Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Wiecie może gdzie można zobaczyć sklepowe ceny gier na X360 w Holandii? I czy gry zakupione w tym kraju będą po angielsku, czy po holendersku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 21:44, Szperacz Robson napisał:

Wiecie może gdzie można zobaczyć sklepowe ceny gier na X360 w Holandii? I czy gry zakupione
w tym kraju będą po angielsku, czy po holendersku?


zalezy od gry. musisz dokladnie zobaczyc na pudelku/w opisie sklepowym gry, w jakim jezyku ona jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbę do kogoś bo za cholerę nie mogę znaleźć tej rzeczy. Chcę podpiąć moje słuchawki z mikrofonem od kompa Creative HS-600 do X360. Wiem, że coś takiego da się zrobić ale musi być odpowiednia przejściówka na wejście do słuchawek i mikrofonu. Czy ktoś mógł by dać link do allegro lub gdzieś indziej do tej rzeczy ? Kiedyś coś takiego znalazłem ale teraz nie mogę, no ni cholery. W ogóle pod jaką nazwą tego szukać itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam czy tu biją? jak nie to mam kilka pytań :)

Mam 800 zł i mam zamiar kupić xboxa 360 premium 20 Gb dobry wybór jeśli chodzi o taki budżet(tanieją boxy na święta?) ? większość jest już w pudełko kabli itp. ale czy jest jakiś ważny gadżet który powinienem mieć ?:P i jeszcze jedno pytanie jak wygląda sprawa napędu i chłodzenia: we wszystkich modelach konsol z Europy jest dobre chłodzenie tak żeby bez krzywdy konsola 4-5 godz wytrzymała? i sprawa napędu , jaki najlepiej ? i jeszcze jedno za rejestrację tego xboxa pierwszy raz będę miał 1 miesiąc golda? a później już sobie nie pogram za free na multiplayerze w nic ? bo jak tak to wole flashowanie (no bo co tylko gwarancję stracę a i tak tego xboxa w weekend na jeden dzień odpale na 4 - 5 godz [to chyba nie dużo ? ] no i ban a na dema sie nie napalam i zbędne dodatki ) , trochę mnie to dziwi powiem wam za kupienie gry jeszcze każą później płacić za granie przeze internet ile można?(taka moja mała opinia , może ktoś mnie oświeci i zmienię zdanie)

Ps.
Mam LCDeka 20 z HDMI i jestem z tego dumny !! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam xboxa jeszcze ale zdążyłem się dowiedzieć już pare rzeczy. W Empiku możesz dostać PRO z 60gb, dwoma grami: LEGO Indiana Jones: The Original Adventures oraz Kung Fu Panda, za 840zł.(839,99) Wiec masz dwie gierki które są bardzo dobre i 40gb więcej. :] Ale jak chcesz grać w pełni możliwści na HDMI to musisz zakupić kabelek HDMI ponieważ w PRO jest tylko podstawowy. Z tego co słyszałem to z chłodzeniem lepiej bo jest ten patch co można wgrywać gry na dysk i wtedy nie męczy się tak chłodzenie. Mam nadzieję ,ze nie wprowadziłem Cię nigdzie w błąd. :]

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o słuchawki to wiadomo - można podpiąć pod telewizor, ale tobie chodzi i obie rzeczy, hmm... Sprawa jest chyba tak jak z nokią(to samo wejście) musisz kupić przejściówkę mini-jack na micro-jack, ale pewności nie mam.
EDIT : znalazłem - coś takiego
http://sklep.kg.net.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=63_273_37&products_id=22215 . O ile masz mikrofon i słuchawki wpięte w jeden jack, jak w dwa to kicha. Jeszcze pszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 22:30, Gizdek napisał:

Przepraszam czy tu biją? jak nie to mam kilka pytań :)

Mam 800 zł i mam zamiar kupić xboxa 360 premium 20 Gb dobry wybór jeśli chodzi o taki
budżet(tanieją boxy na święta?) ? większość jest już w pudełko kabli itp. ale czy jest
jakiś ważny gadżet który powinienem mieć ?:P i jeszcze jedno pytanie jak wygląda sprawa
napędu i chłodzenia: we wszystkich modelach konsol z Europy jest dobre chłodzenie tak
żeby bez krzywdy konsola 4-5 godz wytrzymała? i sprawa napędu , jaki najlepiej ? i jeszcze
jedno za rejestrację tego xboxa pierwszy raz będę miał 1 miesiąc golda? a później już
sobie nie pogram za free na multiplayerze w nic ? bo jak tak to wole flashowanie (no
bo co tylko gwarancję stracę a i tak tego xboxa w weekend na jeden dzień odpale na 4
- 5 godz [to chyba nie dużo ? ] no i ban a na dema sie nie napalam i zbędne dodatki
) , trochę mnie to dziwi powiem wam za kupienie gry jeszcze każą później płacić za granie
przeze internet ile można?(taka moja mała opinia , może ktoś mnie oświeci i zmienię zdanie)

Ps.
Mam LCDeka 20 z HDMI i jestem z tego dumny !! xD


To tak: Ja polecam taki zestaw jak ja 2 tygodnie temu kupiłem, a mianowicie Xbox 360 Premium z dyskiem 60GB i w zestawie Gears of War 2 (w Electro World''ie takiego znalazłem) za te 900zł + kabel HDMI (dla najlepszej jakości - bo w zestawie jest tylko kabel comportable ale daje on jedynie średnią jakość obrazu) za 169zł + zestawik do pada: graj i ładuj za 79 zł. koszt nieco większy niż chcesz wydać ale się na prawdę opłaca. Co do dysku 20GB to według mnie jak będziesz chciał z NXE zainstalować kilka gier to może Ci taki nie wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 22:41, evilADM napisał:

Czy w Halo 3 można grac w co-opa na jednej konsoli, jak dzieli sie wtedy monitor (verical,
horizontal) i gdzie to sie włącza? ;D


Można. Obraz dzieli się wtedy horyzontalnie, automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z moją konsolką. Otóż od pewnego czasu po wyłączeniu konsoli ona dalej chodzi, tzn. wszystkie światełka znikają, pad niedziała, ekran sie robi czarny ale konsola szumi dalej tak samo jakby chodziła i nie wiem o co z tym chodzi, jedynym sposobem jej wyłączenia jest wyciągnięcie z konsolki kabelka zasilania a tak nie powinno się robić. Miał ktoś taki problem ? Wiadomo co robić w takiej sytuacji? To nic szkodliwego czy może trzeba będzie udać się do naprawy ? Proszę o odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 21:00, nightfaler napisał:

A może masz włączone pobieranie w tle ? wtedy trzeba dwa razu nacisnąć ażeby konsola
się wyłączyła.


Żadnego pobierania nie włanczałem ale spróbuję nacisnąć dwa razy, dzięki. Jak by ktoś jeszcze znał jakieś inne rozwiązanie problemu to proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się NXE ściągnąć jako plik na PC a później przenieść na płytce na XBox`a i tam zainstalować? Jeśli tak to podajcie proszę linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 06:37, Jarys napisał:

Czy da się NXE ściągnąć jako plik na PC a później przenieść na płytce na XBox`a i tam
zainstalować? Jeśli tak to podajcie proszę linka.

Z tego co wiem to chyba nie... chociaż jak niektórzy ściągali wcześniej NXE to mogli na kompa brać. Trzeba poszukać takich osób i zapytać ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 06:37, Jarys napisał:

Czy da się NXE ściągnąć jako plik na PC a później przenieść na płytce na XBox`a i tam
zainstalować? Jeśli tak to podajcie proszę linka.

Da się ,widziałem nawet link z Rapidshare ,kilka godzin przed wypuszczeniem oficjalnego NXE .Ze strony Xbox.com będzie dostępny w styczniu albo lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 06:37, Jarys napisał:

Czy da się NXE ściągnąć jako plik na PC a później przenieść na płytce na XBox`a i tam
zainstalować? Jeśli tak to podajcie proszę linka.


Możesz ściągnąć, ale jest to wersja niepełna, bez avatarów, i bez możliwości podłączenia się do live :) (ale skoro chcesz najpierw na pieca logiczne, ze i tak nie posiadasz XBL xP) A kiedy już wyjdzie, nagrasz na cokolwiek (płyta cd, pendrive) i bez problemu zainstalujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytań. Mam zamiar sobię na dniach kupić x360. Interesuje mnie wersja premium, raczej 60gb. Wiem, że są opisane w faq ale mam kilka wątpliwości.

1. Czy przypadkiem przerabianie konsoli nie jest nielegalne? Tzn mówie tu o jakiejkolwiek zmianie firmware konsoli. Tak samo czy po dokonaniu już przerobienia banowana jest konsola a nie konto? Czytałem że tylko konsola, zaś z konta po zakupieniu nowej można dalej korzystać.

2. Kupując x360, mam tak jakby 3 miesięcznego xbox live''a? Tzn miesiąc na jedno konto, potem na drugie i trzecie?

3. W pierwszych dniach zamierzam grać u brata kolegi na telewizorze, u siebie w domu mam monitor i na nim zamierzam potem grać. Więc pytanie jest, jak to jest z tym kablem? Wszyscy znajomi którzy mają x360 mówią mi że nie ma co kupować tańszych kabli, jedynie te oryginalne microsoftu. Zaś w faq jest napisane, że to bez różnicy. Ja osobiście jestem za pierwszą opcją, ale sam nie wiem czy taki kabel może mieć wpływ na uszkodzenie konsoli.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować