Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2010 o 20:53, ziomek25 napisał:

Mam pytanie, otóż wystawiłem na allegro PS3 80GB wraz z grami chyba 10 o ile się nie
mylę (xD) i koleś oferuje mi na email''a 700zł -.- i właśnie nie wiem czy opłaca się
sprzedać czy poczekać jeszcze te kilka dni do końca aukcji.Jak juz bym sobie sprzedał
to kupić xboxa slim+kinect wersja xklocka bodajże 4gb, czy kupić na razie samego xboxa
250gb a potem dokupić kinecta xDD?

Nigdy, przenigdy nawet nie myśl o kupowaniu Xkloca bez pojemnego dysku. 60GB to absolutne minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 20:53, ziomek25 napisał:

Mam pytanie, otóż wystawiłem na allegro PS3 80GB wraz z grami chyba 10 o ile się nie
mylę (xD) i koleś oferuje mi na email''a 700zł -.- i właśnie nie wiem czy opłaca się
sprzedać czy poczekać jeszcze te kilka dni do końca aukcji.Jak juz bym sobie sprzedał
to kupić xboxa slim+kinect wersja xklocka bodajże 4gb, czy kupić na razie samego xboxa
250gb a potem dokupić kinecta xDD?


Moim zdaniem warto najpierw zainwestować w slimkę z dużym dyskiem. Sam mam x''a 60 gigowego i nie jest komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 22:30, Radovan napisał:

Moim zdaniem warto najpierw zainwestować w slimkę z dużym dyskiem. Sam mam x''a 60 gigowego
i nie jest komfortowo.

Mnie 60GB spokojnie wystarczy, a mam na dysku z 6-7 gierek i demka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również dostałem dziś 1600 pkt. Bardzo miły gest MS trzeba powiedzieć.
Mam też pytanie na które pewnie nikt nie będzie mi w stanie odpowiedzieć. Czy dodatkowe piosenki dostępne do np. Rock Band''a będą uzupełniane do stanu jaki jest w innych krajach czy też będą dodawane tylko nowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to uj go tam wie. Ja przynajmniej nie jestem dobrej myśli, ale większe prawdopodobieństwo piosenek niż brakujących arkejdówek, czy DLC.

Ps. Ma ktoż pożyczyć konto z BF'em 1943 na kilka dni ? Chętnie zrobię ostatniego acziva i trochę pogram. Wzamian mogę pożyczyć jakieś inne konto z arkejdami, czy DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś kpina. Przed emigracją ściągnąłem pierwsze dlc do mafii 2 i nie działało. Po przeniesieniu konta również nie działa, bo dodatku nie ma w marketplace. Drugie dlc gra spokojnie wykrywa, że jest dostępne do kupienia.
Orientuje się ktoś czy będzie to dodane? Albo niech ktoś mi poda mail, gdzie mogę się o to spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze poczytałem trochę na necie bo chcę podłaczyć konsole do internetu. I nie wiem już w końcu jaki mam kabel kupić? Czy to ma by ćkabel Ethernet czy coś takiego? Szukałem na Allegro, ponieważ do miasta mam za daleko i wyjdzie mi nawet drożej niż przesyłką. Na Allegro szukałem tego kabla Ethernet i go nie znalazłem. Pomoże ktoś, i powie mi jaki kabel mam kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 11:57, Ziggy napisał:

Kurcze poczytałem trochę na necie bo chcę podłaczyć konsole do internetu. I nie wiem
już w końcu jaki mam kabel kupić? Czy to ma by ćkabel Ethernet czy coś takiego? Szukałem
na Allegro, ponieważ do miasta mam za daleko i wyjdzie mi nawet drożej niż przesyłką.
Na Allegro szukałem tego kabla Ethernet i go nie znalazłem. Pomoże ktoś, i powie mi jaki
kabel mam kupić?

Wszystko zależy od tego w jaki sposób chcesz podłączyć konsolę do sieci - Przez router, współdzielenie sieci z komputerem, czy bezpośrednio kablem ?

Ogólnie chodzi o zwykły kabel internetowy, taki jakim podłączasz komputer do sieci (RJ-45 bodajże).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 21:06, SpecShadow napisał:

Jak miło że będzie darmowy weekend^.^ Jak myślicie, da się grać w Gears of War 2 po sieci
bez posiadania jakiegokolwiek mappacka czy dodatku?


Raczej nie, chyba, że się z kimś ustawisz. Piszę z własnego doświadczenia - gdy jeszcze była blokada regionalna i nie mogłem wykorzystać mojego kodu z edycji GOTY, to nie znalazłem ANI JEDNEGO meczu... Zresztą teraz też nie gra za dużo osób. Wszyscy jadą w Bad Company 2/ Black Ops. Dlatego tak, jak pisałem wcześniej - najlepiej się z kimś ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam GOLDa od skończenia się tego okresu miesiąca który masz po założeniu konta.. myślę, że może na... grudzień sobie kupię.. dużo wolnego.. hmm? : )

Poza tym sobie pogram sporo w gry które mam online : )

Ogólnie będę miał 2400 MSP więć czekam na jakąś promocje lub dodatek do jakiejś gry ciekawej :D

Anyway nie wiem czy było ale:

Xbox LIVE Arcade:

Madden NFL Arcade – 400 punktów Microsoftu
Monkey Island™: Special Edition - 400 punktów Microsoftu
Portal: Still Alive – 400 punktów Microsoftu
Serious Sam HD: The Second Encounter – 600 punktów Microsoftu
Zombie Apocalypse – 400 punktów Microsoftu

Dodatki:

Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction - Deniable Ops: Insurgency – 400 punktów Microsoftu
Alan Wake: The Signal – 320 punktów Microsoftu
Trials HD - Big Pack – 240 punktów Microsoftu

Przedmioty awatara:

Fantasy Pets - Red Dragon – 120 punktów Microsoftu
Roxy Enough Said Woven Shirt – 80 punktów Microsoftu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z Gears of War - część pierwsza. Chodzi o to że wcześniej przy innych grach wszystko było ok. Gdy odpalam gow to xbox mi sie zawiesza (freez ekranu), czasem odlacza mnie od rozmowy z kumplem i uszkodzil mi sie profil. Mowie o grze na livie. Na szczescie po resecie profil zostal zaktualizowany z tym z live i jwat ok. Czy to wina samej gry czy mojej konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem chciałbym kupić xbox-a ale nie wiem jaką wersje chciałbym żeby była taka optymalna
Nie najtańsza czyli najgorsza ale nie też ta najnowsza czyli najlepsza jaką możecie mi polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 22:15, igor8472 napisał:

Podstawowa sprawa ile masz kasy.

Ogólnie to bez ograniczeń ale nie chce za 800zł wyskoczyć.
Kumpel złożył mi ofertę Arcade + HDMI + Assassin''s Creed 2 + CoD 6 używany oczywiście
Cena 400zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 22:40, igor8472 napisał:

To bym przyszłościowo popatrzył na Slima 4 GB.

A nie lepiej kupić tego Arcade?
Są to już jednak dwie gry a na kolejną grę to za szybko nie bd miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 22:40, igor8472 napisał:

To bym przyszłościowo popatrzył na Slima 4 GB.

Nawet nie próbuj patrzeć na Xpudło bez co najmniej 60-gigowego dysku. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować