Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Bulletstorm - nowa gra People Can Fly

500 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2011 o 22:10, Mefisto napisał:

>ciach

[Engine.GameEngine]
MaxDeltaTime=0.05
bSmoothFrameRate=False
MinSmoothedFrameRate=22
MaxSmoothedFrameRate=62


A co ta zmiana daje?
bo mam tak samo ustawiona grę jak Ty i grafika jest u mnie taka sama bez zmian w plikach - poprawia to jakoś wydajność gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 22:19, lis_23 napisał:

A co ta zmiana daje?
bo mam tak samo ustawiona grę jak Ty i grafika jest u mnie taka sama bez zmian w plikach
- poprawia to jakoś wydajność gry?

Smoothframerate to z ut3 chwila co to było (dawno do UT3 tweak''a nie robiłem) a przypomniałem sobie to odpowiada za ten cholerny limit klatek ale trzeba uważać bo może się jakość obrazu pogorszyć jak masz zbyt duże przeskoki w liczbie fps.

właściwie najlepsze co można zrobić to cnp z części ustawień jakie się ma w UT3 i wkleić do tej gry na forum epic już ci wszyscy tweakerzy się odzywają (ja np. robię tweak do B:AA)

a i nie radze kombinowac za bardzo w plikachw folderze z gra bo moze cos sie spieprzyc podczas update.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Gram na PS3. Za nic nie mogę połączyć się z grą sieciową.Pojawia się ciągle komunikat: "Twój NAT ma status średni, możesz mieć problemy z zakładaniem rozgrywek". WTF?

Mój nick na PSN to BluesBoy77, jakby ktoś chętny był to przysyłajcie zaproszenia, może spróbujemy prywatny mecz (dzisiaj wieczorem nie mogę - od jutra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno co plus to gra miała dobra reklamę, to trzeba przyznać.O to się postarali.
Poczytałem trochę niektórych komentarze i gra nie ideała, moze nie każdemu się spodobać.
Ja czekam na Duke i na pewno kupię którąś z nich ale tą która lepiej do mnie przemówi.

Czekam jak wyjdzie demo do Bulletstorm-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 11:01, Pupu2 napisał:

Hejka, jak zrobić aby mieć polskie napisy a angielskie dialogi?

Ja po prostu zainstalowałem grę po polsku. O ile wiem , dialogi są tylko i wyłącznie po angielsku, a inne wersje językowe to tylko kinówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, może to ktoś potwierdzić zanim przeinstaluję grę? :D


Btw, Quad 9550 3,7GHz, 8GB ramu DDR2 ~1066, GeForce GTX460 1GB. Wszystko na high 1920x1200, AAx4 i płynnie jest, jakieś 35-50fps.

Ps: Bulletstorm występuje w dwóch wersjach? Limited edition i Epic edition?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Musisz walnąć w niego z czegoś mocniejszego, zostanie ogłuszony i wtedy hełm i gacie zostaną podświetlone wtedy możesz kopać. Ewentualnie jak ma plecak to trzeba go najpierw rozwalić.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 17:44, Damianuss1 napisał:

Muszę powiedzieć, że im dalej w las tym lepiej. Mam pytanie. Ile jest wszystkich aktów?

7, slownie: siedem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak naprawiłem cienie i grafikę (wcześniej przeszedłem grę na tych dziwnych cieniach i grafice jakby na 256 kolorach) to po prostu nie chce się kończyć gry :D I jakoś wcześniej wiele tekstów jakoś przeoczyłem zbyt pochłonięty walką.

Spoiler

"Mamy na dupie kilka ton rozpędzonej zagłady"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pytanie co do zakończenia mam:

Spoiler

A więc na końcu Ishi wraz z Sorreno zostali ...scyborowani? Ishi teraz "3ma sie" z Sorreno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 21:03, donard napisał:

Ge-force 9600 GT proc 2x2.20 od AMD i 2 giga ramu. BTW. Właśnie wróciłem z spotkania
z twórcami Bulletstorma, powiedzieli, że to powinny naprawić nowe sterowniki, które wyjdą
soon. (bo chyba jeszcze nie wyszły ;P)


Demonem prędkości to ten komputer nie jest, ale skoro ci wystarca to dobrze:)
Skoro tak mówią to miejmy nadzieję że faktycznie tak będzie, pytanie tylko kiedy te stery się pojawią, narazie nawet bety żadnej nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 09:47, karolekx23x napisał:

ciach


Jak na teraźniejsze fppy to bym powiedział że jest to dość długa gra, chociaż fakt że bywały w historii dłuższe (ostatni był chyba Half-Life 2).
Jak to mówią "jak ta chceta", dalmnie Bulletstorm się okazał dokładnie tym na co liczyłem a DNF i tak kupię, nie dlatego że będzie długi a raczej z sentymentu, poza tym może być świetną grą a że między oboma premierami jest przerwa prawie 3 miesięczna to kasy mi zdecydowanie żal nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować