Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2007 o 16:18, Mateusz9214 napisał:

a i mam jeszcze do ciebie takie pytanie jak myslisz czy oplaca mi sie kupic ten cooler http://allegro.pl/item208143496__intercooler_do_xboxa_360_sklep_robson_.html
bo gwaranci nie strace przez to a i dzieki temu bede czul sie bezpieczniej o konsole


ja tam wielki znawca nie jestem, lepszy jest shinian, który mi też doradzał przed zakupem konsoli, ale powiem tak: sam tego nie używam, konsola grzeje mi się do pewnego stopnia, a że podczas gry leży na płytkach, to dodatkowo chłodzi. O tym coolerze słyszałem dużo, że nic nie daje i tylko się kasę wykłada. Poszukaj opinii na internecie, poczytaj będziesz wiedział co myślą o tym inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 07:25, ufo344 napisał:

Czy Internet w xbox360 wygląda tak samo jak ten z kompa?


nie... internet w X360 to gra sieciowa i marketplace. Gra sieciowa to chyba wiesz co, a to drugie to po prostu miejsce, gdzie możesz pobierać różne filmy, dema, trailery, niektóre za darmo inne płacąc wirtualną walutą Microsoftu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 07:25, ufo344 napisał:

Czy Internet w xbox360 wygląda tak samo jak ten z kompa?

nie wygląda. w x360 masz dostęp jedynie do Xbox Live Marketplace (gdzie ściągasz dema, gry, filmy, dodatki). dodatkowo masz dostęp do xboksowej wersji messengera.
nie możesz sobie dowolnie chodzić po internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie dziwne pytanie, ale tak teraz sobie pomyślałem... Żeby obowiązywała gwarancja konsole chyba trzeba zarejestrować? A jak tak to czy trzeba zrobić to od razu po zakupie, czy np. jak mi się zepsuje? Jak od razu to mały problem bo konsole mam od lutego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 11:07, syriusz.b napisał:

W sumie dziwne pytanie, ale tak teraz sobie pomyślałem... Żeby obowiązywała gwarancja konsole
chyba trzeba zarejestrować? A jak tak to czy trzeba zrobić to od razu po zakupie, czy np. jak
mi się zepsuje? Jak od razu to mały problem bo konsole mam od lutego :p


w sumie to by bylo dziwne bo co maja powiedziec ludzie ktorzy nie maja neta? a tak to tylko dzwonisz umawiasz terminy i czekasz na nowa konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 11:52, Mateusz9214 napisał:

w sumie to by bylo dziwne bo co maja powiedziec ludzie ktorzy nie maja neta? a tak to tylko
dzwonisz umawiasz terminy i czekasz na nowa konsole


ale mi właśnie chodzi o rejestracje przez telefon ... bo coś słyszałem, że takie coś jest, tylko teraz pytanie: zaraz po zakupie konsoli, czy w momencie zepsucia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 11:55, syriusz.b napisał:

ale mi właśnie chodzi o rejestracje przez telefon ... bo coś słyszałem, że takie coś jest,
tylko teraz pytanie: zaraz po zakupie konsoli, czy w momencie zepsucia ?


Jezeli sam nie zarejstrujesz konsoli to najprawdopodobniej, przy rejestracji telefonicznej, zostaniesz poproszony o przygotowanie paragonu. Data z niego bedzie rownoznaczna z poczatkiem uruchomienia gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko o co chodzi bo sa rózne wersje xbox 360 elite core ipremium ale i znalazłem xobx360 co pisało przy nim
xbox 360 (B4J-00102) i była drosza od zwykłej core ale nie drozsza od premium o co chodzi z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem mały mianowicie kabel służący do podłączenia X360 do internetu, wiem, że to RJ-45, tylko chodzi mi o to, że on jest za krótki, potrzeba mi taki na 15m i teraz mam pytania dwa: ile to będzie mnie mniej wiecej kosztować? Gdzie taki kabel kupić? Proszę o szybką odpowiedź, jeśli go nie zdobędę to nici z dzisiejszej gry :/ Na małym telewizorze, gdzie ledwo widze bohatera grać nie mam zamiaru, a tak to by mi się udało grać na lepszym TV (co prawda nie HD, ale większy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj około 2zł /m - w każdym lepszym sklepie ukręcą ci tyle ile będziesz potrzebował. maksymalna rozsądna długość to 100m, ale tyle chyba nie potrzebujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 18:25, Hard Moon napisał:

wiem że potrzebuję jakiejś przejściówki żeby podłączyć xbox360 z monitorem crt ;) czy ona jest
dobra?
http://www.allegro.pl/item216727582_pozlacany_kabel_vga_hd_a_v_do_monitorow_lcd_crt.html


Nazywa się to przejściówka "żeńska" i jest razem z oryginalnym kablem vga od microsoftu, który jest najlepszym zakupem, resztę kabli lepiej olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 18:37, nievil napisał:

> wiem że potrzebuję jakiejś przejściówki żeby podłączyć xbox360 z monitorem crt ;) czy
ona jest
> dobra?
> http://www.allegro.pl/item216727582_pozlacany_kabel_vga_hd_a_v_do_monitorow_lcd_crt.html


Nazywa się to przejściówka "żeńska" i jest razem z oryginalnym kablem vga od microsoftu, który
jest najlepszym zakupem, resztę kabli lepiej olać.

a ja mam takie wyjścia w monitorze ;) potrzebuję jakąś przejściówkę ;).
A ten tego mam do kompa d-sub.
zdjęcia są niewyraźne ;/

20070725184255

20070725184307

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 18:44, Hard Moon napisał:

mam monitor crt 17cali i chcę podłączyć x-sa 360

Dobra, widzę, że nie rozumiesz...
Skoro masz monitor crt to "końcówka", którą podłączasz do karty graficznej jest niebieska. Na tą końcówkę nakłada się przejściówkę żeńską i do końca tego kabla podłącza się kabel vga, który podłączony jest do konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie trochę dziwne pytanie, ale mam nadzieje, że ktoś zna odpowiedź: Otóż, gdy CDP wydaje gry na X360 są one puszczane na 4 kraje (Węgry, Polska, Czechy i Słowacja bodajże...) i pudełko z tyłu i instrukcja są w 4 językach i tu moje pytanie: jakie gry do tej pory się ukazały takie. Ja znam tylko: PGR 3, Gears of War, Kameo, Halo 2 i Forza Motosport - są jeszcze jakieś? (przypuszczam, że dużo takich jest :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować