Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Elemental: War of Magic - zapowiedź

24 postów w tym temacie

z zainteresowaniem czytam nowinki na stronie oficjalnej i mam wrazenie, ze gra mi sie spodoba :) a wspomniany Master of Magic mial swoj nieodparty urok /chociby ogromna liczba czarow, ktore sprawialy, ze kazda rozgrywka byla niepowtarzalna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wygląda to bardzo dobrze, chętnie sprawdzę, choć obawiam się, że w tej kategorii jedyną rzeczą zdolną przebić Dominions 3 będzie Dominions 4 :P
Oczywiście, nikt o tej grze nie słyszał, ale dla fanów 4X jest to prawdziwy raj - jakieś 50 grywalnych ras, paręset zaklęć, nieograniczona wolność przy tworzeniu własnego pretendenta (w zależności od wybranej rasy wybór jednej z kilkudziesięciu postaci - typu gorgona, licz, smok, kraken, fontanna krwi, świetliste halo itd - zdolności w każdej z 10 szkół magii + parę parametrów opisujących wpływ pretendenta na dominium), świetnie pomyślane walki, ponad 20 graczy w multi i przede wszystkim nieograniczone możliwości. Po 3 latach intensywnego grania wciąż jestem zaskakiwany na każdym kroku. Jeśli ktoś jest w stanie przymknąć oko na przedpotopową grafikę (wymagania to bodaj 200 MHz :P) - kupić koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo ciekawie, przypomina też trochę Lords of Magic, wydaną niegdyś przez Sierrę, gra też była kompilacją Cywilizacji z HoMM ze wskazaniem na HoMM. Wspominam ją bardzo dobrze, grafika i dźwięk nadal wprowadzają baśniową atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Dominions 3 nie tylko słyszałem ale gram od dawna (wczesniej w Dominions 2)- troche szkoda, ze ta gra nie pojawila sie w Polsce w sprzedazy (trzeba sprowadzic z zagranicy, ale warto).
Czy powstanie 4-ta czesc - tego nie jestem pewien (na jakims forum czytalem, ze tworcy gry nie planowali dalszych czesci, ale moze zmienili zdanie ? ).
Co do nowej gry ''Elementals...'' to przypomina mi ona tez troche przypomina Master Of Magic (o ile wiem Stardock ma prawa do kodów źródłowych tej gry). Zapowiada sie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta ma jeszcze potrwac (zgodnie z planem) jakies 7miesiecy, wiec gra najszybciej wyjdzie we wrzesniu/pazdzierniku a znajc zycie to na gwiazdke 2010. Obecnie to jest produkt tylko dla masochistow i upartych ludzi (obecna beta) ;p No ale zapowiada sie naprawde porzadna gierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować