Zaloguj się, aby obserwować  
Mathiayas

Quake 4 ...kiedy???? ... !!!

132 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2005 o 21:47, =PtaQ napisał:

> Może na wszystkie gry patrzy przez pryzamt obviliona?

Jak moge patrzec na inne gry przez pryzmat gry, ktora nie wyszla??


Chodzi mi o to że porównujesz gry z innych gatunków. Oceniasz je chyba po screenach. I sam napisałeś:
"Wolę pograć np w Obliviona". Czyałeś zapowiedzi świetnego obviliona i inne gry wydają Ci się gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2005 o 21:50, =PtaQ napisał:


Gra jest dla mnie slaba (no dobra z tym gniotem
to mnie ponioslo, ale i tak mi sie nie podoba :),jest gra w ktora na pewno nie zagram i ktora mi sie calkiem nie podoba.
Co moze dla was jest czymś dziwnym... Masz racje, ze o gustach sie nie rozmawia, ale rozmowe o moich gustach zaczal Yamamoto,
po tym jak napisalem ze gra wg mnie jest slaba, wiec nie miej pretensji do mnie :)


W takim razie pisz że gra ci się nie podoba, a nie że jest gniotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 22:51, Yamamoto napisał:

Chodzi mi o to że porównujesz gry z innych gatunków. Oceniasz je chyba po screenach. I sam napisałeś:

"Wolę pograć np w Obliviona". Czyałeś zapowiedzi świetnego obviliona i inne gry wydają Ci się gorsze.


Po pierwsze: nie czytałem żadnej zapowiedzi ESIV :) Po drugie: Pokaż mi gdzie porównałem Obliviona z Quake 4??? Po prostu napisałem, że wole (a raczej wolałbym) zagrać w Obliviona. Po trzecie: Obliviona nie oceniam, po prostu mam dość duże nadzieje co do tej gry, spotęgowane nie zapowiedziami, ale właśnie screenami i filmikami (ta gra może również być słaba, ale ja nie potrafię sobie tego uświadomić :) Po czwarte: Inne gry nie wydają mi się gorsze, o czym może świadczyć to, że wczoraj przysłali mi CP:F2 :) (kupionego za 39,90 :D) Po piąte: Przyznełem się już, że poniosło mnie z tym gniotem. Jeśli sprawia Ci to przyjemność, to przepraszam :))))))

Temat uważam za zakończony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 21:03, Yamamoto napisał:

DooM3 był wegług ciebie cięki? Pomyśl i spójrz na niego z innej strony,
gdyby nazywał się np."*&%#$" i niebył by firmy ID Software i niemiał tak dużej akcji reklamowej dostał by >świetne oceny.

Raczej bez tego by się dobrze niesprzedał:)
Znudził mi się doom 3 bardzo szybko. Ide ide i po prostu dosłownie ziewam.

Zdecydowanie HL2 ktory jak wiadomo byla potyczka D3 vs HL2 moim zdaniem wyszedł znakomicie. Nie za sprawa samej grafiki ale tego świata i klimatu. Po prostu kończąc dooma3 odlozylem go na stojaczek.. kończąc HL2 zagrał w niego jeszcze raz:). Nietwierdze ze jest gniotem .. bo miał.. tak MIAŁ fajna grafike ;) i dzwięk:). Miał gdyż ten engine jest nudny;). Choć fakt faktem w Q4 jest bardziej okazalszy.

A osobiscie nie wiem co wy widzicie w tym FarCry dla mnie to.. (i nie boje uzyc sie slowa) GNIOT :). Naprawde nie wiem czy szum medialny dookoła gry sprawia ze tylu fanów się znajduje czy co:) Być może tego nie rozumiem:).

No ale cóż to wątek o Q4 a nie o porównywaniu gier więc musze z tego co widziałem i słyszałem od znajomych którzy pogrywaja w pirata;/ i tego co widziałem stwierdzam że od D3 Q4 jest o.. co ja gadam.. to inny świat;) ale widać podobieństwo w tkai sam sposób starają się twórcy nastraszyć. np. idziesz korytarzem swiatlo gaśnie po chwili się zapala a tu zolnierz;/ troche to żałosne:P i nienawidze w tkaich grach jak niewiadomo skad oni sie biora;/.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2005 o 00:40, Kafar napisał:


Zdecydowanie HL2 ktory jak wiadomo byla potyczka D3
vs HL2 moim zdaniem wyszedł znakomicie. Nie za sprawa samej grafiki ale tego świata i klimatu. Po prostu kończąc dooma3
odlozylem go na stojaczek.. kończąc HL2 zagrał w niego jeszcze raz:). Nietwierdze ze jest gniotem .. bo miał.. tak MIAŁ
fajna grafike ;) i dzwięk:). Miał gdyż ten engine jest nudny;). Choć fakt faktem w Q4 jest bardziej okazalszy.

A osobiscie
nie wiem co wy widzicie w tym FarCry dla mnie to.. (i nie boje uzyc sie slowa) GNIOT :). Naprawde nie wiem czy szum medialny
dookoła gry sprawia ze tylu fanów się znajduje czy co:) Być może tego nie rozumiem:).

No ale cóż to wątek o Q4 a nie o
porównywaniu gier więc musze z tego co widziałem i słyszałem od znajomych którzy pogrywaja w pirata;/ i tego co widziałem
stwierdzam że od D3 Q4 jest o.. co ja gadam.. to inny świat;) ale widać podobieństwo w tkai sam sposób starają się twórcy
nastraszyć. np. idziesz korytarzem swiatlo gaśnie po chwili się zapala a tu zolnierz;/ troche to żałosne:P i nienawidze
w tkaich grach jak niewiadomo skad oni sie biora;/.




Przyznam się pograłem troche w FC i HL2. HL2 miało pod względem graficznym/fizycznym wszystko toczego nie miał D3. To dzięki czemu tak dużo ludzi gra w DooM3 to jego klimat. Użekły mnie te wąskie straszne, dobrze oświetlone korytaże. Na początek nie chciało mi się podejjść do kompa potem po 3 godzi odrywali mnie łomem :-)
FC ma ładną grafike, fizyke, ładne oświetlenia, lecz nie mam on tego klimatu jaki jest w HL2 i D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 09:15, Yamamoto napisał:

Przyznam się pograłem troche w FC i HL2. HL2 miało pod względem
graficznym/fizycznym wszystko toczego nie miał D3. To dzięki czemu tak dużo ludzi gra w DooM3 to jego klimat. Użekły mnie
te wąskie straszne, dobrze oświetlone korytaże. Na początek nie chciało mi się podejjść do kompa potem po 3 godzi odrywali
mnie łomem :-)
FC ma ładną grafike, fizyke, ładne oświetlenia, lecz nie mam on tego klimatu jaki jest w HL2 i D3.


no tak pewnie to ten klimat i mi z Dooma 3 nie podpasił. Nie lubie być duszony w ciemnych korytarzach. Ale ja pamiętam te emocje po przejściu HL2 niczym po Final Fantasy VII. Chciało się jeszcze żyć w tym świecie i spotykać te różne postacie;). FC dla mnie byl strasznie tragiczny nie wyzwalał emocji a ostatnio na to zwracam uwage;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 17:16, Seqiu napisał:

Jestem ciekaw czy twórcy q4 skupią się na multi ( tak jak to miało np przy q2 ) czy bardziej na singlu...

Zdecydowanie na singlu. Sami tak napisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 17:16, Seqiu napisał:

Jestem ciekaw czy twórcy q4 skupią się na multi ( tak jak to miało np przy q2 ) czy bardziej na singlu...

W większości recenzji które czytałem powtarza się takie zdanko lub temu podobne:
"Podobnie jak to miało miejsce w części drugiej, także teraz rozgrywka koncentruje się na trybie dla jednego gracza."
Więc hcyba raczej singiel dominacja. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 28.10.2005 o 16:16, Pablo_bel napisał:

W większości
recenzji które czytałem powtarza się takie zdanko lub temu podobne:
"Podobnie jak to miało miejsce w części drugiej, także
teraz rozgrywka koncentruje się na trybie dla jednego gracza."
Więc hcyba raczej singiel dominacja. ;-)

I tak bym się nie przenióśł z dwójki na czwórkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 16:32, Yamamoto napisał:

Wiecie czy Q4 pójdzie na radeonie 9200 atlantis (shader pixel 1.4, vertex 1.1) ?


Przykro mi to mówić...ale jeśli nawet to chyba w 800*600 i w detalach na minimum:( widziałem wymagania w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 19:21, Lampek napisał:

> Wiecie czy Q4 pójdzie na radeonie 9200 atlantis (shader pixel 1.4, vertex 1.1) ?

Przykro mi to mówić...ale jeśli
nawet to chyba w 800*600 i w detalach na minimum:( widziałem wymagania w sklepie


Ja już czytałem że Q4 ma codzić tylko najleprzych gf i na najlepszych Radeonach srei X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już czytałem że Q4 ma codzić tylko najleprzych gf i na najlepszych Radeonach srei X.

= no na fullach to tak :]. Ale na slabszych napewno pojedzie, na moim sie uruchomil i pogralem w niego troche, tylko szkoda nań czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 19:26, Fjuczers666 napisał:

no ja gralem juz w Q4, ale to nie na sprzet pokorju:

1,7GHz
640 DDR 333
Radek 9100 64mb

gra sie wlancza mozna pograc z
"przyzwoitym" fpsem ale frajdy 0, nastepca dooma, kolejny shit...


Zapodaj screena!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mowisz masz, tylko ponoc jest jakis sposob aby pozbyc sie "zielonego efektu", to pewnie wina sterownikow, ale dla bezmyslnego shotera nie bede kombinowal nad tym...

http://img457.imageshack.us/img457/6963/screen18ie.jpg

http://img459.imageshack.us/img459/2651/screen24hd.jpg

http://img460.imageshack.us/img460/859/screen39nq.jpg

http://img468.imageshack.us/img468/6948/screen48so.jpg

http://img469.imageshack.us/img469/7659/screen52qg.jpg

albo to nie wina sterow tylko mojej grafiki... kto wie :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimum System Requirements:

- English version of Microsoft Windows 2000/XP
- Pentium(r) 4 2.0 GHz or Athlon(tm) XP 2000+ processor
- 512MB RAM
- 4x Speed DVD-ROM drive and latest drivers
- 2.8GB of uncompressed free hard disk space (plus 400MB for Windows swap file)
- 100% DirectX 9.0c compatible 16-bit sound card and latest drivers
- 100% Windows 2000/XP compatible mouse, keyboard and latest drivers
- DirectX 9.0c (included)
- 3D hardware Accelerator Card Required - 100% DirectX(r) 9.0c compatible 64MB
Hardware Accelerated video card and the latest drivers.
- ATI(r) Radeon(r) 9700 series
- ATI Radeon 9800 series
- ATI Radeon X300 series
- ATI Radeon X550 series
- ATI Radeon X600 series
- ATI Radeon X700 series
- ATI Radeon X800 series
- ATI Radeon X850 series
- Nvidia(r) GeForce(TM) 3/Ti series
- Nvidia GeForce 4/Ti series
- Nvidia GeForce FX series
- Nvidia GeForce 6 series
- Nvidia GeForce 7 series.

no tak to wymagania, a mojego radka tam nie ma wiec gra moze "Stwarzac" problemy, i tak rzeczywiscie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować