Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV: The Lost and Damned na PC?

18 postów w tym temacie

nono ciekawi mnie to poczekam jeszcze te kilka dni, ale mam nadzieje że to będzie cała gra a nie osobne DLC, które będzie wymagało podstawowej wersji gry.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję, że ten dodatek będzie się integrował z grą (o ile jest to informacja prawdziwa) i będzie w sobie zawierał mega patcha, który naprawi kiepską optymalizację. Tylko tym R* odzyska moje zaufanie, które stracił po wypuszczeniu wersji beta na półki sklepowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 11:42, kiczka116 napisał:

/.../


Nie ma na to szans. L&D to DLC dla GTA IV na Xboxa 360, więc w wypadku PC''tów będzie najprawdopodobniej tak samo. Wręcz na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 11:45, Jackaloppe napisał:

Nie ma na to szans. L&D to DLC dla GTA IV na Xboxa 360, więc w wypadku PC''tów będzie
najprawdopodobniej tak samo. Wręcz na pewno.

Jak to nie? Na xboxa można kupić epizody liberty city i działają bez GTA IV :/. Co do tego pisma skąd wiadomo, że nie jest to po prostu na siłę plotką do ściągnięcia kilku nowych osób po to pismo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 12:19, ww3pl napisał:

Sam L&D wymaga podstawki GTA IV ;-)

No, ale z tego co widziałem można go kupić tylko na XBL, więc pewnie wyszłoby to na wersji płytowej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 12:51, FPSProjekt napisał:

a póki co to walcie na Steam po podstawkę za 7,49 $/Euro


Dzięki za info, już udaję się po to cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem że za te rozszerzenia M$ zapłacił grube piniendze żeby miały wyłączność na xpudło. I wydaje mi sie że R* nie może teraz tak po prostu zrobić konwersji bo złamałby umowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 11:51, Xjumpaytech napisał:

Co do
tego pisma skąd wiadomo, że nie jest to po prostu na siłę plotką do ściągnięcia kilku
nowych osób po to pismo?


To pismo to nie jest jakiś pół brukowiec, który musi stosować takie sztuczki. To nic innego jak francuskie wydanie PC Gamera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 13:07, Vandaeriel napisał:

A ja słyszałem że za te rozszerzenia M$ zapłacił grube piniendze żeby miały wyłączność
na xpudło. I wydaje mi sie że R* nie może teraz tak po prostu zrobić konwersji bo złamałby
umowę...


M$ zapłacił Rockstarowi za wyłączność w danym okresie czasu. Czasy świetności DLC miały na x-pudle ale umowa powoli i dość widocznie się kończy skoro pierwszy dodatek ma pojawić się na PC. Założe się, że w 1 bądź 2 kwartale 2010 dodatek/dodatki trafią i na PC i na PS3... exclusive to w dzisiejszych czasach pojęcie względne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nowym numerze CDA też prorokują, nawet o dwóch dodatkach. Niby to nic pewnego, ale nie obraziłbym się, gdyby się ukazały. Najlepiej w wersjach pudełkowych. No i liczę na lepszą optymalizację tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że rynek PC to także Games for Windows (w odniesieniu do X360), więc "konwersja" na blaszaka raczej mnie nie dziwi. Natomiast wyjście na PS3 postawiłbym pod dużym znakiem zapytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze wypowiedzią ( Adversage) exkluziwy na jedną platworme np.na X360 lub Wii się nie opłacają a te które wychodzą na PS3 poprostu wykorzystują jej atut napend Blu-Ray

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować