Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2012 o 13:03, Budo napisał:

> > Wcale nie jest taniej na zachodzie :/
>
> Nie chodzi o to. Na zachodzie wycofali kupno za złotówki co by Polaków zawrócić
na ziemie
> ojczyste :/


Ne rosume. Możesz kupić na allegro z przebitką 1zł i wsio. Ja tak przeważnie robię.

Haunted Maokai kupiony, spoko jest- podobają mi się niebieskie efekty :)
Za to nie działają skiny do wardów, albo ja coś źle robię.


Tam , gdzie skiny do wardó kupujesz musisz sobie zaznaczyć, ze chcesz danego skina używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 13:12, Budo napisał:

Sorry za spam, nowe tt już chyba działa- jako beta na głównych serwerach.


Ja się poważnie zastanawiam dlaczego można na nowym TT grać rankedy... toż to bzdura chwilowo żeby mieć taki tryb dla tak odmienionej mapy od razu.

Co do nowych skinów - Brand jest po prostu epicki i zdecydowanie warty 1820 rp, Hecarim z TF-em też wyglądają świetnie, Ryze i Fiora też niczego sobie, tylko Maokaia jeszcze nie widziałem w grze. Naprawdę trudny wybór przy ograniczonej ilości RP, niektórzy moi znajomi po prostu kupili sobie paczki po 35-50$ żeby mieć wszystko xD

A ward skiny - mój też się chyba zbugował bo zaznaczyłem że chcę go używać a w grze miałem normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 13:03, Budo napisał:

Ne rosume. Możesz kupić na allegro z przebitką 1zł i wsio. Ja tak przeważnie robię.


W Polsce nie można kupować RP za złotówki, wycofali taką opcję ze sklepu i dlatego szukam innego sposobu na doładowanie konta.

Jaka metoda byłaby najprostsza i najszybsza? (tylko nie mówcie żeby się przenieść na east ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 13:25, sirufok napisał:

Jaka metoda byłaby najprostsza i najszybsza? (tylko nie mówcie żeby się przenieść na
east ;D)


Kupić za Euro? Wyjdzie z 42 zł zamiast 40 jeśli mówimy o pakiecie za 10 Euro więc nie jest tak źle chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 13:25, sirufok napisał:

Jaka metoda byłaby najprostsza i najszybsza? (tylko nie mówcie żeby się przenieść na
east ;D)

No to przecież Budo Ci napisał ;) Na alledrogo możesz sobie kupić vouchery na RP, które możesz wykorzystać na NA, EUW czy EUNE. Jedynie trzeba zwracać na to uwagę, bo czasami sprzedawcy zaznaczają, że na jakimś serwie ich kody nie działają. Wpisz sobie w wyszukiwarce RIOT POINTS i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 13:24, ziptofaf napisał:

Ja się poważnie zastanawiam dlaczego można na nowym TT grać rankedy... toż to bzdura
chwilowo żeby mieć taki tryb dla tak odmienionej mapy od razu.


Ja na tt nie grałem od półtora roku chyba, więc tym bardziej od rankedów będę się trzymał z daleka.

Dnia 26.10.2012 o 13:24, ziptofaf napisał:

Co do nowych skinów - Brand jest po prostu epicki i zdecydowanie warty 1820 rp, Hecarim
z TF-em też wyglądają świetnie, Ryze i Fiora też niczego sobie, tylko Maokaia jeszcze
nie widziałem w grze.


Maokai jest super- nie ma tylko animacji powrotu do bazy, ale i bez tego jest fajny- ma ciekawe niebieskie efekty do czarów, saplingi są kozackie, świecące na żółto oczy wyglądają nieźle, no i ma przesadzoną animację śmierci. W dodatku po śmierci jak się odradza to wyłazi z ziemi w nowej animacji, to też jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 13:25, sirufok napisał:

Jaka metoda byłaby najprostsza i najszybsza? (tylko nie mówcie żeby się przenieść na
east ;D)


Wejdź na allegro, wpisz riot points i wybierz joomi- kupuję od nich od początku kariery w lolu i się nigdy nie zawiodłem- cena do przejścia imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 13:55, Budo napisał:

Ja na tt nie grałem od półtora roku chyba, więc tym bardziej od rankedów będę się trzymał
z daleka.

Ja niby mam tam 1500 ELO ale w tej sytuacji też na razie do rankedów się nie będę zbliżać. Grałem na razie z 5-6 meczy na nowym TT i nawet jeszcze nie wiem co się tam naprawdę dobrze sprawdzi po tym reworku.

Dnia 26.10.2012 o 13:55, Budo napisał:

Maokai jest super- nie ma tylko animacji powrotu do bazy, ale i bez tego jest fajny-
ma ciekawe niebieskie efekty do czarów, saplingi są kozackie, świecące na żółto oczy
wyglądają nieźle, no i ma przesadzoną animację śmierci. W dodatku po śmierci jak się
odradza to wyłazi z ziemi w nowej animacji, to też jest super :)


No i tym mnie przekonałeś - myślałem czy wziąć Fiorę czy Maokaia ale te pierwsza w sumie nie powala, chyba żadnych zmienionych efektów nawet nie ma, to powinien być imho skin za 520 RP (no i jakoś Nightraven mi się bardziej podoba :D). Ale jeśli mówisz że Mao ma nowe animacje to zdecydowanie nie odmówię sobie jego zakupu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 13:57, Budo napisał:

Wejdź na allegro, wpisz riot points i wybierz joomi- kupuję od nich od początku kariery
w lolu i się nigdy nie zawiodłem- cena do przejścia imo.


Ok, dzieki ;] Wrócę po pracy to tam zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 14:14, ziptofaf napisał:

No i tym mnie przekonałeś - myślałem czy wziąć Fiorę czy Maokaia ale te pierwsza w sumie
nie powala, chyba żadnych zmienionych efektów nawet nie ma, to powinien być imho skin
za 520 RP (no i jakoś Nightraven mi się bardziej podoba :D). Ale jeśli mówisz że Mao
ma nowe animacje to zdecydowanie nie odmówię sobie jego zakupu ^^


Fiora to nic specjalnego- w dodatku wygląda mega niepoważnie z tą linijką xD
Żeby uściślić- mao ma w sumie dwie nowe animacje- śmierć i potem odrodzenie. Nie ma animacji do recallu, taniec i emoty są takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować