Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Początek za pół ceny w gramer.pl! Znamy wyniki sondy i nagrodzonych!

81 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2010 o 19:32, akne napisał:

Wersja PS3 ma u nas cenę sugerowaną 229,00 zł, a powinna mieć tak jak X360 końcówkę 0,90
zł. I wtedy także wychodzi w promocji 5 groszy na korzyść klienta. Teraz poprawiłam tę
końcówkę.

Zamówiłem tę wersję, to i do niej się odniosłem.

Dnia 08.01.2010 o 19:32, akne napisał:

Użycie słowa "kłamstwo" nieuzasadnione i obraża sklep gramer.pl.


1. Emotka na końcu nie znalazła się tam przez przypadek.
2. Akne, nie przesadzaj z tą "nieuzasadnioną obrazą". Koniec końców błąd, nawet jeśli drobny, leżał jednak po waszej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 20:24, BigLebowski napisał:

Post do usunięcia.

Emotka była za mała :)
A ja jak to baba podchodzę emocjonalnie.

Nasz poprzedni kolega od konsol lubił ceny bez 0,90 zł na końcu, stąd to zamieszanie i rozbieżność w cenach sugerowanych na konsole.
Za czujność dostaniesz kod rabatowy na zakupy w gramerze, który pokryje różnicę z naddatkiem. Napisz do mnie przypominajkę na anna kropka stanulewicz małpa gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie uzyskując odpowiedzi na moje pytanie ponowię je ;)

kiedy będę mógł odebrać mojego DA w Sferisie? ^^ w tym tygodniu, do 20 czy kiedy? bo się boję że mi anulują zamowienie a ja sie o tym nie dowiem....-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ ostriket

Wejdź na forum (lewy dolny róg w neewsroomie - pokaż wszystkie) i użyj opcji "odpowiedz". Wtedy Akne zapewne Ci odpowie.

@ Albii
Tak. Możesz zamówić teraz w promocyjnej cenie, a dostaniesz produkt później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy będę mógł odebrać mojego DA w Sferisie? ^^ w tym tygodniu, do 20 czy kiedy?

PS: wybaczcie za to zamieszanie ze mna ale niegdy nie korzystałem z ego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem w Sferisie mojego Dragon Age''a zamówionego w czwartek i niestety nie czyta płyt. Jakie jest postępowanie w takim przypadku w sklepie gram.pl?
Pisze tutaj bo do pomocy technicznej można dzwonić tylko w dni robocze.
Oprócz tego mam jeszcze dwa pytania:
W moim pudełku nie było karty rejestracji elektronicznej, to normalne?
W jaki sposób uzyskać dostęp do premiowych przedmiotów czyli Obrączki Pamięci i Pasa Przywódcy Gildii jak już będę miał działająca grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 01:13, Grzech napisał:

@ Albii
Tak. Możesz zamówić teraz w promocyjnej cenie, a dostaniesz produkt później.

Dobra, to trzeba zamówić. ;) Dzięki.

Jeszcze jedno pytanko ważne:
Jakbym zamówiłem dwie gierki w sklepie gramu, DA i coś innego, to jak DA byłby dostępny dopiero za jakiś czas, to bym dostał gry oddzielnie, czy razem ? I czy można gdzieś wybrać, że gry chce się dostać w jednej paczce ? Pytam tutaj, bo chyba tylko tutaj znajdę odpowiedź. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 14:01, Albii napisał:

Jeszcze jedno pytanko ważne:
/.../ to bym dostał gry oddzielnie, czy razem ? I czy można gdzieś wybrać, że gry chce się dostać w jednej paczce ? Pytam tutaj, bo chyba tylko tutaj znajdę odpowiedź.


Jeżeli zamówisz DA i jakąś inną grę, to dostaniesz je w jednej paczce, dopiero gdy wszystkie produkty będą dostępne. Jedna paczka = jeden koszyk w sklepie. Jeżeli nie chcesz czekać aż DA będzie dostępne, to zamów sobie tą inną grę, ale będziesz musiał płacić 2 razy za kuriera. Lepiej poczekać :) Ja tak robię. Mam już swoje DA, ale sprawię prezent szwagrowi ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczę również tutaj informację:

Przygotowaliśmy Blipowo/Twitterowy konkurs:
Wystarczy że zaczniecie nas obserwować na Blipie (www.blip.pl/users/gram/dashboard) czy Twitterze (www.twitter.com/gram_pl), po czym ustawicie do końca niedzieli jako swój status następujący tekst:
Dragon Age za pół ceny http://bit.ly/8RoUSO #gry #sklep #grampl (na Blipie)
Dragon Age za pół ceny http://bit.ly/8RoUSO #...gry #sklep @gram_pl (Twitter)

Mamy kilka książek Dragon Age (żeby nie było, że same gry). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 09:06, MamDowna napisał:

pytam jeszcze raz: czy te dodatki do dragon age: origins sa jeszcze dostepne ?
edit: i w jakiej formie sa ? kody ?

Dodatki są dostępne. Po opłaceniu zamówienia wejdziesz w zakładkę "Moje zamówienia" i klikniesz w link "Pobierz kody" przy zamówieniu na DA. Kody są w pliku tekstowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 13:58, Gravier napisał:

Właśnie odebrałem w Sferisie mojego Dragon Age''a zamówionego w czwartek i niestety nie
czyta płyt. Jakie jest postępowanie w takim przypadku w sklepie gram.pl?
Pisze tutaj bo do pomocy technicznej można dzwonić tylko w dni robocze.


Spróbuj skopiować zawartość płyt na dysk. Jeśli kopiowanie zakończy się powodzeniem, to znaczy, że nośnik jest w porządku.
Jeśli nie, to odeślesz grę do nas.

Dnia 09.01.2010 o 13:58, Gravier napisał:

Oprócz tego mam jeszcze dwa pytania:
W moim pudełku nie było karty rejestracji elektronicznej, to normalne?

To jest gra Electronic Arts, karty są w grach CD Projektu.

Dnia 09.01.2010 o 13:58, Gravier napisał:

W jaki sposób uzyskać dostęp do premiowych przedmiotów czyli Obrączki Pamięci i Pasa
Przywódcy Gildii jak już będę miał działająca grę?

Kiedy na nasze konto wpłynie płatność za to zamówienie, to wejściu w zakładkę "Moje zamówienia" klikniesz w link "Pobierz kody" przy zamówieniu na DA. Kody są w pliku tekstowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 19:18, akne napisał:

Dodatki są dostępne. Po opłaceniu zamówienia wejdziesz w zakładkę "Moje zamówienia" i
klikniesz w link "Pobierz kody" przy zamówieniu na DA. Kody są w pliku tekstowym.

A przy przesyłce pobraniowej, to jak kurierzy dowiozą paczkę i dostarczą do Was kasę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 11:35, ostriket napisał:

kiedy będę mógł odebrać mojego DA w Sferisie? ^^ w tym tygodniu, do 20 czy kiedy?

PS: wybaczcie za to zamieszanie ze mna ale niegdy nie korzystałem z ego forum :)


Nie wiem, kiedy składałeś zamówienie. Jeśli np. w piątek zaraz po 12:00, to paczka w Sferisie powinna być do odbioru w środę 13.01 (wysyłkę po inwentaryzacji wznawiamy 12.01).
Jeśli złożyłeś zamówienie dziś, to może wystarczyć dla ciebie towaru z dostawy 12/13.01, a jeśli nie wystarczy, to z następnej, która będzie 19.01.
Mailem otrzymasz powiadomienie, że paczka jest gotowa do odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 19:21, Albii napisał:

> Dodatki są dostępne. Po opłaceniu zamówienia wejdziesz w zakładkę "Moje zamówienia"
i
> klikniesz w link "Pobierz kody" przy zamówieniu na DA. Kody są w pliku tekstowym.

A przy przesyłce pobraniowej, to jak kurierzy dowiozą paczkę i dostarczą do Was kasę
?

Przy przesyłce pobraniowej czekamy na raport z firmy kurierskiej dotyczący płatności. Raport jest wczytywany do naszego systemu i wtedy Twoje zamówienie oznacza się jako opłacone i możesz pobrać kody.
Między odbiorem i opłaceniem paczki pobraniowej a wpłynięciem raportu z płatnościami z UPS mija do 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 19:24, MamDowna napisał:

a jesli wybralem platnosc w salonie sferis to czy dalej bede mial mozliwosc zobaczenia
tych kodow ?

Paczka z odbiorem w Sferisie jest traktowana jak paczka pobraniowa z dostawą kurierską, ale może dłużej potrwać wpłynięcie do nas płatności. Reszta tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=54528&pid=57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnie dwa pytania i znikam :
a ) jesli w dwoch zamowieniach kupilem po jednej sztuce DA to wyslecie mi dwie ? (bo przy wybraniu dwoch w jednym zamowieniu jest limit)
b ) kiedy zaczniecie wysylac te gry ? (kiedy bedzie ich dostawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 20:53, ostriket napisał:

bo
się boję że mi anulują zamowienie a ja sie o tym nie dowiem....-.-


Zamówienie zostaje anulowane automatycznie tylko w dwóch przypadkach:
1) wybrałeś płatność z góry i w ciągu 7 dni nie wpłynął przelew od ciebie.
2) złożyłeś zamówienie pobraniowe i nie potwierdziłeś go w ciągu 5 dni. po złożeniu zamówienia pobraniowego dostajesz mailem prośbę o jego potwierdzenie - trzeba je potwierdzić, żeby poszło do realizacji.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować