Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Vagrant Story i nowe części Final Fantasy pojawią się w europejskim PS Store

10 postów w tym temacie

Dokładnie, mam FF VII i MGS na PS3 - nie różnią się absolutnie niczym. To czyste gry, wzięte prosto z Ps. Nie licz na ulepszoną grafę, czy nowe opcje. Co najwyżej piksele wypalą gały, jeśli ktoś ma duży ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś niezłe opóźnienie z tym Final Fantasy VIII - FF VII był po zaledwie dwóch - trzech miesiącach po japońskiej premierze na PSN. Dobrze, że można chociaż zrobić sobie wersję PSP, samemu z oryginalnej wersji gry :P . No, tylko, że problem w tym, że nie działa w 100% stabilnie, tylko gdzieś w 95%, dlatego wolę tak czy owak kupić(ponownie) w PSN.

Ciekawi mnie ten Vagrant Story, nigdy o tym tytule nie słyszałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta "odświeżona wersja" to raczej pomyłka autora teksu :P

Tak czy siak VS to świetna gra. W FFT pykam teraz na PSP i muszę powiedzieć, że gra jest uber, koks i ciasteczka, więc dla tych, którzy nie kupili wersji na PSP (dość droga) to też smakowity kąsek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 19:06, Cybertrash napisał:

Dokładnie, mam FF VII i MGS na PS3 - nie różnią się absolutnie niczym. To czyste gry,
wzięte prosto z Ps. Nie licz na ulepszoną grafę, czy nowe opcje. Co najwyżej piksele
wypalą gały, jeśli ktoś ma duży ekran.


akurat w FF7 różnica jest ale bardzo mała, testowałem na CustomFirmware z własnych CD i obraz był bardziej rozciągnięty i bardziej rozmazany - wersja z PSN ma lepszą grafikę (bardzo nieznacznie ale brak dużego efektu rozmycia), zwłaszcza przy powiększaniu obrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne tytuły:):)
PS Jak można było nie słyszeć o VS? o_0
przecież pomimo wszystko gdy wyszła ta gra (w 2000) to nic nie obyło się cicho i w pierwszej lepszej gazecie można było o tym poczytać (i to dość konkretnie zazwyczaj, a nie że parę zdań na krzyż...) xD
PS2 Tactic mi się wydawało że już był dostępny... albo ominąłem znowu jakieś newsy z jego przesunięciem xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować