Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2011 o 19:19, The_Nemezis napisał:

> Jak zapisać datę i czas ? Bo mam 2005 rok i prawie cały czas 13 godzina. Jak ustawiam

> dzisiejszą datę i godzinę to po wyłączeniu konsoli jest stara nadal. Trochę to denerwuje.


Musi być zasilacz cały czas podpięty do prądu, albo uruchamiaj z internetem.


Ja za każdym razem odpinam zasilacz. A neta nie mam podłączonego. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy raz użyte keye na DLC przypisują mi dodatki do konta i potem już mogę je za darmo z tego konta ściągać jak np usunę je z dysku ? Czy jest to interes który pozwoli mi tylko ma jednorazowe pobranie DLC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 08:58, KamcioBoy napisał:

Czy raz użyte keye na DLC przypisują mi dodatki do konta i potem już mogę je za darmo
z tego konta ściągać jak np usunę je z dysku ? Czy jest to interes który pozwoli mi tylko
ma jednorazowe pobranie DLC ?


A gdybyś nie mógł znaleźć jakiegoś DLC, jak np. Stig Garage do Forzy, który przyszedł z Ultimate Edition to na stronie xbox.com można znaleźć historię pobierania plików i pobrać ponownie. Tak mówię, bo musiałem Forzę reinstallować i miałem małego stresa też z tym DLC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy konsole xbox slim można ustawić pionowo, bo zauważyłem ze na górnej części konsoli jest chyba ta część co ciągnie powietrze do środka konsoli a jak się tam uzbiera kurz to może być nie ciekawie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie tak. W tydzień ferii zagrałem w to ponad 1000 pojedynków u kuzyna i jeszcze raz tyle bym spokojnie, z przyjemnością zagrał. Kozak giera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 18:09, Dodus14xv napisał:

Ile mniej więcej kosztuje oryginalny kabel VGA?

Ok 100zł pewnie. Mój kolega ma taki na sprzedaż, chyba nawet nieużywany jeśli jesteś zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Chciałbym się zapytać czy jest jakiś inny sposób żeby pobrać np. demówke na xboxa 360. Niestety nie mam jak podłączyć go do internetu a zależy mi na demie który jest dostępny do pobrania. Są jakieś sposoby żeby pobrać na kompie i np. pen drivem przenieść go na dysk konsoli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z podłączeniem konsoli (slim) do internetu bezprzewodowo. Ma Liveboxa 1mb. Xbox nie może wyszukać sieci. Macie jakiś poradnik, albo instrukcje jak podłączyć konsole do internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 22:22, Dodus14xv napisał:

Mam problem z podłączeniem konsoli (slim) do internetu bezprzewodowo. Ma Liveboxa 1mb.
Xbox nie może wyszukać sieci. Macie jakiś poradnik, albo instrukcje jak podłączyć konsole
do internetu?



A nacisnąłeś ten przycisk na liveboxie odpowiedzialny za nawiązywanie nowego połączenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 20:37, kryst90 napisał:

Witam ! Chciałbym się zapytać czy jest jakiś inny sposób żeby pobrać np. demówke na xboxa
360. Niestety nie mam jak podłączyć go do internetu a zależy mi na demie który jest dostępny
do pobrania. Są jakieś sposoby żeby pobrać na kompie i np. pen drivem przenieść go na
dysk konsoli ?

Możesz ściągnąć demo z torrentów, albo rapida i wypalić na płytę. Z pena chyba nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 20:37, kryst90 napisał:

Witam ! Chciałbym się zapytać czy jest jakiś inny sposób żeby pobrać np. demówke na xboxa
360. Niestety nie mam jak podłączyć go do internetu a zależy mi na demie który jest dostępny
do pobrania. Są jakieś sposoby żeby pobrać na kompie i np. pen drivem przenieść go na
dysk konsoli ?


No jest. http://forum.programosy.pl/pobieranie-dem-na-xbox-360-bez-dostepu-do-xbl-vp909004.html Nie próbowałem, więc nie wiem, czy działa, ale powinno. Jest też sposób z nagrywaniem na płytę, ale jak chcesz pendrive to masz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 23:02, Xjumpaytech napisał:

> Witam ! Chciałbym się zapytać czy jest jakiś inny sposób żeby pobrać np. demówke
na xboxa
> 360. Niestety nie mam jak podłączyć go do internetu a zależy mi na demie który jest
dostępny
> do pobrania. Są jakieś sposoby żeby pobrać na kompie i np. pen drivem przenieść
go na
> dysk konsoli ?

No jest. http://forum.programosy.pl/pobieranie-dem-na-xbox-360-bez-dostepu-do-xbl-vp909004.html
Nie próbowałem, więc nie wiem, czy działa, ale powinno. Jest też sposób z nagrywaniem
na płytę, ale jak chcesz pendrive to masz :).


Wielkie dzięki. A jak wypalę na płytę to odczyta nie przerobiony xbox ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 09:14, kryst90 napisał:

Wielkie dzięki. A jak wypalę na płytę to odczyta nie przerobiony xbox ?


Odpali, bo to demo, a nie pirat :). Tyle, że do tego też jest specjalny sposób, bo trzeba z tego co pamiętam wybierać jakieś sektory itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblivion na x360 ma dwie płyty zgadza się? Czy muszę mieć dysk twardy,żeby w niego grać i musze go zainstalować czy moge grać bez instalacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Czy kupując grę na z amerykańskiego Xbox Marketplace będę mógł ją odpalić na europejskiej wersji konsoli? Chodzi mi o grę z Xbox Originals (Black), którego nie ma na naszym Xbox Live. Dodatkowo zauważyłem, że wersja na amerykańskim Marketplace ma 1.58 GB, a na brytyjskim 2.07 GB. Z czego wynika ta różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować