Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Początek za pół ceny w gramer.pl! Znamy wyniki sondy i nagrodzonych!

81 postów w tym temacie

Sorry, ale następnym razem musicie przemyśleć te nagrody.
Bo chyba logiczne, że jeśli ktoś głosuje na jakiś tytuł jako najlepszy, to w niego grał - a co za tym idzie, prawdopodobnie go ma, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobre:) chcę sobie zamówić żeby pograć podczas urlopu, a tu w sklepie gram pl stoi jak byk:

"Informujemy, iż w związku z inwentaryzacją magazynu nasz sklep nie będzie realizował wysyłki zamówień w dniach 8-11 stycznia 2010.

Wszystkie zamówienia złożone i potwierdzone (lub opłacone z góry) po godzinie 13:00 w dniu 7 stycznia 2010 zostaną wysłane 12 stycznia 2010.

Przerwa w realizacji zamówień nie dotyczy produktów online (klucze wysyłane drogą elektroniczną).

Ekipa sklepu gramer.pl.

i dodatkowo na stronie głownej sklepu:

"Cena promocyjna 69,90 zł obowiązuje dla zamówień złożonych od godz. 12:00 07.01.2010 do 10.01.2010 włącznie.
Wszystkie zamówienia złożone w tym okresie zostaną zrealizowane najpóźniej do 20.01.2010.

Nic tylko pogratulować robienia inwentarki w momencie największego ruchu.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 22:59, maniekk napisał:

Hehe dobre:) chcę sobie zamówić żeby pograć podczas urlopu, a tu w sklepie gram pl stoi
jak byk:

"Informujemy, iż w związku z inwentaryzacją magazynu nasz sklep nie będzie realizował
wysyłki zamówień w dniach 8-11 stycznia 2010.

Wszystkie zamówienia złożone i potwierdzone (lub opłacone z góry) po godzinie 13:00 w
dniu 7 stycznia 2010 zostaną wysłane 12 stycznia 2010.

Przerwa w realizacji zamówień nie dotyczy produktów online (klucze wysyłane drogą elektroniczną).

Ekipa sklepu gramer.pl.

i dodatkowo na stronie głownej sklepu:

"Cena promocyjna 69,90 zł obowiązuje dla zamówień złożonych od godz. 12:00 07.01.2010
do 10.01.2010 włącznie.
Wszystkie zamówienia złożone w tym okresie zostaną zrealizowane najpóźniej do 20.01.2010.

Nic tylko pogratulować robienia inwentarki w momencie największego ruchu.


Termin inwentaryzacji był znany od początku grudnia. Pomysł sondy i promocji narodził się 23.12.
Czy ty pracując w sklepie internetowym zrezygnowałbyś z fajnej promocji, bo masz inwentaryzację?

Większość firm ma teraz inwentaryzację. Takie są przepisy, że inwentaryzacja być musi.

Przerwa w wysyłkach w praktyce trwa od piątku do poniedziałku (prawdopodobnie już w poniedziałek popołudniu już coś będziemy mogli wysyłać).
Czyli de facto tracicie najmniej, tylko 2 dni wysyłek. Gdyby inwentaryzacja była od poniedziałku do czwartku, stracilibyście 4 dni.

Dragon Age zostanie wysłany najpóźniej do 20.01, bo już wiadomo, że zapas się wyczerpał i nie wystarczy towaru z dostawy 12.01, a następna będzie 19.01.

W skrócie: nie marudź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zgodnie z obietnicą wszyscy zainteresowani mogą nabyć wspomniany tytuł o połowę taniej! "
Wchodzę na gramer i widzę reklamy, które krzyczą: 50% TANIEJ! Fajnie, szkoda tylko że to nieprawda. No bo tak: cena sugerowana: 229,00 zł; cena po obniżce jednak to nie - jak łatwo obliczyć - 114,50 a 114,90. Czyli kłamią, bo cena po obniżce jest poniżej deklarowanych pięćdziesięciu procent. I nic tu nie ma do rzeczy fakt, że promocja jest i tak bardzo korzystna, a różnica na niekorzyść klienta minimalna. Kłamstwo jest kłamstwo.

;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim,
prawdopodobnie wypowiem się w imieniu wielu osób. OBY WIĘCEJ TAKICH SOND/PROMOCJI. Z pewnością są one istotną informacją dla producentów gier, a co najważniejsze dla nas klientów jest to świetna spraw na trafienie dobrego i świerzego tytułu po atrakcyjnej cenie. Dodatkowo, jestem pewien, że gram.pl oraz EA zarobią przez ten czas o wiele więcej na sprzedaży tej gry niż, gdyby mieli sprzedawać je po normalnej cenie.

Wszyscy na tym korzystają i dlatego właśnie OBY WIĘCEJ TAKICH SOND/PROMOCJI :D

Jeżeli zgadzacie się ze mną to proszę o dalsze komentarze :D Popierajmy dobre inicjatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 22:08, bfgk10 napisał:

kolejny konkurs na gram.pl kolejni widmowi zwycięzcy

tez jesteś - no offence - widmowy :)

Chapka--> niby tak, ale może zwycięzcy akurat nie głosowali na DA? Zresztą zawsze mogą przekazać kod koledze, koleżance w prezencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 06:58, akne napisał:

Większość firm ma teraz inwentaryzację. Takie są przepisy, że inwentaryzacja być musi.


Większość firm miała inwentaryzację zaraz po świętach i wyrobiła się przed Nowym Rokiem :P
Ale mimo wszystko te dwa dni faktycznie nikogo nie zbawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrody bez sensu, logiczne, że zdecydowana większość tych którzy głosowali na daną grę już ją ma, a więc nawet jeśliby wygrali, to zdubluje im się gra, a nawet jesli nie wygrają, to i tak nie kupią za pół ceny, bo już mają ten tytuł na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 18:14, Proboszczo napisał:

W pudełkach ze sklepu gram.pl znajdują się kody na pancerz i golema?


Chyba nikt jeszcze na to nie odpowiedział, więc ja mogę. Owszem, są, sprawdziłem empirycznie. Samą grę już odebrałem, właśnie się instaluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 15:49, Revan91 napisał:

Nagrody bez sensu, logiczne, że zdecydowana większość tych którzy głosowali na daną grę
już ją ma, a więc nawet jeśliby wygrali, to zdubluje im się gra, a nawet jesli nie wygrają,
to i tak nie kupią za pół ceny, bo już mają ten tytuł na półce.


Generalnie życie jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się cieszył jakbym ją wygrał bo jej jeszcze nie mam i raczej nie kupię, nie moje klimaty ale i tak nie wygrałem :P. Próbujemy dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 08:16, BigLebowski napisał:

"Zgodnie z obietnicą wszyscy zainteresowani mogą nabyć wspomniany tytuł o połowę taniej!
"

Wchodzę na gramer i widzę reklamy, które krzyczą: 50% TANIEJ! Fajnie, szkoda tylko że
to nieprawda. No bo tak: cena sugerowana: 229,00 zł; cena po obniżce jednak to nie -
jak łatwo obliczyć - 114,50 a 114,90. Czyli kłamią, bo cena po obniżce jest poniżej deklarowanych
pięćdziesięciu procent. I nic tu nie ma do rzeczy fakt, że promocja jest i tak bardzo
korzystna, a różnica na niekorzyść klienta minimalna. Kłamstwo jest kłamstwo.

;-p


Cena PC powinna wynosić 69,95 zł (jest: 69,90 zł). Różnica 5 groszy na korzyść klienta.
Cena sugerowana na X360 to 229,90, 1/2 to 114,95 zł, cena w promocji 114,90 zł.Różnica 5 groszy na korzyść klienta.
Wersja PS3 ma u nas cenę sugerowaną 229,00 zł, a powinna mieć tak jak X360 końcówkę 0,90 zł. I wtedy także wychodzi w promocji 5 groszy na korzyść klienta. Teraz poprawiłam tę końcówkę.

Użycie słowa "kłamstwo" nieuzasadnione i obraża sklep gramer.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 15:49, Revan91 napisał:

Nagrody bez sensu, logiczne, że zdecydowana większość tych którzy głosowali na daną grę
już ją ma, a więc nawet jeśliby wygrali, to zdubluje im się gra, a nawet jesli nie wygrają,
to i tak nie kupią za pół ceny, bo już mają ten tytuł na półce.

Gdybyśmy dali jako nagrody jakąś "gorszą" grę niż DA, to byłby szum, że co tak słabo itp.
Ci, na których "trafiły" nagrody, niekoniecznie muszą już mieć DA. Ale masz rację - prawodopodobieństwo, że mają już DA jest większe niż, że mają grę, która zajęła niższe miejsce.
I tak większość wpycha nagrody z konkursów na Allegro, więc co za różnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 08:45, daemonaray napisał:

Następna maruda ;> A P. akne szybko dzisiaj zaczęła "szychte" inwentaryzacja pełną
parą ;D

Z inwentaryzacją naszego magazynu nie mam nic wspólnego, na szczęście ;)
Po prostu rano przed wyjściem do pracy wchodzę na moje ulubione forum w ramach prasówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2010 o 13:28, Grzech napisał:

Większość firm miała inwentaryzację zaraz po świętach i wyrobiła się przed Nowym Rokiem
:P
Ale mimo wszystko te dwa dni faktycznie nikogo nie zbawią :)


Termin inwentaryzacji naszego magazynu nie zależy od nas już, bo to inwentaryzacja w Centrum Logistycznym Action SA, które nas obsługuje.
Generalnie każdy termin na inwentaryzację jest zły, a nie da się tego zrobić w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z natury jestem bardzo leniwy i nie chce mi się przeglądać poprzednich stron w celu szukania odpowiedzi dlatego zadam swoje pytanie:
"Wie ktoś, czy jak teraz zamówię sobie DA, po okazyjnej cenie, a jeszcze nie jest dostępne(dopiero będzie za 1-7dni) to zapłacę tą promocyjną cenę, nawet jak nie trafię na towar do końca promocji ?"

Pozdr. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 19:36, akne napisał:

> Nagrody bez sensu, logiczne, że zdecydowana większość tych którzy głosowali na daną
grę
> już ją ma, a więc nawet jeśliby wygrali, to zdubluje im się gra, a nawet jesli nie
wygrają,
> to i tak nie kupią za pół ceny, bo już mają ten tytuł na półce.
Gdybyśmy dali jako nagrody jakąś "gorszą" grę niż DA, to byłby szum, że co tak słabo
itp.
Ci, na których "trafiły" nagrody, niekoniecznie muszą już mieć DA. Ale masz rację - prawodopodobieństwo,
że mają już DA jest większe niż, że mają grę, która zajęła niższe miejsce.
I tak większość wpycha nagrody z konkursów na Allegro, więc co za różnica ;)


Nie lepiej dać jakieś gadżety np z gry, albo coś podobnego, co nie jest łatwo kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować