Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2010 o 22:12, Albii napisał:

Jak nie masz routera, znaczy modmeu z tym wejściem na kabel od neta na "E", którego nazwy
nigdy nie pamiętam, to raczej ciężko będzie.


Hmm? to na "e" nazywa się Ethernet.

Przez sam modem nie połączysz.. jeśli masz na myśli taki np. od UPC, jest tam tylko jedno wejscie ; p...

Potrzebowałbyś routera, podłączasz konsole i pc do niego, potem w windows media center łączysz się z konsolą i masz ; ) ale poszczególnych kroków w WMC już nie pamiętam ; )

@btw.

mam do sprzedania assassins creed 2 (eng. 120zl) i resident evil 5 (eng. 80zl) jak ktoś jest zainteresowany niech pisze na gg 8731560 podam linki d oallegro i wiecej info. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym mass effect 2 na xboxa w w polsce? Zwykła edycja jest w całości po polsku a EK w całości po angielsku? Czy są jakieś opcje do zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dać mi ktoś przyczynę dlaczego serious sam nazywa się HD? Z mody czy coś? Bo HD to to na pewno nie jest, a swoją drogą przyjemnie się strzela, tylko wysoki poziom trudności jest po bossie, ale to nie szczyt możliwości. A tak ogólnie to na pewno nie dałbym za to tyle kasy. Może jakbym był fanem oryginału.

PS. Mogłoby być ostrzeżenie, że może spowodować kontuzję. Własnie nadwyrężyłem ścięgno w kciuku ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HD no bo podbili rozdziałkę i tekstury chyba. Ogólnie gra wygląda ładniej ale na dużym tv jak wszystko się rozciągnie to efekt podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 22:22, ww3pl napisał:

Erhm, ja bez problemu łączę X360 z internetem przez modem + kabel RJ-45.
Po co komu router?


Bo nie każdy modem jest dwu-portowy, chyba że ktoś chce przełączać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 09:37, ww3pl napisał:

No właśnie ja bawię się w przełączanie. Aj tam, dziesięć sekund roboty więcej - straaaszne.


W przypadku niektórych dostawców internetu dochodzi jeszcze jeden czynnik, który zmusza do kupna routera - mianowicie blokada innych adresów MAC karty sieciowej. W skrócie internet działa jedynie w komputerze, o adresie karty sieciowej na jaki zawierana była umowa z dostawcą neta. Wtedy już, trzeba zaopatrzyć się w router z funkcją klonowania adresu MAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam pomóżcie mi nie wiem co się dzieje z moim Xboxem 360 wczoraj wieczorem wczytałem save (NBA 2k10) i grałem jakiś tam mecz i komputer wziął czas i mi się zawiesił xbox pad nie działą nic nie działa wyłączyłem i dałem wczoraj spokój dziś rano to samo ten sam save i ten sam błąd, postanowiłem wczytać inny save i zadowolony grałem przez 1,5 kwarty i znów to samo. Dodam że xbox w marcu będzie miał 2lata nie przerabiany gra oryginalna błagam o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 09:51, milten6 napisał:

W przypadku niektórych dostawców internetu dochodzi jeszcze jeden czynnik, który zmusza
do kupna routera - mianowicie blokada innych adresów MAC karty sieciowej. W skrócie internet
działa jedynie w komputerze, o adresie karty sieciowej na jaki zawierana była umowa z
dostawcą neta. Wtedy już, trzeba zaopatrzyć się w router z funkcją klonowania adresu
MAC.


X360 ma funkcję klonowania adresu MAC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 09:37, ww3pl napisał:

No właśnie ja bawię się w przełączanie. Aj tam, dziesięć sekund roboty więcej - straaaszne.


Przy takim ciągłym przepinaniu kabla to:
- Wyrabiasz wtyk RJ-45 który po pewnym czasie trzeba będzie wymienić na nowy, ale to nie jest takie straszne jak ktoś ma zaciskarke i końcówki.
- Gorsze jest jednak to że po jakimś czasie gniazdo samego modemu nie będzie "łapać" sygnału z kabla i trzeba będzie delikatnie nim manewrować.

I nie chodzi tu zupełnie o 10 sekund...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 12:46, daemonaray napisał:

X360 ma funkcję klonowania adresu MAC...


Dobrze wiedzieć :). Nie mam Xboxa, nie miałem o tym pojęcia.
Co nie zmienia faktu, iż posiadanie routera jest o wiele wygodniejsze, czasami dostęp do tyłu komputera jest utrudniony, nie każdy trzyma go na biurku, więc żonglowanie kablami nie jest zbyt wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Musisz go zareklamować. Miałem to samo. Chodzi po prostu o to że xbox się zawiesza po pewnym czasie grania, zazwyczaj kilka minut. Nic nie zrobisz z tym tylko od dzwon do microsoftu albo wyślij do serwisu jak nie masz gwarancji. Miałem to już dwa razy. Raz z bioshockiem a raz z UTIII. Naprawa w serwisie to ok. 150zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 14:51, Pile napisał:

Spokojnie. Musisz go zareklamować. Miałem to samo. Chodzi po prostu o to że xbox się
zawiesza po pewnym czasie grania, zazwyczaj kilka minut. Nic nie zrobisz z tym tylko
od dzwon do microsoftu albo wyślij do serwisu jak nie masz gwarancji. Miałem to już dwa
razy. Raz z bioshockiem a raz z UTIII. Naprawa w serwisie to ok. 150zł.


No to super :/ a ile trwa reperacja czy coś, a i po co mam dzwonić do microsoftu jak X jest popsuty ?? a dodam że kupowałem go na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, u mnie od 2,5 roku sytuacja wygląda następująco:
Wyjmuję kabel od PC z modemu
Wkładam kabelek od konsolki
Restartuję modem.
Gram.

Gniazdo od kabelka trzyma się wciąż idealnie, dlatego... no cóż. Nie mam zamiaru rezygnować z tego rozwiązania ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2010 o 15:11, filip1-1 napisał:

No to super :/ a ile trwa reperacja czy coś,

Po tygodniu od wysłania powinienneś mieć konsolę spowrotem.

Dnia 29.01.2010 o 15:11, filip1-1 napisał:

a i po co mam dzwonić do microsoftu jak
X jest popsuty ??

Po to aby go zareklamować, dać na gwarancję. Pile dodał, że jeśli nie masz gwarancji to wtedy idziesz do jakiegoś serwisu i płacisz 150zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 15:11, filip1-1 napisał:

No to super :/ a ile trwa reperacja czy coś, a i po co mam dzwonić do microsoftu jak
X jest popsuty ?? a dodam że kupowałem go na gram.pl

Pograj jeszcze w inne gry aż coś konkretniejszego się zdarzy .W przypadku jednej gry nie można nic wywróżyć ,to może być wina płyty ,gry ,lub save .Naprawa trwa niecałe 2 tygodnie ,ale tylko na RRoDa i E74 ci została gwarancja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 15:42, jackass napisał:

> No to super :/ a ile trwa reperacja czy coś, a i po co mam dzwonić do microsoftu
jak
> X jest popsuty ?? a dodam że kupowałem go na gram.pl
Pograj jeszcze w inne gry aż coś konkretniejszego się zdarzy .W przypadku jednej gry
nie można nic wywróżyć ,to może być wina płyty ,gry ,lub save .Naprawa trwa niecałe 2
tygodnie ,ale tylko na RRoDa i E74 ci została gwarancja .


Save raczej nie bo wczytywałem kilka i ciągle to samo :/
I mówię pierwszy raz stało mi się to wczoraj ok 22 a tak to grałem w tą grę wczoraj kilka raz i przez te prawie 2 lata na xbox grałem normalnie i pierwszy raz coś takiego widzę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 16:20, Pile napisał:

Mówił że w marcu będą dwa lata czyli jeszcze ma na wszystko.

Na napęd ,akcesoria i resztę komponentów jest rok .3 lata jest na RRoDa i E74.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować