Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony komentuje niedawną ankietę

22 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2009 o 21:39, Pile napisał:

Całe to zamieszanie to nie przypadek i myślę że Sony na pewno wprowadzi jakieś opłaty.



"rozważamy możliwość rozwinięcia usług i w niektórych przypadkach mogą one być płatne"

Jednym słowem jak opłaty to na nowe usługi, które nie będą obowiązkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 21:39, Pile napisał:

Całe to zamieszanie to nie przypadek i myślę że Sony na pewno wprowadzi jakieś opłaty.


No cóż, w dalszym ciągu będziesz skazany na shitowe i bezsensowne argumenty mówiące o tym, że X360 jest gorszą konsolą z uwagi na płatny multiplayer. Takie życie stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 22:44, MisioKGB napisał:

> Całe to zamieszanie to nie przypadek i myślę że Sony na pewno wprowadzi jakieś opłaty.

>

No cóż, w dalszym ciągu będziesz skazany na shitowe i bezsensowne argumenty mówiące o
tym, że X360 jest gorszą konsolą z uwagi na płatny multiplayer. Takie życie stary.



Byłoby to dosyć przykre gdyby nie fakt że w ogóle mnie nie obchodzą takie komentarze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mimo ludzi potrafiących czytać, prostujących tabelki i przecieki, nadal w narodzie idiotyczne przekonanie o Sony wprowadzającym opłaty za dotychczasowe usługi, vide Pile. Po prostu ręce opadają i brak słów. A argument o Xboxie 360 wcale nie będącym tańszą konsolą nadal jest moim zdaniem słuszny i ma swoje uzasadnienie. To, że niektórzy fanboye PS3 ubierają to w trollowe słowa nie zmienia postaci rzeczy. Xbox po sieci nadal jest droższy i oferuje niewiele więcej niż darmowy PSN. I tak, widzę minusy multi od Sony, np. kiepski czat głosowy i brak czata międzygrowego, ale nie każdy chce za takie rzeczy płacić.

Jak wprowadzą dodatkowe opłaty za rzeczy które warto kupić, to ludzie za nie zapłacą, jeśli będą tego potrzebować. Jeśli nie, to spoko, nadal będą mogli się cieszyć darmowym multi. Tyle mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 23:02, nVid napisał:

Widzę, że mimo ludzi potrafiących czytać, prostujących tabelki i przecieki, nadal w narodzie
idiotyczne przekonanie o Sony wprowadzającym opłaty za dotychczasowe usługi, vide Pile.


Nie wiem czy wiesz ale nigdzie nie napisałem że ktoś będzie płacił za obecne usługi. Naucz się czytać ze zrozumieniem a poza tym myślenie nie boli. Co takiego nowego może wprowadzić sony że będzie chciało za to kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałeś całą tabelkę takich rzeczy.

Co do czytania ze zrozumieniem, to proszę Cię, jesteś ostatnią osobą tutaj która powinna o tym mówić. Powyższe posty o tym świadczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 23:15, nVid napisał:

Miałeś całą tabelkę takich rzeczy.


Miałem i nie wyczytałem tam niczego czego Sony nie mogłoby wprowadzić za darmo. Cała ta "unikatowa" zawartość to pic.

Dnia 23.12.2009 o 23:15, nVid napisał:

Co do czytania ze zrozumieniem, to proszę Cię, jesteś ostatnią osobą tutaj która powinna
o tym mówić. Powyższe posty o tym świadczą.


To może podasz jakieś przykłady geniuszu. Jeżeli bawi Cię taka dziecinada to gratuluję poczucia humoru bo uczepiłeś się tego czytania i teraz to jest chyba główny argument twoich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale ja nadal mam wybór na PS3 za co chcę płacić i jeśli uważam, że Sony powinno pierwszeństwo w Beta testach udostępnić za darmo, to po prostu za tę usługę nie płacę. Czaisz teraz?

I to jest mój argument gdy czytam wypociny takich pieniaczy jak Ty, którzy tylko czekają aż za PSN zostaną wprowadzone opłaty abonamentowe, wyłapujących każdy news z "opłaty" i "psn" w tytule, nie patrząc nawet na treść.

Pozdrawiam, EOT z mojej strony.

Aha i napisz w takim razie, co byś chciał zobaczyć wartego Twoich pieniędzy w dodatkowych usługach za PSN (proponowanych w ankiecie o której mówimy). Ew. takie, które masz za darmo od Microsoftu i Sony je powinno wprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 23:21, Pile napisał:

Miałem i nie wyczytałem tam niczego czego Sony nie mogłoby wprowadzić za darmo. Cała
ta "unikatowa" zawartość to pic.


Umarłem...

No tak, Sony powinno udostępnić ZA DARMO wszystkie gry na PSone ... "ta unikatowa zawartość to pic"...

Aż żal czytać twoje posty...

Reasumując... wątpię byś czytał tą listę... A jeśli przeczytałeś to bez zrozumienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 23:27, nVid napisał:

Ok, ale ja nadal mam wybór na PS3 za co chcę płacić i jeśli uważam, że Sony powinno pierwszeństwo
w Beta testach udostępnić za darmo, to po prostu za tę usługę nie płacę. Czaisz teraz?


A czy kiedykolwiek nie czaiłem?

Dnia 23.12.2009 o 23:27, nVid napisał:

I to jest mój argument gdy czytam wypociny takich pieniaczy jak Ty, którzy tylko czekają
aż za PSN zostaną wprowadzone opłaty abonamentowe, wyłapujących każdy news z "opłaty"
i "psn" w tytule, nie patrząc nawet na treść.

>

Mówiłem Ci o argumentach. Czytam każdego newsa i nie wiem o co Ci chodzi.

Dnia 23.12.2009 o 23:27, nVid napisał:

Pozdrawiam, EOT z mojej strony.


Nie ma to jak kulturalne zakończenie rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 23:27, Mrocz napisał:

Umarłem...


Na Ja też zaraz umrę...

Dnia 23.12.2009 o 23:27, Mrocz napisał:

No tak, Sony powinno udostępnić ZA DARMO wszystkie gry na PSone ... "ta unikatowa zawartość
to pic"...


Nigdzie nie pisałem że cokolwiek powinno być za darmo. Nie mam nic przeciwko opłatom za dodatki itp.

Dnia 23.12.2009 o 23:27, Mrocz napisał:

Aż żal czytać twoje posty...


A mi twoje, takie komentarze dużo wnoszą do dyskusji.

Dnia 23.12.2009 o 23:27, Mrocz napisał:

Reasumując... wątpię byś czytał tą listę... A jeśli przeczytałeś to bez zrozumienia :P


Czytałem i zrozumiałem. Nie mam problemów z angielskim, Ty masz widocznie problemy z łączeniem faktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytuję: Po pierwsze to cieszę się z tego powodu że fanboye sony stracą bezsensowny argument za tym że xbox jest shitowy bo ma abonament. Poza tym wiedziałem że coś jest na rzeczy.

Pamiętasz jak to napisałeś? Ok, rozumiem, próbujesz się bronić. Ale nie wciskaj kitu, proszę.

Co do mojego kulturalnego zakończenia rozmowy. To nie ja użyłem pejoratywnie słowa "geniusz", do kultury mojej wypowiedzi zastrzeżeń chyba nikt nie może mieć. Skończyłem zgodnie z netykietą i miałem nadzieję, że zdusisz w sobie potrzebę rozpaczliwej obrony w stylu odwracania kota ogonem i nie będziesz spamował.

Fakt jest taki, że Sony skomentowało ankietę, z której Ci co chcieli, wyczytali, że PSN będzie w całości płatne. Skomentowali bez zostawiania wątpliwości, że płatne, będą (ewentualne) tylko usługi dodatkowe, a sam rdzeń tego systemu, czyli gra po sieci pozostanie darmowa.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 21:39, Pile napisał:

Całe to zamieszanie to nie przypadek i myślę że Sony na pewno wprowadzi jakieś opłaty.

Na szczescie nawet $ony jeszcze tak nie walnelo w lepek zeby wprowadzac oplaty za GRANIE po necie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 23:39, nVid napisał:

Cytuję: Po pierwsze to cieszę się z tego powodu że fanboye sony stracą bezsensowny argument
za tym że xbox jest shitowy bo ma abonament. Poza tym wiedziałem że coś jest na rzeczy.

Pamiętasz jak to napisałeś? Ok, rozumiem, próbujesz się bronić. Ale nie wciskaj kitu,
proszę.


Na pewno abonament który wprowadzi sony ograniczy "darmowość" psn a więc nie popełniłem błędu ;]

Dnia 23.12.2009 o 23:39, nVid napisał:

Co do mojego kulturalnego zakończenia rozmowy. To nie ja użyłem pejoratywnie słowa "geniusz",
do kultury mojej wypowiedzi zastrzeżeń chyba nikt nie może mieć. Skończyłem zgodnie z
netykietą i miałem nadzieję, że zdusisz w sobie potrzebę rozpaczliwej obrony w stylu
odwracania kota ogonem i nie będziesz spamował.


Pozwolę sobie nie skomentować większej części tego co tu napisałeś bo zrobiłeś to niepotrzebnie. Twoja "netetykieta" widocznie nakazuje Ci wypowiedzieć się jako ostatniemu i niedopuszczenie kogokolwiek innego do głosu. Trochę to dziecinne i na zasadzie "ja cię uderzę a ty mnie nie możesz". Równie dobrze mógłbyś odłożyć telefon podczas rozmowy.

Dnia 23.12.2009 o 23:39, nVid napisał:

Fakt jest taki, że Sony skomentowało ankietę, z której Ci co chcieli, wyczytali, że PSN
będzie w całości płatne. Skomentowali bez zostawiania wątpliwości, że płatne, będą (ewentualne)
tylko usługi dodatkowe, a sam rdzeń tego systemu, czyli gra po sieci pozostanie darmowa.


I się zgadzam. Nie twierdzę że gra multi będzie płatna a więc dalej nie wiem o co Ci chodzi.

Dnia 23.12.2009 o 23:39, nVid napisał:


Pozdrawiam.


Wesołych Świąt! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 23:40, SoundWave napisał:

Na szczescie nawet $ony jeszcze tak nie walnelo w lepek zeby wprowadzac oplaty za GRANIE
po necie!



Myślę że takich nie wprowadzą bo po tak licznych zapewnieniach to byłby strzał w stopę. Jeżeli to jakaś aluzja do opłat microsoftu to myślę że nie chodzi tyle o płacenie za granie co utrzymanie całego serwisu. Można to różnie tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować