Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja EA Classics - druga gra za 1 grosz!

28 postów w tym temacie

Ja się załapałem na tą promocję pod koniec listopada. Bardzo się cieszę, że promocja została wznowiona, bo po poprzednim zakupie nie zdążyłem kupić tych gier, które chciałem. Teraz kupie sobie Crysisa z dodatkiem :] Kto powiedział, że nie da się tanio i dobrze pograć w Polsce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy gry objęte tą promocją można normalnie odebrać w salonie i zapłacić przy odbiorze? Pytam się ponieważ w regulaminie promocji jest napisane:
Płatność za zamówienie płatne z góry musi wpłynąć na konto gram.pl najpóźniej do 25 stycznia 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobne pytanie: Czy można normalnie zamówić i wybrać opcję płatności przy odbiorze czy nie?

Pytam bo w regulaminie jest właśnie takie zdanie, które zostało przedstawione wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 13:17, Nitrogenium napisał:

A czy gry objęte tą promocją można normalnie odebrać w salonie i zapłacić przy odbiorze?
Pytam się ponieważ w regulaminie promocji jest napisane:
Płatność za zamówienie płatne z góry musi wpłynąć na konto gram.pl najpóźniej do 25
stycznia 2010.


Wybierając odbiór osobisty płacisz w momencie odbierania paczki. Nie ma możliwości złożenia zamówienia z odbiorem osobistym płatnego z góry (kartą, przelewem).

"Płatność za zamówienie płatne z góry musi wpłynąć na konto gram.pl najpóźniej do 25 stycznia 2010." dotyczy przypadku, kiedy wybrałbyś płatność z góry.

Gdyby nie było możliwości odbioru osobistego w przypadku tej promocji, to byłoby to napisane wyraźnie w regulaminie, a do tego wyszłoby w momencie składania zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować