Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2007 o 18:07, Mateusz9214 napisał:

jeśli płacisz kata to wychodzi cie jakies 10 zł na miesiąc



10 zł??!! Ja słyszałem w sklepie komputerowym że 200 zł na pół roku i chciałem się upewnić jak na prawdę się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 18:20, Armorgedon12 napisał:

> jeśli płacisz kata to wychodzi cie jakies 10 zł na miesiąc


10 zł??!! Ja słyszałem w sklepie komputerowym że 200 zł na pół roku i chciałem się upewnić
jak na prawdę się płaci.

tak bo rocznie cie to wynosi 120zł czyli bardziej sie oplaca karta placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:35, Armorgedon12 napisał:

A czy wszystkie efekty gier Xboxowych pozostają takie same?? np: Blury, rozmazania obrazu i
efekty wybuchów?? Czy bez wspomagania HD są mniej widoczne i słabszej jakości?

tak. dokładnie te same. jakość grafiki pozostaje bez zmian i jest naprawdę oszałamiająca. jedyną różnicą jest po prostu jej rozdzielczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 19:51, penny napisał:

tak. dokładnie te same. jakość grafiki pozostaje bez zmian i jest naprawdę oszałamiająca. jedyną
różnicą jest po prostu jej rozdzielczość.



Wielkie dzięki za odpowiedź bo się naprawdę zastanawiałem nad kupnem. No to będę za 2 - 3 miesiące szczęśliwym posiadaczem tej konsoli :) Kompa se zostawię bo się przyda do ćwiczenia języków C++, PHP i MySQL. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za odpowiedzi na moje pytania.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 09:50, T34 napisał:

Jestem totalny lajkonik w sprawach konsol.
Czym sie różnią zestawy XBOX 360 Premium, Elite, Core czy coś takiego?
Jak działa sieć w konsoli?


to jak jesteś lajkonik to ci dam wersję "easy": Core nie ma dysku, Premium ma dysk 20 GB, headset (słuchawki + mikrofon), a Elite ma dysk 120 GB, czarną obudowę i wyjście HDMI <<-- to tak upraszczając...

Hmm a jak ma działać sieć? Nie można włączyć sobie przeglądarki, ale jest marketplace (mówię wszystko w przypadku X360), gdzie możesz pobierać demka, filmy itp. itd., a jeśli chodzi o grę sieciową to wchodzi się do niej z menu gry - o to ci chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 09:50, T34 napisał:

Jestem totalny lajkonik w sprawach konsol.
Czym sie różnią zestawy XBOX 360 Premium, Elite, Core czy coś takiego?
Jak działa sieć w konsoli?

http://www.gram.pl/sk6_9Anq3_XBOX360_Premium.html tu masz co ma premium
http://www.empik.com/showobject.jsp?objectId=369426¤tCategory=4060300 tu masz co ma core (wersja okrojona)
a x0 elit ma prawie to samo co premium tylko z wiekszym dyskiem, portem hdmi 1,2 i czarna kolorystyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie :)

Jaką prędkość ma sieć w XBoxsie 360? Bo w kompie jest możliwość wybrania prędkości, i żeby grać z innymi i korzystać z "Marketu" wystarczy tylko wykupić zdrapkę i grać czy też są jakieś dodatkowe opłaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:34, Armorgedon12 napisał:

Jeszcze jedno pytanie :)

Jaką prędkość ma sieć w XBoxsie 360? Bo w kompie jest możliwość wybrania prędkości, i żeby
grać z innymi i korzystać z "Marketu" wystarczy tylko wykupić zdrapkę i grać czy też są jakieś
dodatkowe opłaty??


Prędkość jest taka sama jak łączę :) Żeby korzystać z marketu, to musisz wykupić abo Live i mieć Microsoft Points jeśli chcesz coś ściągnąć. Tam są płatne rzeczy, chociaż nie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:38, bojanzaw napisał:

Prędkość jest taka sama jak łączę :)


A z kąd mogę wiedzieć jaka jest prędkość łącza? I żeby grać to wystarczy tylko zdrapka XBox Live gold? I to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:40, Armorgedon12 napisał:

A z kąd mogę wiedzieć jaka jest prędkość łącza?


Wejdź np. na stronkę http://test.4web.pl/ i będziesz wiedział, jaką masz prędkość łącza ;)

>I żeby grać to wystarczy tylko zdrapka XBox Live gold? I to wszystko?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:49, des1og napisał:

Wejdź np. na stronkę http://test.4web.pl/ i będziesz wiedział, jaką masz prędkość łącza ;)


Ale to prędkość mojej Neostrady :) Czyli będę do XBoxa musiał Neostradę podłączyć? A obsłuży ją? W sumie to myślałem że o jakieś inne łącze chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:54, Armorgedon12 napisał:

Ale to prędkość mojej Neostrady :) Czyli będę do XBoxa musiał Neostradę podłączyć? A obsłuży
ją? W sumie to myślałem że o jakieś inne łącze chodzi :)


Tak, do Xboxa podłączasz Neostradę. Jeżeli masz modem, to będziesz musiał dokupić router. Jeżeli masz Livebox''a, to musisz zaopatrzyć się w bezprzewodową kartę sieciową do Xboxa 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 19:03, des1og napisał:

Tak, do Xboxa podłączasz Neostradę. Jeżeli masz modem, to będziesz musiał dokupić router. Jeżeli
masz Livebox''a, to musisz zaopatrzyć się w bezprzewodową kartę sieciową do Xboxa 360.



Posiadam modem. A ile taki router kosztuje i do czego służy? i jak podłączę neostradę to od razu wykryje czy sterowniki potrzeba? I jeszcze jedno pytanie żeby grać z innymi to w końcu same zdrapki potrzebne czy zdrapki i neostrada podłączona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przedmówca mam Neo, jednakże chciałbym sie dowiedzieć czy jakbym podłączył Xboxa bezpośrednio do kontaktu od telefonu to czy działaby mi XboxLive?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 19:11, Armorgedon12 napisał:

A ile taki router kosztuje


Ceny są bardzo różne. Najtańsze modele kosztują około 100 zł, a te najlepsze nawet 300-400 zł.

>do czego służy?

Do routera podłączasz modem od Neostrady kablem USB, a następnie łączysz router i Xboxa kablem Ethernet.

>i jak podłączę neostradę to od razu wykryje czy sterowniki potrzeba?

Po podpięciu modemu do routera ten ostatni trzeba odpowiednio skonfigurować, ale nie powiem Ci jak, bo niestety się na tym za bardzo nie znam ;)

>I jeszcze jedno pytanie żeby grać z innymi to w końcu same zdrapki potrzebne czy zdrapki i neostrada podłączona?

Jest potrzebne i jedno, i drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 19:15, Big Moon napisał:

Tak jak przedmówca mam Neo, jednakże chciałbym sie dowiedzieć czy jakbym podłączył Xboxa bezpośrednio
do kontaktu od telefonu to czy działaby mi XboxLive?


Tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować