Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2007 o 09:37, syriusz.b napisał:

Ja mam takie trochę dziwne pytanie, ale mam nadzieje, że ktoś zna odpowiedź: Otóż, gdy CDP
wydaje gry na X360 są one puszczane na 4 kraje (Węgry, Polska, Czechy i Słowacja bodajże...)
i pudełko z tyłu i instrukcja są w 4 językach i tu moje pytanie: jakie gry do tej pory się
ukazały takie. Ja znam tylko: PGR 3, Gears of War, Kameo, Halo 2 i Forza Motosport - są jeszcze
jakieś? (przypuszczam, że dużo takich jest :p)

na pewno perfect dark zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 13:42, Hard Moon napisał:

Czy jak Xbox360 spadnie na trzecie miejsce.
czyli jak będzie to samo co z Xbox(1), będą dalej wychodziły tak fajne gry jak teraz na xbox360?

napewno tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 19:34, ThoruS napisał:

o dzieki waslnie o ta strone mi chodzilo...
i teraz;] chce scaiganac obrazki np. z "familly Guy". nigdzie tego nie moge znalesc. albo z
adidasa...


A na jaki kraj jestes zarejestrowany? Lista ktora ci podalem obowiazuje dla amerykanskiego marketplace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 19:46, shinian napisał:

> o dzieki waslnie o ta strone mi chodzilo...
> i teraz;] chce scaiganac obrazki np. z "familly Guy". nigdzie tego nie moge znalesc. albo
z
> adidasa...

A na jaki kraj jestes zarejestrowany? Lista ktora ci podalem obowiazuje dla amerykanskiego
marketplace.


wielka brytania...:/ Chamstwo!:P moge meic darmowe zdjecia z gta4 i jeszcze z e3.. super nie? i tak dzieki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 20:32, ThoruS napisał:

no oki, a gdzie mam znalesc w marketplace np. Adidasa? bo szukalem juz chyba 2 razy i nic..:(


Musisz wejsc w gamerpics i przewertowac cala kategorie. Jezeli chcesz dokladniejsze instrukcje to dopiero wieczorem bo przenosze sie do drugiego pokoju i narazie x360 jest odlaczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 09:49, syriusz.b napisał:

a jak teraz sobie wstawić ten obrazek?


Z tej strony na x360 nie da sie wstawic. To jest tylko prezentacja tego co znajduje sie na marketplace. Mam tez wrazenie ze ta strona od dawna nie byla aktualizowana. Jezeli chcesz kupic/sciagnac nowy obrazek to wchodzisz na marketplace i pozniej gamerpics. Jezeli chcesz zmienic gamerpica to wciskasz guide button, najezdzasz na swoja wizytowke i wciskasz change gamerpicture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 10:50, shinian napisał:

Musisz wejsc w gamerpics i przewertowac cala kategorie. Jezeli chcesz dokladniejsze instrukcje
to dopiero wieczorem bo przenosze sie do drugiego pokoju i narazie x360 jest odlaczony.


No to poprosze o dokladne info bo juz po raz 5 szukam i nic... poprostu tego nie ma na liscie, tak samo jak tematów z adidasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest to dobry system chłodzenia dla xbox360? tu link: http://www.dworek.jaroslaw.pl/delonghi/mva303.jpg
nie śmiejecie się bo z tego co słyszałem to te firmowe chłodzenie psuje x-sa
"Intercoller produkowany przez Nyko według opinii niektórych pracowników Microsoftu zbytnio obciąża układ zasilania Xboxa360. Innymi słowy, używając skrótu myślowego laika: wentylator "zabiera" pewną ilość prądu dostarczanej do konsoli co w rezultacie może doprowadzić do tego, iż niektóre układy mogą cierpieć z powodu jego niedoboru. Szczególnie podczas załączania Xboxa360.
Jeszcze inny przedstawiciel koncernu wspomniał o tym, iż od stosowania Intercoolera pojawiają się na obudowie ślady przypalenia, bowiem styka się z wyjściem AC konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować