycieczkę bym miał, a taniej by wyszło tego Xboxa odebrać. Bo taniej, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 23:55, Xjumpaytech napisał:

He a ja kupiłem mojego pierwszego premiuma za 280 zł w USA :P. Drugi był już za tysiaka
:(.

Gratulacje. NTSC ftw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 13:18, GuitarHero napisał:

> He a ja kupiłem mojego pierwszego premiuma za 280 zł w USA :P. Drugi był już za
tysiaka
> :(.
Gratulacje. NTSC ftw!


Jakoś bardzo ten system mi nie przeszkadzał, bo gry MS są region free, a inne były po prostu tańsze np. sprawdziałem niedawno w Hong Kongu GH: Smash hits, czy jakoś tak kosztuje 120 zł z wysyłką do Polski, a w Polsce tą grę trudno za tyle kupić bez wysyłki . Guitar Hero World Tour na Pal można kupić za 100,93 zł z wysyłką. Z czegoś innego Overlord ll 118,25 zł z wysyłką dla porównania 169,90 zł na 3kropki

PS Wysyłka jest kurierem z Hong Kongu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 13:58, Xjumpaytech napisał:

Jakoś bardzo ten system mi nie przeszkadzał, bo gry MS są region free, a inne były po
prostu tańsze np. sprawdziałem niedawno w Hong Kongu GH: Smash hits, czy jakoś tak kosztuje
120 zł z wysyłką do Polski, a w Polsce tą grę trudno za tyle kupić bez wysyłki . Guitar
Hero World Tour na Pal można kupić za 100,93 zł z wysyłką. Z czegoś innego Overlord ll
118,25 zł z wysyłką dla porównania 169,90 zł na 3kropki

PS Wysyłka jest kurierem z Hong Kongu.

Overlord 2 nówka na Allegro 99zł.

Btw. może kogoś zainteresuje:
http://www.vgreleases.com/xbox360/ReleaseDates/Upcoming.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 14:05, GuitarHero napisał:

> Jakoś bardzo ten system mi nie przeszkadzał, bo gry MS są region free, a inne były
po
> prostu tańsze np. sprawdziałem niedawno w Hong Kongu GH: Smash hits, czy jakoś tak
kosztuje
> 120 zł z wysyłką do Polski, a w Polsce tą grę trudno za tyle kupić bez wysyłki .
Guitar
> Hero World Tour na Pal można kupić za 100,93 zł z wysyłką. Z czegoś innego Overlord
ll
> 118,25 zł z wysyłką dla porównania 169,90 zł na 3kropki
>
> PS Wysyłka jest kurierem z Hong Kongu.
Overlord 2 nówka na Allegro 99zł.


Przy odbiorze osobistym masz go za 77 zł :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 00:10, Dared00 napisał:

Może ci nie pomogę, ale pytań parę mam. Jak ci się podoba 1vs100? Opłaca się zarywać
nocki dla tej gry?

Zawsze to miła odmiana pograć w "teleturnieju" przeciwko 20 tys. graczy . Co prawda angielski niekiedy jest całkiem skomplikowany , ale zawsze można strzelać . Według mnie warto ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 09:54, The_Nemezis napisał:

A na jaki kraj masz konto? Bo ja na moim angielskim nie mogę już grać bo musi się coś
ściągnąć, a nie chce boi wyskakuje błąd.

Właśnie od jakiegoś czasu mam ten sam problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 12:57, Prateorian napisał:

O ile się nie mylę jutro (11) wyjdzie wersja final , co może w końcu naprawi nasz problem
;]

Może wreszcie będą jakieś programy o normalnych dla nas porach (przed północą ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 12:01, KrisK91 napisał:

Update jest już dostępny.

U mnie nie. Wyłączono tylko część funkcji Live''a. Nadal można grać online ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować