Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Miał może ktoś styczność z prawidłowo działającym Force Feedbackiem? No, bo ja nigdy i chyba mi się ostatnio zepsuł. Jadę sobie, a tutaj jakby słabły te silniczki od FF i tak dziwnie przerywają. Myślałem, że jeżdżę po nierównościach, ale zatrzymałem się, a tutaj kierownica drga tak sama z siebie. System zrobił się jeszcze słabszy niż był. Najchętniej bym ją rozkręcił, bo muszę wymienić łożysko, bo są luzy, ale nie wiem co tam w środku jest. No i ten dźwięk taki jak przy nierównościach - strzelanie jakby przeskakiwały zębatki. Przy jeździe po nierównościach to to jest normalne, ale jak wcześniej wspomniałem dzieje się to cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy odnośnie achievementów nastąpiła mała zmiana. Wcześniej gdy miało się grę a wychodziło do niej dlc to nawet gdy się go nie posiadało to miało to wpływ na ukazane osiągnięcia. Teraz po wyjściu najnowszego DLC do Assassin''s Creed: Brotherhood nie widzę nowych achievementów. Niby mała ale zmiana :-)


PS. Da się założyć hasło na profil na xboxie? Chodzi mi o to aby za każdym razem trzeba było wpisywać hasło, nawet do konta offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 23:33, Pile napisał:

Czy mi się wydaje czy odnośnie achievementów nastąpiła mała zmiana. Wcześniej gdy miało
się grę a wychodziło do niej dlc to nawet gdy się go nie posiadało to miało to wpływ
na ukazane osiągnięcia. Teraz po wyjściu najnowszego DLC do Assassin''s Creed: Brotherhood
nie widzę nowych achievementów. Niby mała ale zmiana :-)


PS. Da się założyć hasło na profil na xboxie? Chodzi mi o to aby za każdym razem trzeba
było wpisywać hasło, nawet do konta offline.


Na xbox.com widać wszystkie aczivy, czy masz dlc czy nie.

Dla się. ale nie pamiętam dokładnie jak. Sprawdź w przewodniku>ostatnia sekcja w prawo>profil a jak nie to poszukaj w Mój Xbox> i ta karta z kontem (aczivy, stan MSP, znajdziesz). A jak nie to na xbox.com na pewno w supporcie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam wczuwać się w klimat gier, ale grając na konsoli bywa to czasem dosyć trudne. Chyba nigdy nie zapomnę jak grałem w Alana Wake''a. Idę samemu gdzieś w środku lasu, na około noc, latarka dogorywa na ostatniej baterii, z góry złowieszczo patrzy na mnie księżyc, napięcie potęguje klimatyczna muzyka w tle aż tu nagle mojej mamie wypadły garnki z szafki w kuchni i cały klimat poszedł w siną dal... Podobne sytuacje mnożą się nieubłaganie toteż zaczynam rozglądać się za jakimiś słuchawkami do Xboxa. Czy znacie może jakieś dobre, godne polecenia modele słuchawek? Dobrze by było gdyby były bezprzewodowe i zapewniały również dźwięk z samej gry, a nie samego czatu. To drugie to w sumie obowiązek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to raczej ciężko, byś musiał raczej słuchawki do TV podpinać by mieć dźwięk z gry. No chyba, że teraz są takie cuda technologii, że można mieć dzwięk i komunikację w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 23:35, Albii napisał:

Z tego co się orientuję to raczej ciężko, byś musiał raczej słuchawki do TV podpinać
by mieć dźwięk z gry. No chyba, że teraz są takie cuda technologii, że można mieć dzwięk
i komunikację w jednym.

Komunikacji może nawet w ogóle nie być, bo bardzo rzadko gram po sieci. A jeżeli już mnie najdzie ochota to i tak nie używam headsetu.
Znalazłem jeden model, ale obawiam się, że mnie nie stać...
http://www.thehut.com/games/games-accessories/tritton-ax-pro-gaming-headset/10376116.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już kupować to porzadny model, nie ma co żałować. :> Zawsze mozna utworzyć grupę na fejsbusiu, że zbieramy kasę na słuchawki. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największy wypas to słuchawki razer chimaera. Te które miałeś w linku też są ok. Jednak jeżeli nie potrzebujesz komunikacji lub wystarczy Ci że włożysz headset pod słuchawki (ja tak robię) to cena będzie o wiele niższa.

Ja osobiście używam przewodowych słuchawek od Sony:

http://www.sony.pl/product/hps-extra-bass-and-dj/mdr-xb500

Grają świetnie, podpinam je pod TV a dokupiłem sobie kabel (kilka złotych) i pociągnąłem go pod dywanem. Teraz wystają mi zza kanapy i jest to komfortowe. O ile nie zamierzasz ruszać głową na wszystkie strony to kabel nie przeszkadza. Na pewno mogę Ci polecić te sonówki.

Prawda jest taka że słuchawek jest bardzo dużo i wszystko zależy od potrzeb i portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniło się coś w sprawie dodatków do Mass Effect 2 pl? Chodzi mi o Lair of the Shadow Broker. Jeżeli nie to najwyżej zamówię sobie EK w empiku, założę konto live na ang. i kupię te dodatki. Później oczywiście pogram z konta pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 15:36, Pile napisał:

Dla mnie największy wypas to słuchawki razer chimaera.

Drogie... :/

Dnia 14.03.2011 o 15:36, Pile napisał:

Ja osobiście używam przewodowych słuchawek od Sony:

Coś takiego powinno wystarczyć. Wzmocnione basy to nawet zaleta, bo często słucham muzyki w biegu więc będę sobie przekładał z telewizora do iPoda. Tylko kabel krótki. Jak nazywa się ten kabel-przedłużacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 17:17, Pile napisał:

Zmieniło się coś w sprawie dodatków do Mass Effect 2 pl?


Nie, wciąż to samo. I prawdopodobnie nic w tej materii się już nie zmieni. Arrival (następne i ostatnie już DLC) też prawdopodobnie się nie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 19:07, knopfler napisał:

Jak jest z dlc do Assassin''s Creed Brotherhood? Działa z wersją PL czy nie?


Działa : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 18:11, Sandro napisał:

> Dla mnie największy wypas to słuchawki razer chimaera.
Drogie... :/
> Ja osobiście używam przewodowych słuchawek od Sony:
Coś takiego powinno wystarczyć. Wzmocnione basy to nawet zaleta, bo często słucham muzyki
w biegu więc będę sobie przekładał z telewizora do iPoda. Tylko kabel krótki. Jak nazywa
się ten kabel-przedłużacz?



Po prostu kabel mini jack 3,5mm. Oczywiście męski-żeński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować