Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War III możliwy tylko na PS3

71 postów w tym temacie

Ale czy tylko Sony stosuje takie

Dnia 06.01.2010 o 19:27, ArchArtas napisał:

zagrywki??


Tak, tylko Sony. I to w zasadzie przy każdym "exie" - jest to tak żałosny marketing, że po prostu ręce opadają. Często też naprawde i niepotrzebnie szkodzi świetnym tytułom, ktore obroniły by się i bez tego. Takie przechwałki zwykle padają z ust deweloperów należących do Sony, ewentualnie tworzących gry na zlecenie Sony. I tak:

- facet z Guerilla Games swego czasu "chlapnął" że Killzone 2 jest mozliwe tyko ba PS3 ze wzgledu na pojemność nośnika. Bla,bla, bla... a na kilku dyskach na X360 nie mogli zrobić ? Takoż na PC - gdzie grę by się pięknie nawet z kilku DVD zainstalowało, w końcu na PC dyski 300 GB i większe to jest standard. No, ale Sony kazało, więc deweloper posłodził. Zupelnie niepotrzebnie - gra obroniłaby się i bez tego

- takoż Quantic Dream ustami szefa swego chwali Sony pod niebiosa i zapewnia, że Heavy Rain, w takiej formie w jakiej powstaje jest mozliwy tylko na tej konsoli. Ta....

- Uncharted 2: jedna z najlepszych, najbardziej grywalnych gier zeszłego roku - zarówno w opinii recenzebtów jak i graczy. Szkoda że ten idealny obraz musieli zepsuć goście z Naughty Dog, podkreślając że takie cudo możliwe były tylko dzięki cudownej mocy PS3 (w tych przechwałkach wtórowali im dziennikarze - lizusowski wywiad w PSX Extreme moje oczy widziały. Ból i żałość)

Nie zamierzam tu bronić Microsoftu ani trochę, ale oni przynajmniej nie chwalą się w tak żałosny sposób. No bo znajdź choćby jeden przykład, kiedy to deweloper należący do MS lub robiacy gry na zlecenie MS zapewnia że jakiś exclusive z X360 jest niemozliwy na PS3/PC ?

ps. Deweloperzy robiacy na PC też takich przechwalek unikają. Raz jeden Crytek zapewniał że Crysis tylko na blaszaku jest mozliwy, ale rakiem się z tych twierdzeń wycofał, bo dwójka już multiplatformowa będzie. Ale to jest jeden przypadek, więc wybaczam :) A na PS3 zawsze ktoś coś chlapnie przy prawie każdym exie.

ps2. A GoW III będzie świetną grą i bez tego bełkotliwego marketingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pewności co do tej mocy bo pisze zawsze że starali się producenci wycisnąć max z ps3. Starali się znaczy że kombinowali a na xboxie tak od razu się nie da? Poza tym xboxacze mają DI które dla mnie zapowiada się lepiej. Chociaż i tak bym w GoW 3 zagrał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 19:48, mistshoo napisał:

Ja wyciągnąłem, posiadacze PS3 mają po prostu większą "kulturę grową". Chodzi mi o to,
że odkąd gram na PS3, nie zdarzyło mi się żeby jakiś dzieciak krzyczał w mikrofon "fuck,
u fucker, shithead" itp., na Xboxie jak gram to nawet po wygranym meczy w fifie ktoś
mi pisze "You loser, fuck you" i coś w podobie.
Trzeba jednak przyznać że Sony ma najlepszej jakości exclusivy, i jest ich najwięcej.
Nie wychodzą na PC, ani nigdzie.

Hmm może to dlatego, że w zestawie z PS3 nie ma Headseta, a X360 jest? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 21:07, nVid napisał:

A Dante''s Inferno nie wychodzi przypadkiem też na PS3?


Wychodzi dlatego już ktoś napisał że jedni mają DI, a drudzy DI i GoW III. W ogóle to sądzę że jeżeli ktoś już sobie zamyślił że kupi GoW III na PS3 to po prostu pisze że DI jest słabe. W pewnym sensie chyba stara się sam utwierdzić w tej decyzji. Ja tam się cieszę bo i tak nie mam wyboru na X360, więc biorę DI i się cieszę! ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo znajdź choćby jeden przykład, kiedy to deweloper należący do MS lub robiacy gry na zlecenie MS zapewnia że jakiś exclusive z X360 jest niemozliwy na PS3/PC ?

Nie zapewniają, bo każdy dobrze wie, że pozostałe stacjonarne platformy by to uciągnęły. No, chyba, że się mylę...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 21:32, Cygi napisał:

Nie zapewniają, bo każdy dobrze wie, że pozostałe stacjonarne platformy by to uciągnęły.
No, chyba, że się mylę...? ;)

A Wii? To samo można powiedzieć o exach Sony, ich gry można byłoby zrobić na PC i X360, ale to bełkot marketingowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 20:27, Lordpilot napisał:

Ale czy tylko Sony stosuje takie
> zagrywki??


Tak, tylko Sony. I to w zasadzie przy każdym "exie" - jest to tak żałosny marketing,
że po prostu ręce opadają. Często też naprawde i niepotrzebnie szkodzi świetnym tytułom,
ktore obroniły by się i bez tego. Takie przechwałki zwykle padają z ust deweloperów należących
do Sony, ewentualnie tworzących gry na zlecenie Sony. I tak:

- facet z Guerilla Games swego czasu "chlapnął" że Killzone 2 jest mozliwe tyko ba PS3
ze wzgledu na pojemność nośnika. Bla,bla, bla... a na kilku dyskach na X360 nie mogli
zrobić ? Takoż na PC - gdzie grę by się pięknie nawet z kilku DVD zainstalowało, w końcu
na PC dyski 300 GB i większe to jest standard. No, ale Sony kazało, więc deweloper
posłodził. Zupelnie niepotrzebnie - gra obroniłaby się i bez tego

- takoż Quantic Dream ustami szefa swego chwali Sony pod niebiosa i zapewnia, że Heavy
Rain, w takiej formie w jakiej powstaje jest mozliwy tylko na tej konsoli. Ta....

- Uncharted 2: jedna z najlepszych, najbardziej grywalnych gier zeszłego roku - zarówno
w opinii recenzebtów jak i graczy. Szkoda że ten idealny obraz musieli zepsuć goście
z Naughty Dog, podkreślając że takie cudo możliwe były tylko dzięki cudownej mocy PS3
(w tych przechwałkach wtórowali im dziennikarze - lizusowski wywiad w PSX Extreme moje
oczy widziały. Ból i żałość)

Nie zamierzam tu bronić Microsoftu ani trochę, ale oni przynajmniej nie chwalą się w
tak żałosny sposób. No bo znajdź choćby jeden przykład, kiedy to deweloper należący do
MS lub robiacy gry na zlecenie MS zapewnia że jakiś exclusive z X360 jest niemozliwy
na PS3/PC ?

ps. Deweloperzy robiacy na PC też takich przechwalek unikają. Raz jeden Crytek zapewniał
że Crysis tylko na blaszaku jest mozliwy, ale rakiem się z tych twierdzeń wycofał, bo
dwójka już multiplatformowa będzie. Ale to jest jeden przypadek, więc wybaczam :) A na
PS3 zawsze ktoś coś chlapnie przy prawie każdym exie.

ps2. A GoW III będzie świetną grą i bez tego bełkotliwego marketingu.


Bo prawdę mówiąc Microsoft nie ma exclusiwów z jakąś oszałamiająca grafiką, z całym szacunkiem dla developerów. Gears of War działa na silniku UT3, co tam jeszcze, Fable? Forza?
A dla mnie Naugty Dog jest firmą roku 09, ponieważ wciąż bardzo mocno wspierają U2, dodali już darmowe DLC, dodają "komiksy" z Uncharted, i wiele fajnych rzeczy. Wiele za darmo, pośród płatnych co chwilę DLC, rządnych pieniędzy ludzi w branży, oni się wyróżniają. Jest dużo filmików z "making of U2", przede wszystkim "okiełznanie Cella", gdzie wszystko fajnie jest powiedziane. Tego wywiadu, który Ty przedstawiłeś akurat nie widziałem, ale trzeba przyznać że Uncharted grafiką, jak i fizyką powala na ziemię.
No tak, ale blu-ray na prawdę otwiera możliwości dla twórców, gdyby MGS4 przenieśli na 360, to wyszłoby z 8 płyt. Nie wiem czy to tak super wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 21:40, mistshoo napisał:

No tak, ale blu-ray na prawdę otwiera możliwości dla twórców, gdyby MGS4 przenieśli na
360, to wyszłoby z 8 płyt. Nie wiem czy to tak super wygodne.

Myślę, że co najwyżej 3-4 i to taki max. Co do GoWa 2, czytałem gdzieś, że działa na silniku U 3.5 pisanego na Xboxa 360, więc nie poszedłby gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja gralem w demko Dante''s Inferno i jestem naprawde pod wrazeniem tej gry.Bardzo mi sie podoba i moim zdaniem jest to dobra gierka napewno kupie God of War 3 i Dante''s Inferno ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@nVid
Pozwole sobie zacytowac ..Btw. jak pojawia się news o exclusive dla Xa to w komentarzach jest w miarę spokój, ale zobaczcie co się dzieje pod newsami o exach Sony. Wnioski? Sami wyciągnijcie.''''
Ja wnioskuje ze to przez fanow X-klocka ktorzy nie maja mozgu i uwazaja ze wszystko co na PS3 jest gorsze, ze na X-klocku bedzie to wygladalo lepiej itp.


Tak wiec jak napisalem wyzej , wnioskuje ze to Ci fani X-klocka boruca bardziej ,a jak sie pojawia jakis ex dla klocka to tzw fanboye maja to gdzies.


Takie jest moje zdanie , gdyby fanboye klocka nie pisalo nic dla ex PS3 to bylby spokoj i uwazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CPU 3.2 GHz Cell Broadband Engine
GPU RSX ''Reality Synthesizer'' 500 MHz, 256 MB GDDR3 650 MHz @ 1,3 GHz (w starszych modelach pamięć ma taktowanie 700 MHz @ 1,4 GHz)
Nośniki danych
Blu-ray
DVD-ROM
CD-ROM
(wszystkie modele)
Super Audio CD (wybrane modele)
Pamięć systemu 256 MB RAM 400 MHz @ 3,2 GHz XDR DRAM

Kurde, rzeczywiscie... nie ma mocniejszego sprzetu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm to ciekawe jak na kompie z podobnymi bebechami chodził by Killzone 2 albo Uncharted 2. Porównywanie części z konsoli do PC wydaje mi się nie trafione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze co do tego ''mozliwy tylko na PS3'' sie nie zgodze LECZ studio Santa Monica(Bo to studio chyba robi ta gre) zna co posiada w srodku PS3 i dzieki temu wiedza pod co maja robic gre , bo na komputerze to by roznie wygladalo , nie wspominajac o X-klocku gdzie poza tym ze musiala by wyjsc ubozsza wersja GoW zeby nie zacinala sie ale i na paru plytach bo podobno , GoW III ma zajac cala pamiec 2 warstwowego BD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować