Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Bulletstorm - nowa gra People Can Fly

500 postów w tym temacie

Problemy ze snajperką mają jakieś uzasadnienie czy to błąd gry? Bywa (czasami tylko), że przy powiększeniu nie rozpoznaje wrogów - ergo - broń robi się bezużyteczna. Ktoś jeszcze taka ma?


I jak zdobyć osiągnięcie ze wkopaniem w rój elektromuch? W założeniu proste, ale w wielu miejscach latają one poza zasięgiem wykopania, jest jakieś najlepsze miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 20:46, Komenty napisał:

Ups, wyglada na to ze masz racje - oczekiwalem ze teraz juz beda dane z ostatniego tygodnia.
To rzeczywiscie troche zmienia sytuacje, zobaczymy co bedzie po kolejnym tygodniu.


to nic nie zmienia, przeciez wszystkie gry maja sprzedaz 1szego tygodnia na vgchartz po 2 i 4 dniach po premierze i jakos hity wyciagaja po 2-3mln w 1szym tygodniu, sprzedaz po tym niepelnym 1szym tygodniu zawsze spada 2-3x, a dalej jest juz tylko gorzej, i nalezy dodac ze sprzedaz w pierwszych tygodniach jest warta wiecej niz pozniej bo cena gry spada wiec 1 sprzedana kopia w dniu premiery nie rowna sie 1 sprzedanej kopii po 2 miesiacach, bs totalnie wtopil, moze wyciagna 1mln ale bedzie ciezko, ciekawie tez wyglada sprzedaz na roznych platformach:

xbox 300k
ps3 60k
pc 15k

wlasciwie to mogli ps3 i pc wersji w ogole nie robic patrzac po sprzedazy, bo za te wersje to im sie na pewno nie zwroci, na steamie tez widac biede, aktualnie na steamie w sniper ghost warrior wydanego 8 miesiecy temu gra wiecej ludzi niz w bulletstorma po 2 tygodniach od premiery, interesujace XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 09:42, mronoth napisał:

to nic nie zmienia, przeciez wszystkie gry maja sprzedaz 1szego tygodnia na vgchartz
po 2 i 4 dniach po premierze i jakos hity wyciagaja po 2-3mln w 1szym tygodniu,


No, jeśli oczekiwałeś, że Bulletstorm dorówna pod względem sprzedaży CODom, to rzeczywicie może być zawód. LOL
W kolejnym tygodniu Bulletstorm wyprzedził już na angielskiej liście Killzone 3, ale Pokemonom nie dał rady, więc też pewnie będziesz zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze watek o Bulletstorm troche przycichl. Jak rozumiem to dlatego, ze wszyscy z checia zdobywaja rozne skill shoty. :)

Korzystajac z faktu, ze w sklepie gram.pl sa bardzo dobre ceny na gry kupilem sobie Bulletstorma, choc za FPSami nie przepadam. Poniewaz Edycja Specjalna jest w tej samej cenie co zwykla to wzialem specjalna. I tak jak FPSow nie lubie, tak Bullestorm mi sie podoba. Czasem w tej grze duzo lepiej zrobic przeciwnikowi apokunture niz zuzyc na niego pocisk. :)

Z zainstalowaniem i sciagnieciem dodadkowej zawartosci nie mialem zadnych problemow. Moze to dlatego, ze konto na GFWL mam juz od jakiegosc czasu.

Ogolnie gra sie bardzo fajnie i przyjemnie. Uruchomilem tylko na chwile, a tu juz 4 w nocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, czy ten post jest pisany za przykazem z góry? Jakoś tak sztucznie to wygląda.

A jeśli chodzi o samą grę to grając drugi raz jakoś tak przyjemniej się gra jak już się człowiek oswoi z systemem super strzałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się o fabule:

Spoiler

Ogólnie było nieźle - Ishi stał się robotem, Trishka jest córką nowaka (zaskoczyło mnie to - serio). Ale.. Po pierwsze, na tej planecie nie było żadnych straż porządkowych? Zmutowało ich? Po drugie - dwójka /trójka przebija się przez zastępy hord przeciwników.. Ekhem, 3 na 40? Trochę nierealistyczne, ale się nie czepiam:P
Po trzecie Grayson i Ishi uratowali Trishkę. Ile on miała lat? On powinien być już dość stary:P
Po czwarte - Ishi i generał wreszcie umarli czy nie? Bo końcowy tekst "Bóg nie żyje" mowi dosc mało..


Zdążyłem. Poprzednio post nie miał spoilera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 10:32, Ezio napisał:


Zmutowało ich? Po drugie - dwójka /trójka przebija się przez zastępy hord przeciwników..
Ekhem, 3 na 40? Trochę nierealistyczne, ale się nie czepiam:P


Ta gra nie miała mieć prawa najmniejszego związku z realizmem i nie ma, więc nie rozumiem po co to napisałeś.

Dnia 18.03.2011 o 10:32, Ezio napisał:

Po trzecie Grayson i Ishi uratowali Trishkę. Ile on miała lat? On powinien być już dość
stary:P


Spoiler

18 lat


Dnia 18.03.2011 o 10:32, Ezio napisał:

Po czwarte - Ishi i generał wreszcie umarli czy nie? Bo końcowy tekst "Bóg nie żyje"
mowi dosc mało..


>

Spoiler

Nie umarli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2011 o 10:36, Ecko09 napisał:

Spoiler

18 lat


Spoiler

Eeee no właśnie. Dziwne jest to że ona takiego starego chciała;p

Dnia 18.03.2011 o 10:36, Ecko09 napisał:

Spoiler

Nie umarli


Spoiler

Jak to? Po tej bombie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 11:09, Ezio napisał:

Spoiler

Eeee no właśnie. Dziwne jest to że ona takiego starego chciała;p



Spoiler

Z kobietami nigdy do ładu nie dojdziesz :P


Dnia 18.03.2011 o 11:09, Ezio napisał:

>

Spoiler

Nie umarli


Spoiler

Jak to? Po tej bombie?:O



Spoiler

Zauważ, że gonienie generała odbywało się na odlatującym statku, więc wybuch bomby nastąpił jak generał z Ishim byli już co najmniej na orbicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 10:11, Nufiko napisał:

Mam wrażenie, czy ten post jest pisany za przykazem z góry? Jakoś tak sztucznie to wygląda.


I co jeszcze? Kazac to moze ksiadz w kosciele, a i tam, zeby posluchac to trzeba najpierw przyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Rzeczywiście, nie pomyślałem o tym statku.. W sumie jakby ich od razu reanimowali mieliby szansę, ale generał został "nabity" :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Czy jak pożyczę od kolegi Bulletstorm na PC, to będzie mi normalnie działał multi? Czy gra jest przypisana do jednego konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 14:56, Harrolfo napisał:



Jest przypisana do jednego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda...
Ale dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 10:11, Nufiko napisał:

Mam wrażenie, czy ten post jest pisany za przykazem z góry? Jakoś tak sztucznie to wygląda.


Moderatorom nie płacą za robotę, więc po co ma się przymilać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano dziś ukończyłem kampanie bulleta i jak wrażenia dawno nie grałem w tak satysfakcjonująca strzelaninę jedynie końcowe starcie mnie jakoś nie powaliło choć chciałbym więcej nie mniej bardzo pozytywne wrażenia szkoda że takie krótkie no nic tylko czekać na Bulleta 2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy próbuję pobrać zawartość edycji limitowanej to wyskakuje mi taki komunikat jak na załączonym obrazku i gdy klikam aby rozwiązać ten problem to przełącza mnie na tą stronę - http://www.microsoft.com/games/en-US/Support/Pages/troubleshootliveclient.aspx
Mógłby mi ktoś tak skrócić co mam zrobić? ^^

20110416095630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować