Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War III możliwy tylko na PS3

71 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2010 o 19:19, ArchArtas napisał:

Wlasnie udowodniliscie ze 90% ludzi komentujacych w tym watku to debile:) Nie mozna doczytac
do konca prawda? Nie mozna doczytac ze chodzi tylko o NIEKTORE KUR*** EFEKTY!!!! NIE
O CALA GRE WY ZACOFANE W ROZWOJU BEZMYSLNE FANBOJE!!! Obie konsole maja cos w grafice
czego nie moze osiagnac druga konsola, to przez xenosa, to przez cella;/ Glupie dzieci
by tylko syf robily, aha i hmm DI wychodzi na xboxa to juz lepsze od GoWIII i w ogole
hiper, ale jakby zznowu ex na ps3 wszedl to zaraz lipa, kupa i w ogole nie ciekawe...
Zalosne zachowanie i zwykla dziecinada;/



Po przeczytaniu wszystkiego (dopiero teraz ;p)Zgadzam sie z tym czlowiekiem , dac mu piwa i kobiet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 19:19, ArchArtas napisał:

Wlasnie udowodniliscie ze 90% ludzi komentujacych w tym watku to debile:) Nie mozna doczytac
do konca prawda? Nie mozna doczytac ze chodzi tylko o NIEKTORE KUR*** EFEKTY!!!! NIE
O CALA GRE WY ZACOFANE W ROZWOJU BEZMYSLNE FANBOJE!!! Obie konsole maja cos w grafice
czego nie moze osiagnac druga konsola, to przez xenosa, to przez cella;/ Glupie dzieci
by tylko syf robily, aha i hmm DI wychodzi na xboxa to juz lepsze od GoWIII i w ogole
hiper, ale jakby zznowu ex na ps3 wszedl to zaraz lipa, kupa i w ogole nie ciekawe...
Zalosne zachowanie i zwykla dziecinada;/

Hmm wiesz co? na Polygamii robisz to samo ;). Co chwilę jak ktoś mi podeśle linka to pod tematem jak patrze na tych idiotów z Poly widzę jakoś Ciebie z postami opluwającymi Xbox fanboyów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... po prostu ręce opadają jak się czyta takie głupoty. Typowy chwyt marketingowy. Każdy zorientowany w temacie wie, że jeśli idzie o jakość grafiki i wydajność, PC nie ma sobie równych. W PS3 za większość, w tym grafikę, odpowiada procesor 8rdzeniowy IBM Cell, ale na PC za grafikę odpowiada karta graficzna, która jest (w nowszych przypadkach) nieporównywalnie wydajniejsza od tego 8rdzeniowego procesorka, bo rdzeni (shaderów) ma o wiele więcej.

Ale niech sobie konsolowcy myślą, że ten ich PS3 to ósmy, dziewiąty i dziesiąty cud świata, tak jak mój kumpel. I on też mi takie głupoty wmawia. Pokazuje mi jaki ten Uncharted 2 jest piękny i że bije Crysisa na głowę. Owszem, jest ładny, nawet bardzo ładny (taki... kolorowy, cukierkowy :P), ale Crysis i tak go bije na głowę, bo wygląda realistycznie, a nie kolorowo i cukierkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 19:19, ArchArtas napisał:

Wlasnie udowodniliscie ze 90% ludzi komentujacych w tym watku to debile:) Nie mozna doczytac
do konca prawda? Nie mozna doczytac ze chodzi tylko o NIEKTORE KUR*** EFEKTY!!!! NIE
O CALA GRE WY ZACOFANE W ROZWOJU BEZMYSLNE FANBOJE!!! Obie konsole maja cos w grafice
czego nie moze osiagnac druga konsola, to przez xenosa, to przez cella;/ Glupie dzieci
by tylko syf robily, aha i hmm DI wychodzi na xboxa to juz lepsze od GoWIII i w ogole
hiper, ale jakby zznowu ex na ps3 wszedl to zaraz lipa, kupa i w ogole nie ciekawe...


Jakie "obie konsole"? Tu nie było słowa o żadnej "drugiej konsoli". Pani Claire Backhouse powiedziała, że God of War III wygląda tak dobrze dzięki elementom, które możliwe są tylko na PS3 - czyli na żadnej innej platformie (mowa tu nie tylko o konsolach) God of War III nie wyglądałby równie dobrze, tak? ;D Bełkot, bełkot i jeszcze raz bełkot. Zanim zaczniesz komuś wmawiać, że nie potrafi czytać (i wyzywać go od najgorszych), pomyśl jeszcze raz (to nie boli) zanim się skompromitujesz.

Dnia 06.01.2010 o 19:19, ArchArtas napisał:

Zalosne zachowanie i zwykla dziecinada;/


Jeszcze większą dziecinadą jest wyzywanie komentujących od "debili", "fanbojów" i "głupich dzieci". ;)

A na God of War III, po rozczarowaniu jakim był dla mnie Dante''s Inferno, czekam z niecierpliwością. Mam nadzieję, że gra będzie dłuższa od poprzedniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 oferuje możliwości GeForce''a 7900, czyli Shader Model 3.0 (DirectX 9.0c). Procesor Cell wspomaga kartę w tworzeniu tejże grafiki, ale choćby nie wiem jak twórcy chcieli, nie osiągną tego, na co pozwala Shader Model 4.0. Owszem, można by zastąpić kartę z Shader Model 4.0 bardzo, ale to bardzo mocnym procesorem, ale taki procesor musiałby mieć o wieeeeele więcej rdzeni niż tylko 8 u Cella. A to, że PS3 oferuje efekty, których nie daje żadna inna platforma, to oczywiście jedna wielka bzdura, w którą ciemni ludzie uwierzą. PS3 oferuje to, co oferuje GeForce 7900 + bardzo duża wydajność od IBM Cell i tyle. Nie ma żadnych efektów, których by nie było w komputerowej wersji 7900, czy w Xboxowym Radeonie chyba, że mówimy o PlayStation 2 i XBoksie pierwszym oraz użytkownikach PC z kartami Shader Model 2.0 i niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Efekty będą takie same,bo ps3, x360 i pc z dx 9.0c mają te same modele shader; Gwoli ścisłości ps3 nie obsługuje bibliotek dx, tylko openGl 2.0es; Jedyne różnice jakie mogłyby się pojawić w kwestii jakości grafiki na którejś z w/w platform mogłyby wynikać co najwyżej z poziomu wykorzystania dobrodziejstw tego co oferują;
Jeśli ktoś grał w takie gry na ps3 jak killzone albo uncharted może odnieść wrażenie,że to jakaś brand-new technologia,ale to poprostu kozacko wykorzystane technologie znane już od wielu lat;

A w mojej osobistej opinii to najnowsze technologie takie jak SM 4.0 są na tyle pożądane,na ile pożądane są gry,które to naprawdę wykorzystują, nie będąc jedynie pokazówkami tychże technologii; Dopóki takie gry jak god of war 3 utylizują SM 3.0 nie widzę dla siebie potrzeby przeskoku na wyższe standardy (pomimo,że mój pc takie posiada), bo scenka (demko), w której Kratos wybiega na dziedziniec a w tle szaleje jakiś stumetrowy kolo mówi sama za siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że jak się człowiek uprze, to dla niego nawet GF6600GT będzie najlepszą kartą graficzną, i uparcie będzie twierdził, że działa mu na niej Crysis na najwyższych.
I przykro mi. PS3 jest nowszy. Wydajniejszy. I naprawdę, exclusivy to nie wszystko, bo mogą być po prostu gówniane, nie warte uwagi lub niedostępne.
I argument pt "Alan Wake". Tia, rzeczywiście - na xboxie to nawet Pac Man wygląda lepiej niż Heavy Rain... Serio, z tym argumentem to przesadzasz. No ale tonący nawet brzytwy się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 16:20, Lord_Polish napisał:

Ja wiem, że jak się człowiek uprze, to dla niego nawet GF6600GT będzie najlepszą kartą
graficzną, i uparcie będzie twierdził, że działa mu na niej Crysis na najwyższych.
I przykro mi. PS3 jest nowszy. Wydajniejszy. I naprawdę, exclusivy to nie wszystko, bo
mogą być po prostu gówniane, nie warte uwagi lub niedostępne.
I argument pt "Alan Wake". Tia, rzeczywiście - na xboxie to nawet Pac Man wygląda lepiej
niż Heavy Rain... Serio, z tym argumentem to przesadzasz. No ale tonący nawet brzytwy
się trzyma.


Było pewne przysłowie ,idealnie do was pasujące ,a dokładnie "głupi głupszemu nie równy".Idealnie to do was pasuje PSboye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pewno, bo to Ty tutaj jesteś mądry. Ortografia leży, okej. No ale nie ortografia świadczy o inteligencji, prawda? Wiesz co, właściwie to czym Ty się możesz pochwalić? Nawet dyskusji nie potrafisz prowadzić "jesteś głupi", bo tak. Bo się nie zgadzam. Błędów to mógłbym Ci wytknąć, tylko po co? Niestety, każda konsola ma swoje wady, ale i zalety. A jeśli Ty potrafisz dostrzegać je tylko w swoim Xklocu, no to cóż... Jednakże, PS3 pod względem technologii wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się wysilać stary- ten chłopiec to prawdopodobnie zbanowany tuz przed świętami fanboy/fangirl x360 (wejdź w statsy), którego równie prawdopodobnie wypierniczono za takie własnie debilne gadki;
Był tutaj taki ostatnio, co się podniecał AW tak bardzo (jednoczesnie tyrając HR na ps3 i nagminnie używając słowa "psboy",cóż za zbieg okoliczności ;)),że musiał wylecieć decyzją moderatora, co by się inni nie irytowali trolem i wszystko wskazuje na to,że ów trol powrócił;

Najlepszą metodą jest zaczekać aż ponownie wyleci-sądząc po jego komentach nie trzeba bedzie długo czekać-niech się lepiej dziecko zajmie swoją zabaweczką zamiast psuć klimat rozmowy na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować