Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Nie do końca Ciebie rozumiem. W DLC i gry z Twojego konta kumpel będzie mógł grać jedynie, gdy będzie drugim kontrolerem zalogowany na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mu o to, że udostępni logi do konta, kumpel sobie ściągnie i będzie miał. Niektóre gry są przypisane do konsoli, więc i tak może mieć np. Contrę w XBLA trial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 16:03, The_Nemezis napisał:

Bo mapy do gowa chce kumplowi dać i chodzi mi czy będą mu działały bez mojego konta.

Nie, będą działały, bo by działały potrzeba być zalogowanym na koncie na którym są mapy, tak jak już wspomniałem wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dzisiaj nie kontakruję... :/ Kumpel będzie potrzebował Twojego konta, by grać na swojej konsoli w rzeczy pobrane z Twojego konta. Nie ma konta, nie ma grania, jest konto, jest granie. :) A jeżeli Ci chodzi, czy jak będzie offline i bedzie miał Twoje konto ii będą mu działać dodatki, to tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To napisze tak. Kumpel ma swoje konto, ja mam swoje. Dam mu konto żeby pociągnął mapy, później je sobie zostawi jakby było potrzebne a je do siebie z powrotem pobiorę i będę ja na nim grał. Czyli będą mu działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 18:38, The_Nemezis napisał:

To napisze tak. Kumpel ma swoje konto, ja mam swoje. Dam mu konto żeby pociągnął mapy,
później je sobie zostawi jakby było potrzebne a je do siebie z powrotem pobiorę i będę
ja na nim grał. Czyli będą mu działać?

Jeżeli będzie offline na Twoim koncie to tak w multi nie, bo musiałby być zalogowany na Twoim koncie razem z Tobą co jest niemożliwe chyba, żeby grał wtedy kiedy Ty jesteś offline to wtedy by działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 18:50, The_Nemezis napisał:

Czyli sam może grać, na multi nie? Ok dzięki wszystkim za odpowiedź.

Napisze ci jak to u mnie wygląda. Mam zakupione konto od jackassa z grą castle crashers i żeby grać w odblokowaną tzn. pełną wersję to nie wystarczy, że jestem zalogowany ale i muszę być live (online) więc sam sobie powiedz czy dacie rade we dwóch w tym momencie grać. Po za tym jest jakiś myk, że jak odzyskujesz konto na innej konsoli to ona się "dezaktywuje" na poprzedniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 00:05, St0ck napisał:

http://www.allegro.pl/item704628353_podlacz_klawiature_mysz_do_xbox_sklep_pzn.html

Czy to w ogolę będzie działać? Miał ktoś coś podobnego może kiedyś? Jak to działa?


Pierwsze co musisz się spytać sprzedawcy to to, czy to jest na xbox''a, czy xbox''a 360, bo na aukcjach często zapominają o tym, ale zdarza się, że sprzedają akcesoria do Xboxa.
Jak kiedyś przeglądałem fora czytałem, że emulacja jest tak strasznie powolna, że ktoś z padem zdarzy zabić 3 takich jak Ty zanim sobie nacelujesz na niego, ale to piszą tylko na forach to z myszką. Co do klawiatury to nic nie słyszałem, żeby źle chodziła ani też o tym nie czytałem :). Ale po co Ci to? Konsole są znane z tego, że możesz siąść pod kocykiem z padem i grać, a z klawiaturą się już nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 13:23, CBOOL22 napisał:

Czy wiadomo już coś o tych nagrodach dla avatarów

Po aktualizacji Splosion Man będzie można będzie dostać nagrody z niego za osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 12:28, Harvenar napisał:

Co się stało z miesięcznymi xbox live goldami? Dlaczego są teraz dwa razy droższe?

Ponieważ Microsoft wycofał się z jedno miesięcznego golda , to co jest na allegro to ostatnie egzemplarze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 14:47, The_Warrior napisał:

Chcę zrobić update systemu, ale czy jest w tej nowej aktualizacji dodane coś co nie wymaga
wkładu finansowego?


Dashboard szybciej chodzi, w grach które będą teraz wychodziły będziesz dostawał nagrody dla twojego awatara za wykonane achievementy, dużo łatwiejsze przeglądanie achievementów podczas gry. I to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować