Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2010 o 19:15, Albii napisał:

Tylko, że w najbliższym czasie to niezbyt mogę grać, bo po prostu gra, jest u kumpla.
;p Jak się z nim odmienię to dopiero pogramy, a nastąpi to jak przejdę prototype.

aha A kiedy przejdziesz???A czy za ściąganie filmów i tego programu Zane(czy jakoś tak) można dostać bana??Czytałem gdzieś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2010 o 20:45, adam5 napisał:

aha A kiedy przejdziesz???A czy za ściąganie filmów i tego programu Zane(czy jakoś tak)
można dostać bana??Czytałem gdzieś o tym.

Nie można dostać za to bana ,ale filmy mają blokadę regionalną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 20:45, adam5 napisał:

aha A kiedy przejdziesz???


Jak zrobi ostatnią misję ; )

Jestem ciekawy jak microsoft polska zareaguje na ostatnie ''protesty''..może wkońcu dostaniemy polskiego live... co raczej niestety nadal jest marzeniem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2010 o 09:16, St0ck napisał:

Jestem ciekawy jak microsoft polska zareaguje na ostatnie ''protesty''..może wkońcu dostaniemy
polskiego live... co raczej niestety nadal jest marzeniem.

A jak wprowadzą live bez możliwości przerejestrowania na Polskę? Jakoś wątpię by gracze tworzyli nowe konta, skoro na starym mają kilka calaków, masę punktów gamescore i kilka dodatków kupionych za MSPoints.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2010 o 10:25, gitarka napisał:

A jak wprowadzą live bez możliwości przerejestrowania na Polskę? Jakoś wątpię by gracze
tworzyli nowe konta, skoro na starym mają kilka calaków, masę punktów gamescore i kilka
dodatków kupionych za MSPoints.


Dokładnie, jeżeli wprowadzą usługę bez możliwości migracji to będzie to gorsze od tego co jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałbym się, że MS w ogóle wprowadzi Live :(. Po prostu nie mogą. Gdyby strona była po angielsku to może dotarłoby to do Majora Nelsona i wtedy wyżej. Tylko musiałoby się zainteresować jakieś Kotaku i inne w tym stylu. Swoją drogą ja mam ciekawą sytuację :P. Chciałem sprzedać mojego Xboxa, żeby kupić PS3, a tu protest rodziny :P. Tak to mało kiedy się zdarza żeby tak protestowali. Najbardziej to siostra, bo nie lubi PS3 i mój tato, który często przychodzi do mnie i jedzie w Forze :P. Mówi, że na PS3 nie ma Forzy, więc będę tego żałował. Ehh jak ja nie lubię jak rodzina wtrąca się w sprawy, na których się nie zna, a przecież 50 letniemu ojcowi nie powiem, że wiesz MS mnie jebi* i nie chcą wprowadzić Live, a ten Mirski wkurzył wszystkich, bo straszy policją zamiast Live wprowadzać i w ogóle wywołała się burza na polskich forach, bo raczej mnie nie zrozumie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do graczy którzy kiedykolwiek wygrali konsolę. Lub do ludzi którzy będą wiedzieć...

Wygrałem konsole w konkursie. W razie gdy ta konsola mi się zepsuje, wówczas co mam zrobić ?
Żadnego paragonu ani nic podobnego nie posiadam.
W instrukcji pisze, że mam gwarancję na okres jednego roku od daty zakupu lub 3 lat w przypadku RRoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2010 o 11:03, buried napisał:

A ja mam pytanie do graczy którzy kiedykolwiek wygrali konsolę. Lub do ludzi którzy będą
wiedzieć...

Wygrałem konsole w konkursie. W razie gdy ta konsola mi się zepsuje, wówczas co mam zrobić
?
Żadnego paragonu ani nic podobnego nie posiadam.
W instrukcji pisze, że mam gwarancję na okres jednego roku od daty zakupu lub 3 lat w
przypadku RRoD.



Masz gwarancję od daty produkcji, a do jej udzielenia wystarczy numer seryjny konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Jak myślicie, będą te dyski 250gb osobno sprzedawane? Tak jak to było z 120gb? Mi się wydaje że tak i wszystko na to wskazuje ale microsoft zaprzeczał i nie wiem co o tym myśleć. Na razie nie mam xboxa bo starego sprzedałem i chciałem kupić elite 120gb ale jak się dowiedziałem o tych 250gb to mam wątpliwości. I teraz się wstrzymuję tylko nie wiem czy to ma sens ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2010 o 21:54, destro177 napisał:

Masz gwarancję od daty produkcji, a do jej udzielenia wystarczy numer seryjny konsoli.



Xbox Customer Support odpisał mi, że wystarczy mail lub dyplom wygranej jako dowód legalności konsoli.

Może też tak jest jak piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2010 o 22:16, Pile napisał:

Panowie. Jak myślicie, będą te dyski 250gb osobno sprzedawane? Tak jak to było z 120gb?
Mi się wydaje że tak i wszystko na to wskazuje ale microsoft zaprzeczał i nie wiem co
o tym myśleć. Na razie nie mam xboxa bo starego sprzedałem i chciałem kupić elite 120gb
ale jak się dowiedziałem o tych 250gb to mam wątpliwości. I teraz się wstrzymuję tylko
nie wiem czy to ma sens ;]

Microsoft ostatnio przystopował z produkcją dysków na sprzedaż osobną, w ogóle. Afair, póki co nie. MS wprowadził te dyski chyba tylko dla próby. Na razie i tak zawsze możesz próbować w aukcjach, takich jak tu: http://www.allegro.pl/item873385306_dysk_250gb_do_microsoft_xbox_360_kompletny_nowy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten dysk skoro jest oryginalny to musi by z tego zestawu z konsolą. Widziałem film prezentujący te limitowane edycje i gość mówił że dyski nie będą sprzedawane osobno. Co jest pewnie jednoznaczne z tym że dyski 250gb. nie będą standardem. Chociaż ostatnio rzadko są spotykane xboxy 360 elite bez gier. Pisałem do gram.pl i odpisali że wiedzą od microsoftu że na razie nie będzie dostaw xboxów bez gier. Jeżeli będą dostawy to najpewniej w połowie lutego. Myślę że wtedy mogłaby wyjść ewentualnie nowa wersja. Chyba jednak dalej będę czekał bo jak miesiąc nie pogram to się nic nie stanie (chyba :-) a może wyjdzie coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio też myślałem o tym co Ty, ale jak patrze na to z "szerszej perspektywy" to jednak PS3 dla mnie odpada. Oczywiście byłoby fajną alternatywą do klocka. Tylko jak patrze sobie co bym zyskał? GoW, Little Big Planet, Killzone, Uncharted? Tylko co z tego jak X360 oferuje mi również tak samo dużo m.in. wspomniana Forza, Gears of War. Darmowy PSN? Co z tego jak przynajmniej z tego co czytam, to jest strasznie dużo d/c a gram MP przez to kuleje. Dodatkowo mogę tylko stracić. Dlaczego? Bo otrzymuje 12 miesięczną gwarancję na konsolę, która jest bagatela droższa od X360. A np. czytałem już w necie o osobach, którym skończyła się gwarancja MSu a mimo to mieli naprawione RRoDa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 06:21, daemonaray napisał:

Ja ostatnio też myślałem o tym co Ty, ale jak patrze na to z "szerszej perspektywy" to
jednak PS3 dla mnie odpada. Oczywiście byłoby fajną alternatywą do klocka. Tylko jak
patrze sobie co bym zyskał? GoW, Little Big Planet, Killzone, Uncharted? Tylko co z tego
jak X360 oferuje mi również tak samo dużo m.in. wspomniana Forza, Gears of War. Darmowy
PSN? Co z tego jak przynajmniej z tego co czytam, to jest strasznie dużo d/c a gram MP
przez to kuleje. Dodatkowo mogę tylko stracić. Dlaczego? Bo otrzymuje 12 miesięczną gwarancję
na konsolę, która jest bagatela droższa od X360. A np. czytałem już w necie o osobach,
którym skończyła się gwarancja MSu a mimo to mieli naprawione RRoDa.


No w sumie niby tak, a konsole kupuje się dla gier, a nie dla serwisu internetowego :). Co do PSN to faktycznie na MP jest sporo lagów w takim CoD 4 gdzie na XBL miałem 3-4 lagi i to spowodowane zamknięciem serwera, na PSN sporo u kumpla grałem w CoDa 6, no to tam faktycznie lagów jest sporo, może to i przez grę, bo na becie BF Bad Company 2 jest trochę mniej lagów, ale jakieś tam są.

Serwisu to boje się najbardziej, bo gwarancja krótka, a ja już miałem zepsute PSX. Czułem się jakby wszyscy byli przeciwko mnie, co w MS się chwali, tam traktowali mnie jak jajko ;). No i w sumie też wymienili mi zRRoDowanego Xboxa po gwarancji, bo pani z infolinii kazała mi wysłać tylko jakiśtam dowód zakupu, a że miałem kumpla, który sprzedał swojego Xboxa, ale miał jeszcze paragon to dostałem gwarancje. Zdziwiło mnie to, bo to był pierwszy serwis, który chciał mi coś dać bez gwarancji, zwykle wyciągają całą listę problemów co "zepsułem", a tu jeszcze do kombinowania namawiają :P. W sumie za te kilkaset złotych co MS wydał na mojego Xboxa ma bardzo dobrą opinie o serwisie niewielkim kosztem, bo taka reklama w TV będzie kosztowała ich kilka razy więcej :). I przy okazji wysępiłem od nich zasilacz ;). Miałem na 110 V z Ameryki i szło przez transformator, a ja wysępiłem na 230 V :).

Ale również takie kupno PS3 by mi się zwróciło, bo ja mam obok w mieszkaniu kumpla z PS3 no i on ma sporo gier i wtedy na pewno kupowalibyśmy gry po połowie, albo wymienialibyśmy się nimi, co na Xboxie jest nie możliwe, bo znajomych z Xboxami mam 5. 1 nie ma czasu na grę, 2 mieszka 200 km ode mnie, 3 baran piraci, a 2 następnych mają gry, które ja też mam.

Ale jak już zaczynam myśleć co o Live dla Polaków ma do powiedzenia MS, czyli wygłaszanie przemów jak Rydzyk "To Wy wspieracie rynek gier i Wy go rozwijacie" I dotąd brzmi w miarę ładnie, szkoda, że druga część jest ukryta "kupujcie nadal, a my i tak nic nie zrobimy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja olałem już ten polski Live. Co za różnica że mam po angielsku a ceny w funtach? Mam to gdzieś, bo konta i tak nie zmigruje - to by było za piękne. Natomiast jeżeli rok 2010 będzie "rokiem PS3" pod względem wydanych gier. To na pewno wymienię konsole z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2010 o 22:16, Pile napisał:

Panowie. Jak myślicie, będą te dyski 250gb osobno sprzedawane? Tak jak to było z 120gb?
Mi się wydaje że tak i wszystko na to wskazuje ale microsoft zaprzeczał i nie wiem co
o tym myśleć. Na razie nie mam xboxa bo starego sprzedałem i chciałem kupić elite 120gb
ale jak się dowiedziałem o tych 250gb to mam wątpliwości. I teraz się wstrzymuję tylko
nie wiem czy to ma sens ;]


Wyszedł Elite 250GB Forza 3 Ed. w UK z tego co widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować