Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2009 o 17:19, albinskia napisał:

> A próbowałeś już ?
Co ? xD

> cóż to za problem ?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5389&pid=3713
Męczę się już od dawna by ktoś pomógł mi... ;P

Pozdr.


Jak robisz nowy Windows live ID to robisz tak jakby nowe konto xbox live. Bo tamten xbox live jest przypisany do tego Windows live

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 17:12, albinskia napisał:

Zna ktoś stronę internetową na której można znaleźć jakąś osobę która mi pomoże przy
zmianie windows live ID ?


Już x raz widzę tą prośbę. Nikt pewnie się jeszcze tym nie bawił, tak więc szybka rada --> Napisz (ew. zadzwoń) do pomocy technicznej Microsoftu. Nie pamiętam jaki był Polski mail, ale jak go znajdziesz - na pewno ci tam pomogą. Bardzo sobie cenie profesjonalne rady zespołu siedzącego w MS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 17:24, KrisK91 napisał:

> Zna ktoś stronę internetową na której można znaleźć jakąś osobę która mi pomoże
przy
> zmianie windows live ID ?

Już x raz widzę tą prośbę. Nikt pewnie się jeszcze tym nie bawił, tak więc szybka rada
--> Napisz (ew. zadzwoń) do pomocy technicznej Microsoftu. Nie pamiętam jaki był Polski
mail, ale jak go znajdziesz - na pewno ci tam pomogą. Bardzo sobie cenie profesjonalne
rady zespołu siedzącego w MS :)


O_o jeśli mu ban w głowie to niech dzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 17:28, KrisK91 napisał:

> O_o jeśli mu ban w głowie to niech dzwoni.
Ban? Dlaczego? Zmiana Windows Live! ID nie jest chyba wielkim grzechem w oczach Microsoftu?

Zmiana Windows live ale jemu nie chodzi o samą zmianę Windows live a powiązanie go z xbox live, a u nich samo to że konsola podłączona jest do internetu jest grzechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się gubię. :P Ja chcę zmienić tak jakby maila przez którego się loguję na moje konto w XBL. ;P

>Jak robisz nowy Windows live ID to robisz tak jakby nowe konto xbox live. Bo tamten xbox live jest przypisany do tego Windows live
Z konsoli można zmienić swojego ID.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 17:32, albinskia napisał:

Już się gubię. :P Ja chcę zmienić tak jakby maila przez którego się loguję na moje konto
w XBL. ;P

>Jak robisz nowy Windows live ID to robisz tak jakby nowe konto xbox live. Bo tamten
xbox live jest przypisany do tego Windows live
Z konsoli można zmienić swojego ID.

Pozdr.


Po 1 nie dzwoń do tego Microsoftu w tej sprawię
Jak da się zmienić to czemu nie zmienisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 17:45, nightfaler napisał:

Po 1 nie dzwoń do tego Microsoftu w tej sprawię

To to ja wiem. ;P

Dnia 14.02.2009 o 17:45, nightfaler napisał:

Jak da się zmienić to czemu nie zmienisz ?

Bo czekam by mi ktoś odopwiedział na moje pytanie. Jak się chce zmienić to trzeba najpierw utworzyć nowego WL ID, a ja nie wiem czy te informacje z konta XBL muszą być powiązane z tymi z konta WL ID i czy ten nowy ID też musi być robiony na stronie tego kraju co te od XBL.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 17:57, albinskia napisał:

> Po 1 nie dzwoń do tego Microsoftu w tej sprawię
To to ja wiem. ;P

> Jak da się zmienić to czemu nie zmienisz ?
Bo czekam by mi ktoś odopwiedział na moje pytanie. Jak się chce zmienić to trzeba najpierw
utworzyć nowego WL ID, a ja nie wiem czy te informacje z konta XBL muszą być powiązane
z tymi z konta WL ID i czy ten nowy ID też musi być robiony na stronie tego kraju co
te od XBL.

Pozdr.

A nie możesz tego sam sprawdzić metodą próby ?Jak się nie uda ,to spróbuj inaczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Sam to robilem, bo konsola nie logowala mi sie do messengera ;p.
tzn. zmieniałeś Windows live ID przez konsolę ? ;P (jak na razie tylko to nas(mnie) interesuje) ;P

jackass@ Lepiej się dowiedzieć wszystkiego dokładnie niż potem konto stracić. ;P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 20:49, albinskia napisał:

>Sam to robilem, bo konsola nie logowala mi sie do messengera ;p.
tzn. zmieniałeś Windows live ID przez konsolę ? ;P (jak na razie tylko to nas(mnie) interesuje)
;P

jackass@ Lepiej się dowiedzieć wszystkiego dokładnie niż potem konto stracić.
;P

Pozdr.

Tak z poziomu konsoli. Inaczej sie chyba nie da :P. Od tamtej chwili mialem po prostu inny login do xbox.com, ale caly czas ten sam profil z tym samym stanem GS i z tym stanem achievementow ;-). takze smialo nie boj sie, probuj. ;)
Jak mozna wiedziec, to jaki jest dokladnie Twoj problem ???
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 20:59, pawelck91 napisał:

Jak mozna wiedziec, to jaki jest dokladnie Twoj problem ???

Nie mogę się logować z komputera na stronkę M$, co jest dość uciążliwe. Nie mogę przeglądać profili innych graczy, nie mogę zarządzać swoim kontem, nie mam dostępu do paru bonusów, bo nie mogę się zalogować ;/

A możesz mi dokładnie powiedzieć jak zmieniałeś swojego ID, albo wytłumaczyć mi to na GG lub xfire(numery masz na ,moim gs''ie) ?

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo ;) Zastanawiam się nad kupnem Microsoft pointsów. I mam takie pytanie ,jeśli konsole mam z Ameryki ,a jako lokalizacje UK (Europa) - to które punkty ,brać:

http://www.allegro.pl/item548130635_xbox_360_live_1600_points_microsoft_punkty_na_usa.html

http://www.allegro.pl/item556105237_1600_microsoft_points_europa_punkty_do_xbox_live.html

Proszę też o jakieś instrukcje dotyczące uruchamiania tych Microsoft Points :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć czym są te punkty zbierane na konsole xbox 360, ponieważ chciałbym zakupić dodatek do Fable II a nie wiem jak się je zdobywa. Konsolę mam nie całe 2 tygodnie i nie jestem jeszcze dobrze obeznany;/, czy do podłączenia konsoli to internetu wystarczy normalne gniazdko telefoniczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft Points - punkty kupujesz na allegro ,rejestrujesz i ściągasz dodatek , muzyke , film itd. zupełnie legalnie.

Gamescore - punkty dostajesz za zrobienie achievementów ,tym masz więcej tym jesteś bardziej fajny w oczach swojej mamy/babci/dziadka/kolegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 21:25, albinskia napisał:

> Jak mozna wiedziec, to jaki jest dokladnie Twoj problem ???
Nie mogę się logować z komputera na stronkę M$, co jest dość uciążliwe. Nie mogę przeglądać
profili innych graczy, nie mogę zarządzać swoim kontem, nie mam dostępu do paru bonusów,
bo nie mogę się zalogować ;/

A możesz mi dokładnie powiedzieć jak zmieniałeś swojego ID, albo wytłumaczyć mi to na
GG lub xfire(numery masz na ,moim gs''ie) ?

Pozdr.

pytanie może banalne, ale czy kiedykolwiek wcześniej logowałeś się na stronie xbox.com ? (z komputera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 19:41, seles napisał:

pytanie może banalne, ale czy kiedykolwiek wcześniej logowałeś się na stronie xbox.com
? (z komputera)

Tak, logowałem się z komputera na stronkę M$. ;P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakie strzelanki polecilibyście tak by w taką grę mogły grać dwie osoby na podzielonym ekranie?

Chwilowo nie mam znajomych grających na xbox (konsolkę mam od bardzo niedawna), więc muszę zdać się na brata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować