Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2011 o 20:56, Budo napisał:

Ja. Jakie masz ratio w:l na normalach i ile gier?

Ratio itp nie mają żadnego znaczenia. Tak tylko mówię.
Jak ja widzę ludzi z goldem, którzy nie wiedzą co to support i do czego służy cefałka to mi się płakać chce. Tak tylk mówię.

Dnia 26.09.2011 o 20:56, Budo napisał:

nowe skiny,

Nie ma nowego skina do Irelki, więc nie ma o czym mówić. Każdy inny nowy skin jest zbędny.

Dnia 26.09.2011 o 20:56, Budo napisał:

projekt shine

To ta nowa grafika? Atak kiślowych potworów? Nie, dzięki. Jak zrobią tą nową grafikę to chce 10k darmowych RP.

A jeżeli Ymir dobrze gotuje to nie mam nic przeciwko obiadkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 21:03, Markush napisał:

> Ja. Jakie masz ratio w:l na normalach i ile gier?



No cóż, może dla Ciebie.

Ostrowiak---> niedawno Riotersi pisali, że shine zbliża się wielkimi krokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz do EMS (chyba to ten skrót XD) DOT vs SK. DOT troluje 5 mid (2 rally) :) A wy narzekacie na trolii -normal games.
EDIT
To chyba jakiś fake bo to niemożliwe jest :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja wychodzę z założenia że postacie powinno się brać takie, aby spokojnie mieć powyżej 2.5k hp. Inaczej za szybko będzie się ginąć, a to nie ma sensu. Na szczęście Ashe to rzadka postać w tym trybie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 21:31, Kraju napisał:

Dlatego ja wychodzę z założenia że postacie powinno się brać takie, aby spokojnie mieć
powyżej 2.5k hp.


Sona z Warmogiem. Tak, nie dało się tego zabić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dominion dobra zabawa, ale mało skillowa. Tutaj sie liczy fart i w sporym procencie jakis teamplay. Podczas gdy rozgrywka klasyczna bazuje tylko i wyłacznie na skillu... Tak wiem ameryki nie odkryłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 21:36, T3de napisał:

Dominion dobra zabawa, ale mało skillowa. Tutaj sie liczy fart i w sporym procencie jakis
teamplay.

Fart? W jakim momencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego to jest dziwne, bo nieraz lepiej zainwestować w hp, armor lub resisty niż w wzmocnienie ataku. Ale to już piękno i przede wszystkim strategia tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 21:57, Madoc napisał:

Fart? W jakim momencie?


W każdym, od ludzi po picki itd. Teraz uważam, że w Dominiona gra więcej kretynów niż w Normal. Tam sobie nie radzili, tutaj chcą się wyżyć i biegną na ślepo, żadnego teamplay, po prostu szukają wrogów i się wdają w jatki. I do tego głusi i ślepi. Mamy 3 punkty do obrony ale nie, Xin idiota musi rzucać się solo na czwarty punkt broniony przez dwójke i tak przez całą grę. Dlatego odpuszczam sobie tą idiotyczną zabawę i wracam do Normala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 19:23, Ostrowiak napisał:

Płatność jest dobrowolna ale nowe champy są tylko 6300. Ile się farmi 6300IP?

Mam 4 pełne runepage (m.in. dosyć drogie seale na dodge czy flat hp quinty), 56 champów z czego 16 za 6300 ip i naprawdę, stać mnie na każdego następnego championa jaki wyjdzie bo rzadko kiedy ilość ip spada mi poniżej 10k. Nie pamiętam kiedy ostatni raz miałem taki problem, że chciałem sobie coś kupić za ip i miałem deficyt.

tl;dr - marudzenie bez podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W draftach jest lepiej, ja na przykład trafiłem dzisiaj na bardzo ogarnięty team. Czwórka biegała po topie, a heimer solo bronił bota i fajnie się grało. W razie co ktoś pomagał kurduplowi i generalnie było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas normalnych meczy takiemu roztrzepańcowi jeszcze idzie jakoś pomóc, ponieważ zanim ktoś z drugiego końca mapy przybiegnie by nas powstrzymać, to my zdążymy się ewakuować. Dominion z kolei jest jaki jest i tutaj połaszczenie się na wrogi punkt może skończyć się śmiercią i utratą własnego punktu. Lubię ten tryb, ale tutaj nie wystarczy jeden gracz z nadprzyrodzonymi umiejętnościami by poprowadzić drużynę do zwycięstwa - nie można być w kilku punktach na raz, więc bez odpowiedniego zgrania nie ma co marzyć o dobrej rozgrywce. Ot, kolejny tryb który przy współpracy z randomami przyprawia o palpitację serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 22:21, Galadin napisał:

W każdym, od ludzi po picki itd.

No, ludzie to zawsze będzie kwestia losu. Ale z czasem się nauczą. W samej grze już liczą się tylko umiejętności, szczęście nie ma nic do rzeczy. Ja też trafiam bardzo często na idiotów lub ludzi, którzy nie wiedzą co robić, na przykład walczą z creepami, gdy obok jest punkt do przejęcia, czy ganiają mnie przez paręnaście sekund po lesie i próbują dobić, zamiast skupić się na walce o punkty. Minie trochę czasu, o się ludzie wyszkolą. Tryb bardzo fajny, fajna przystawka przed Classikiem (lub deser po, jak kto woli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować