Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2008 o 18:40, bojanzaw napisał:

Modem Neo nie jest na RJ-45, więc oprócz routera potrzebowałbyś jeszcze modem do tego
routera.


eee co? Jeśli kupi router ADSL to żadne modemy do niego mu już nie są potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, że chciało Ci się to wytłumaczyć. Jak czegoś niebędę kminił to napiszę jeszcze. Jutro powinienem siezdecydować jaki internet biorę, a mam chęć na 6mega, ale 2 tz chyba stykna. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 20:34, syriusz.b napisał:

> Modem Neo nie jest na RJ-45, więc oprócz routera potrzebowałbyś jeszcze modem do
tego
> routera.

eee co? Jeśli kupi router ADSL to żadne modemy do niego mu już nie są potrzebne...


Zresztą nvm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak podłączę konsole do netu, ale tylko w celu ściagania demek i innego suffu to takze rozpocznie mi się mój darmowy live, czy dopiero jak zagram w jakąś grę? Chciałbym cos ściagnąć, ale darmowy miesiac golda jeszcze nei ruszać, zostawił bym moze sobie na polskiego liva jak by był, taaa ;) Czy demka i inny stuff z jedneo profilu będa widoczne też i na drugim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 13:44, Ceteris Paribus napisał:

Jak podłączę konsole do netu, ale tylko w celu ściagania demek i innego suffu to takze
rozpocznie mi się mój darmowy live, czy dopiero jak zagram w jakąś grę? Chciałbym cos
ściagnąć, ale darmowy miesiac golda jeszcze nei ruszać, zostawił bym moze sobie na polskiego
liva jak by był, taaa ;) Czy demka i inny stuff z jedneo profilu będa widoczne też i
na drugim?


Live rozpoczyna się od pierwszego połączenia z netem w konsoli. Polski live? hehe xD Zawartość będzie widoczna na drugim profilu o ile dobrze pamiętam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 15:16, kacper78 napisał:

Ile kosztuje połączenie z Internetem do Xbox-a 360 ??

Połączenie z Internetem do Xboxa360 nie kosztuje nic .A raczej tyle ile wynosi twój miesięczny abonament u operatora .jeśli natomiast masz na myśli tryb sieciowy w Live to kosztuje 20zł za miesiąc /50zł za 3 miesiące /100zł za rok (czasem za 13 miesięcy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie "odnawiania płyt gier na xboxa 360", ponieważ zajeździłem ( : ) Grand Theft Auto 4 i chciałbym się spytać jak sprawdza się usługa odnowy płyt. Wyskakuje błąd, że nie można odczytać płyty. Z góry dzięki za odpowiedz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 13:04, Qbasmok007 napisał:

Mam pytanie odnośnie "odnawiania płyt gier na xboxa 360", ponieważ zajeździłem ( : )
Grand Theft Auto 4 i chciałbym się spytać jak sprawdza się usługa odnowy płyt. Wyskakuje
błąd, że nie można odczytać płyty. Z góry dzięki za odpowiedz :]

Wysyłasz płytkę na regenerację co kosztuje jakieś 2 do 3 dych z wysyłką i przysyłają ci po tygodniu idealnie czystą i bez żadnych skaz płytkę ,która działa bez zastrzeżeń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 13:22, jackass napisał:

> Mam pytanie odnośnie "odnawiania płyt gier na xboxa 360", ponieważ zajeździłem (
: )
> Grand Theft Auto 4 i chciałbym się spytać jak sprawdza się usługa odnowy płyt. Wyskakuje

> błąd, że nie można odczytać płyty. Z góry dzięki za odpowiedz :]
Wysyłasz płytkę na regenerację co kosztuje jakieś 2 do 3 dych z wysyłką i przysyłają
ci po tygodniu idealnie czystą i bez żadnych skaz płytkę ,która działa bez zastrzeżeń


A robiłeś już takie magic ? :P A co ja mam im wysłać oprócz płyty ? Opakowanie, okładkę, mapę (xD), instrukcję, paragon ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2008 o 14:40, Qbasmok007 napisał:

A robiłeś już takie magic ? :P A co ja mam im wysłać oprócz płyty ? Opakowanie, okładkę,
mapę (xD), instrukcję, paragon ... ?

Przecież odnowę płyty robi firma niezależna od sprzedawcy/dystrybutora/producenta gry:) Interesuje ich sama płytka. Tylko w co ja włóż, a nie luzem w kopertę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 14:40, Qbasmok007 napisał:

A robiłeś już takie magic ? :P A co ja mam im wysłać oprócz płyty ? Opakowanie, okładkę,
mapę (xD), instrukcję, paragon ... ?

Robiłem w przypadku gry na PS2 .Wysyłasz płytę w pudełku .Nie ciężko jest się tego domyślić.Myślisz ,że będą w nią grać ,że im mapa potrzebna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy rejestrując się na Xbox Live muszę podać prawdziwe dane - imię, nazwisko, numer telefonu, itd?
Chodzi mi o to, że chcę się tak zarejestrować żeby móc grać przez internet - w takim wypadku muszę chyba zarejestrować się na inny kraj - np. Wielką Brytanię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 01:51, balduran2 napisał:

Czy rejestrując się na Xbox Live muszę podać prawdziwe dane - imię, nazwisko, numer telefonu,
itd?
Chodzi mi o to, że chcę się tak zarejestrować żeby móc grać przez internet - w takim
wypadku muszę chyba zarejestrować się na inny kraj - np. Wielką Brytanię?


Rejestrując się na Wlk Brytanię, musisz mieć jakiś tam adres wzięty z netu, razem z kodem pocztowym.

A tak btw. to było to kuźwa opisywane miliardy razy w tym temacie, a jak nie w tym to w temacie o X, Wii i PS3 -.- Nauczcie się szukać, ludzie! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opiszcie mi jka wygląda Internet do Xbox-a 360. Czy można pobierać demka, pełne wersje gier, czy też filmy. Albo czy można wchodzić na inne stronki? Za odpowiedź bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 15:41, kacper78 napisał:

Opiszcie mi jka wygląda Internet do Xbox-a 360. Czy można pobierać demka, pełne wersje
gier, czy też filmy. Albo czy można wchodzić na inne stronki? Za odpowiedź bardzo dziękuję.

Możesz ściągać dema ,triale gier z Xbox Live Arcade ,pełne wersje tychże Arcade`ówek ,pełne wersje gier z pierwszego Xboxa ,trailery filmów i gier ,wypożyczać filmy i je oglądać ,ściągać muzykę ,teledyski ,wywiady .Masz też magazyn ,w którym dowiesz się o nowościach i różnych wydarzeniach .Na strony wchodzić nie można ,tylko te ,które pojawiają się w Xbox Live jako reklamy eventów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować