Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Jak zarejestruję się na stronie microsoftu to mam dostęp do usług w pakiecie windows live. Poczta, konta xboxowe itp. Dobrze rozumiem? Jeżeli natomiast zarejestruję się tylko na xboxie to też mam od razu dostęp do maila itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 22:01, WhiteMamba napisał:

Możesz sobie kupić dysk 250GB poprostu, da się go zainstalować - ale nie wiem czy jest
to zgodne z polityką M$ ; (


A gdzie masz pojedyncze dyski 250GB sprzedawane w Polsce?

Ja uważam że wejście na polski rynek X360 z dyskami 250GB to tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 23:40, Pile napisał:

Jak zarejestruję się na stronie microsoftu to mam dostęp do usług w pakiecie windows
live. Poczta, konta xboxowe itp. Dobrze rozumiem? Jeżeli natomiast zarejestruję się tylko
na xboxie to też mam od razu dostęp do maila itp?


Nie źle rozumiesz. MS ma coś takiego jak Windows Live ID, robisz sobie raz taki identyfikator i posługujesz się nim wszędzie gdzie się da (czyli praktycznie na każdej stronce MS). Następnie jak zakładasz konto Live na X360 to podajesz ten Windows Live ID i gotowe. Możesz go założyć np. tutaj http://windowslive.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 07:01, tytuemwstempu napisał:

Dlaczego gdy rejestrowałem się do X Live nie musiałem podawać dokładnego adresu (tylko
kraj)? A korzystałem miesiąc z Golda dla nowych użytkowników.


Bo nie trzeba, tyle że nie którzy wolą płakać i wymyślać sobie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2010 o 07:09, daemonaray napisał:

Bo nie trzeba, tyle że nie którzy wolą płakać i wymyślać sobie problemy.


Wnioskuje po poście, że konto zakładałeś całkiem niedawno? To wiedz, że kiedyś trzeba było takie dane podawać. A problemy robią ci, co chcą być w pełni uczciwi. Ale oni są poniewierani (delikatnie mówiąc) przez m$ bez wazeliny.
I nie wiem kto tu płacze. Chyba tylko hejterzy którzy szukają guza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 12:04, SpecShadow napisał:

Wnioskuje po poście, że konto zakładałeś całkiem niedawno? To wiedz, że kiedyś trzeba
było takie dane podawać. A problemy robią ci, co chcą być w pełni uczciwi. Ale oni są
poniewierani (delikatnie mówiąc) przez m$ bez wazeliny.
I nie wiem kto tu płacze. Chyba tylko hejterzy którzy szukają guza.


A wiesz że kiedyś była wojna? Żyjesz przeszłością czy teraźniejszością? Skoro teraz nie trzeba podawać to chyba argument że trzeba podawać jest co najmniej głupi, nie sądzisz? Kolejny argument, chęć używania karty kredytowej? Jakby to był jakiś problem, system w banku robi przeliczenie wg. kursu i dolicza nam kwotę do kredytu. A jak już nam zrobią Live o ile w ogóle to zacznie się płacz że nie ma połowy asortymentu tego co jest w UK i w USA.

Tak masz rację jestem hejterem! Arght arght, zabić!

// Edit
Konto zakładałem około rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na allegro, z tym że to są zwykłe dyski BEVS od WD, i trzeba je odpowienio flashować, wtedy będą działać na Xie ; )

Zastanawiam się czy tak nie zrobić, cena dysku 250gb to 208 zł ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 12:19, daemonaray napisał:

A jak już nam zrobią
Live o ile w ogóle to zacznie się płacz że nie ma połowy asortymentu tego co jest w UK
i w USA.


Wiesz ważne, żeby multi było, a reszty i w PSN nie ma, więc nie będzie czego żałować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 15:46, WhiteMamba napisał:

Na allegro, z tym że to są zwykłe dyski BEVS od WD, i trzeba je odpowienio flashować,
wtedy będą działać na Xie ; )

Zastanawiam się czy tak nie zrobić, cena dysku 250gb to 208 zł ;d


Ta a mi chodzi konkretnie o Blistery. Te dyski z Allegro byłyby dobre tylko jakoś przeraża mnie jakieś dziwne podzielenie na partycje i ten emulator. Śmierdzi mi to banem i Hong-Kongiem - testował to ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z padem od xboxa podłączyłem odbiornik pod komputer ale jest problem z zainstalowaniem sprzętu może powiecie mi jak nazywają się sterowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to urządzenie do podłączenia pada do kompa to ma jakąś nazwę, bo by mi się przydała żeby znaleźć to coś na allegro bo chciałbym kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 20:33, peter000 napisał:

A to urządzenie do podłączenia pada do kompa to ma jakąś nazwę, bo by mi się przydała
żeby znaleźć to coś na allegro bo chciałbym kupić?

Microsoft Wireless Receiver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zainstalowałem ale teraz jest problem z graniem np w pesie 2010 wyszukuje mi tylko jeden kontroler i jest tak ze steruje jednoczesnie padem i klawiaturą.Co zrobić żęby można było grać na dwoch??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ,,znowu" xd ale teraz z padem po podłączeniu do komputera użycia go (działał ok) i odłączeniu spowrotem chicałem nim grać na xboxie lecz pad nie znajduje konsoli :s Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 20:50, matui1996 napisał:

Mam problem ,,znowu" xd ale teraz z padem po podłączeniu do komputera użycia go (działał
ok) i odłączeniu spowrotem chicałem nim grać na xboxie lecz pad nie znajduje konsoli
:s Co robic?

Przytrzymujesz guziczek połączenia padów na konsoli, po czym robisz to samo z przyciskiem wyłapywania fal na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2010 o 20:58, wsaadman napisał:

Przytrzymujesz guziczek połączenia padów na konsoli, po czym robisz to samo z przyciskiem
wyłapywania fal na padzie.



A gdzie jest ten guzik na konsoli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam internet od vectry (modem firmy scientific atlanta- może coś pomoże), moje pytanie brzmi : jak moge podłączyć xbox live przez komputer a dokładniej przez ten modem.

Z góry dzięki za odp. i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 21:00, matui1996 napisał:


> Przytrzymujesz guziczek połączenia padów na konsoli, po czym robisz to samo z przyciskiem

> wyłapywania fal na padzie.


A gdzie jest ten guzik na konsoli ??

Obok slotu kart pamięci... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz routera, znaczy modmeu z tym wejściem na kabel od neta na "E", którego nazwy nigdy nie pamiętam, to raczej ciężko będzie. Edit: Ethernet się zwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować