Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Czy aby podłączyć xbox''sa do bezprzewodowej sieci potrzebny jest Xbox 360™ Wireless Networking Adapter ?? Czy można użyć innego użądzenia ? Naprzykład jak ktoś ma Live box''a z neostrady to dam dołączają taki odbiornik sieci wifi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 10:16, masterHADES napisał:

Czy aby podłączyć xbox''sa do bezprzewodowej sieci potrzebny jest Xbox 360™ Wireless
Networking Adapter ?? Czy można użyć innego użądzenia ? Naprzykład jak ktoś ma Live box''a
z neostrady to dam dołączają taki odbiornik sieci wifi.



Nie słyszałem o tym ale biorąc rzecz logicznie to działa tylko wifi od microsoftu. Inaczej by nie zarobili kasy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 10:16, masterHADES napisał:

Czy aby podłączyć xbox''sa do bezprzewodowej sieci potrzebny jest Xbox 360™ Wireless
Networking Adapter ?? Czy można użyć innego użądzenia ? Naprzykład jak ktoś ma Live box''a
z neostrady to dam dołączają taki odbiornik sieci wifi.

Niemożna nawet próbowałem jako sprzęt wykrywa, ale się nie łączy. Jedyny sposób na to to kupić routera z clientem i kabelkiem podłączyć go do xboxa to działa na pewno, bo u mnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 10:16, masterHADES napisał:

Czy aby podłączyć xbox''sa do bezprzewodowej sieci potrzebny jest Xbox 360™ Wireless
Networking Adapter ?? Czy można użyć innego użądzenia ? Naprzykład jak ktoś ma Live box''a
z neostrady to dam dołączają taki odbiornik sieci wifi.

Są jakieś alternatywne (czyt. domowe) sposoby bezprzewodowego podłączenia konsolki do sieci, ale jak znam życie to jest to równoznaczne z utratą gwarancji, a w przypadku Xbox''a gwarancja bywa bardzo przydatna :]
Ja zdecydowałem się sypnąć niemałą kasą na oryginalny adapter Microsoftu i jak dotąd nie żałuję. Sprawdza się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 10:16, masterHADES napisał:

Czy aby podłączyć xbox''sa do bezprzewodowej sieci potrzebny jest Xbox 360™ Wireless
Networking Adapter ?? Czy można użyć innego użądzenia ? Naprzykład jak ktoś ma Live box''a
z neostrady to dam dołączają taki odbiornik sieci wifi.

Nie można użyć innego ,ale na sieci jest poradnik jak samemu wykonać taki adapter ze starego rutera ,czy czegoś podobnego .W razie co mam do sprzedania taki Network Adapter ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 10:16, masterHADES napisał:

Czy aby podłączyć xbox''sa do bezprzewodowej sieci potrzebny jest Xbox 360™ Wireless
Networking Adapter ?? Czy można użyć innego użądzenia ? Naprzykład jak ktoś ma Live box''a
z neostrady to dam dołączają taki odbiornik sieci wifi.



Poczekaj na premierę nowej wersji tego modułu wifi bo pewnie niedługo będzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 12:59, Pile napisał:

Jakbym chciał podpiąć xboxa kablem hdmi do tv to tym http://www.gram.pl/sk7_9gTiH,6_Kabel_HDMI_AV.html


Będzie dobry? Bo z tego co wiem to akcesoria od MS są wysokiej jakości ;]

No skoro przepłacasz 10 krotnie to musi być dobry .

Dnia 14.11.2009 o 12:59, Pile napisał:


I jeszcze jedno. Te xboxy 360 elite są w tych nowych paczkach jeśli nie mają hdmi?

Yes,yes,yes.Pytasz się o coś co sam wiesz i udowodniłeś wcześniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś był tak wspaniałomyślny to mógłby mi użyczyć kod na live na 24h lub 48h? skończył mi się dziś gold, a mam jeden mecz w BF 1943 do przejścia z kumplami (taki mały meczyk "klanowy") jak nie to spoko, ale mam nadzieję, że znajdzie się kochana duszyczka dla gramowicza:)

pozdrawiam i niech wasze x360 będą chłodne jak lód:)

ps. podam maila sekundo@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak chce zrobić osiągnięcie w Mass Effect za przejście na najwyższym poziomie trudności to muszę przechodzić od nowa grę czy wystarczy jak wczytam starą postać i po prostu zmienię poziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 21:41, Pile napisał:

> Chyba wezmę Elite


Dobry wybór ;]


A jeszcze jedno. Ze względu na stałe zajęcie mojego TV, będę musiał grać na monitorze. Mam monitor LG Flatron L1917S-SN ( ma wejście VGA, a nie ma wejścia HDMI) czy podłączenie X360 do niego to będzie jakiś kłopot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować