Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs sklepu gramer.pl - znamy wyniki!

38 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2009 o 19:24, Citkowsky napisał:

Shit, nie pamiętam jakie ja hasło wysłałem bo było to dość dawno i tylko 1smsa puściłem.
Bardzo prawdopodobne, że hasło za 3msce jest właśnie odemnie ale kurcze pewny na 100%
nie jestem. Może jakiś opiekun konkursu napisze do mnie w tej sprawie czy coś.


Do mnie zadzwonili, więc żebyś miał 3 miejsce to byś już o tym wiedział:) No chyba że zmieniłeś telefon, albo masz wyłączony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 19:24, Citkowsky napisał:

Shit, nie pamiętam jakie ja hasło wysłałem bo było to dość dawno i tylko 1smsa puściłem.
Bardzo prawdopodobne, że hasło za 3msce jest właśnie odemnie ale kurcze pewny na 100%
nie jestem. Może jakiś opiekun konkursu napisze do mnie w tej sprawie czy coś.

Ogólnie, to mi się zdaje że też takie hasło wysłałem :D. W każdym razie to hasło jest dość proste, i myślę że prawdopodobieństwo że kilka osób dało takie same hasło jest spora. No, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 19:42, Citkowsky napisał:

Smska wysyłałem z nieswojego telefonu:) Wygrałeś? Gratuluję:)


Dziękować, dziękować:D To dzwoń na ten nieswój telefon i pytaj czy ktoś nie dzwonił;D

Edit: a w regulaminie stoi, że "Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, która jest uprawniona do użytkowania telefonu w sieci komórkowej" ale czy to oznacza właściciela telefonu z którego wysłano sms, to tego już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 18:58, Danio237 napisał:

,,Od graczy dla graczy"? Moim zdaniem to hasło to tylko żałosne zrzynanie z CDA.Na pewno
dało się coś lepszego wybrać i co bardziej zasługiwało na nagrodę.


To hasło jest duuuuuuużo starsze niż CD-A. Jest tak stare jak elektroniczna rozrywka. Taki wybór redakcji mnie jednak nie dziwi po tym, jak w konkursie na nazwę sklepu wygrała "Binarna maskotka". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 20:20, Isoft napisał:

Widać jak przemawia przez was pycha i zazdrość... Gratulacje dla zwycięzców.


To nie pycha i zazdrość, ale po prostu niektórzy nie godzą się na plagiaty. No sorry, ale zdaję się, że hasło trzeba było wymyślić, a nie przepisać jakieś istniejące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę sztampowe te hasełka. Myślałem, że wygra coś lepszego. No i wygląda na to, że wystarczy przepisać hasło nawet tak znanej firmy jak Razer żeby wygrać w konkursie na gramie. -.- Nie wiem czy nie było bardziej oryginalnych haseł do wyboru ale lekko się na was zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 23:08, Dzikq napisał:

Nikt sobie nie zastrzegł tego hasła jako znak towarowy w Polsce więc każdy może skorzystać:)


I co, uważasz, że to jest spoko?

ps. poza tym na przykład for gamers by gamers Razera jest zastrzeżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 23:39, Budo napisał:

I co, uważasz, że to jest spoko?


Nie napisałem, że takie postępowanie jest w porządku, uważam, że jest załosne.

Dnia 17.12.2009 o 23:39, Budo napisał:

ps. poza tym na przykład for gamers by gamers Razera jest zastrzeżone.


jest zastrzeżone "for gamers by gamers", a nie"dla graczy od graczy" ;) dziwne, ze nikt tego jeszcze nie zastrzegł:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 23:42, Dzikq napisał:

Nie napisałem, że takie postępowanie jest w porządku, uważam, że jest załosne.


No i właśnie o to chodzi.

Dnia 17.12.2009 o 23:42, Dzikq napisał:

jest zastrzeżone "for gamers by gamers", a nie"dla graczy od graczy" ;) dziwne, ze nikt
tego jeszcze nie zastrzegł:>


Jesteś pewien? Nie sprawdzałem żadnych innych haseł, ale nie wydaje mi się, żeby tak oczywiste hasło nie było jeszcze w użyciu i zastrzeżone ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować