Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2012 o 23:48, luzac napisał:

W tym roku nie będzie czarnopiątkowej wyprzedaży skinów...


Jakaś większa wyprzedaż będzie dopiero w styczniu :/
Na razie Riot skupia się na Snowdown Showdown i S3 przez co zabrakło im czasu na przekreślenie starych cen i przyklejenie niższych.

@Budo
Z obrazka wynika, że znowu będzie to jakaś metalowa puszka, coś jak Cho. Sezon na roboty najwyraźniej zapanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 00:24, sirufok napisał:

@Budo
Z obrazka wynika, że znowu będzie to jakaś metalowa puszka, coś jak Cho. Sezon na roboty
najwyraźniej zapanował.


A może sobie być kolejna metalowa pucha. Byle, żeby miał dobre efekty i fajnie wyglądał, bo akurat Nocturne daje spore pole do popisu przy używaniu skilli. Jak zrobią coś ciekawego z ultem, to mają klientów w garści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać rankedy i stwierdzam że do ~1300 nie gram już solo. Miałem w/l ratio 2/0, teraz mam 2/3 (jeden loss z kolegą ale to były wyjątkowe okoliczności, do tego nie moja wina tylko Lee GlassCanona). Szkoda nerwów jednak, bo co z tego że ja takim Jaycem zrobię na początku double killa z FB, co z tego że zcarruję się do 10 killi, skoro przyjdzie taki Ryze i będzie płakał jaki to Gragas silny, op i ojej czemu zginołem nerf plox. BUL mnie przepełnia.

Z drugiej strony kiedy już tak gram na "spinę" w rankedy, to mam całkowicie wyłożone na przegrane w normalach, who cares.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 00:59, sinir napisał:

Miałem w/l ratio 2/0, teraz mam 2/3 (jeden loss z kolegą ale to były wyjątkowe okoliczności,


Bogato, zagrałeś 2 gry i znów okrutny lolowy świat zwrócił się przeciw Tobie, by pociągnąć Cię do ELOHELL.

Dnia 22.11.2012 o 00:59, sinir napisał:

do tego nie moja wina


A to akurat taki lolowy bug, ale wykorzystują go tylko ci najlepsi gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 01:06, sirufok napisał:

Bogato, zagrałeś 2 gry i znów okrutny lolowy świat zwrócił się przeciw Tobie, by pociągnąć
Cię do ELOHELL.

Ekhem, dokładnie.

Dnia 22.11.2012 o 01:06, sirufok napisał:

A to akurat taki lolowy bug, ale wykorzystują go tylko ci najlepsi gracze.

Łotewa.

Do dupy ten Twój post. :)
EDIT wiem, lepszy od mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 00:59, sinir napisał:

/ciach/


Oesu, jakoś miałem w:l 3/7 na początku, a podbiłem już do 15/13... cały czas flying solo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 09:03, luzac napisał:

Oesu, jakoś miałem w:l 3/7 na początku, a podbiłem już do 15/13... cały czas flying solo.


Podziel się zatem sposobem na wygrywanie tych patologicznych gier. Tylko nie mów że "zwyczajnie należy być dobrym, a i tak wyrobisz w/l na plusie", bo w to nie jestem w stanie uwierzyć raczej, jak wrzuci do idiotów rodem z 20 summoner level, którzy sami się kontrują w lobby to często nie wycarrujesz za nic. Choćby z tej poprzedniej gry: Gość pyta czy przeciw Gragowi zpickować Ryza czy zostawić Vlada, piszę mu że Vlad sprawdzi się sporo lepiej, ten lockuje Ryza i stwierdza że da radę - tak, dał. Nawet wardów nie był w stanie kupić, choć jungler i tak babysittował topa z marnym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zaczynałem grać rankedy to miałem w:l 6/0. Potem przegrałem z 10 gier pod rząd i stwierdziłem, że wolę grać normale. Nie ma takiej spinki jak na rankedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Jeżeli choć jeden frajer już zaczyna rzępolić w champion select - dodge''uj. 30 minut bez utraty elo jest lepsze niż 30 minut z utratą elo.

Po drugie: Unikaj pozycji które Ci nie odpowiadają. W tym sezonie nie wygrałem ani jednego starcia na topie. Chociaż nie tyle nie wygrałem (bo dupa przeciwnika na topie była skopana zawsze) co nie potrafiłem przekuć swojej przewagi w zwycięstwo. Z drugiej strony niesamowicie młóce bota, niezależnie czy gram ad czy supportem, a nawet nie jestem taki dobry w csowaniu.

Po trzecie: Graj tym co lubisz, co kochasz, co znasz. Niby są te Malphite''y, Morgany, Amumusy czy inne pick to win, ale jeśli nie grasz nimi na codzień, to pożytek będzie z Ciebie żaden.

Po czwarte: Jak masz kogoś obrażać, to lepiej pluj na monitor, aniżeli wylewać swoje żale na chacie. Nie raz miałem sytuację, gdzie jakiś debil wyzywał gościa któremu zginęło się dwa razy, po czym ten zwyzywany wyszedł z gry i zostaliśmy bez żywej tarczy. Nie wspominając o tym, że czas przeznaczony na bluzganie mógłbyś przeznaczyć na coś co się w tej grze liczy czyli farmienie czy zabezpieczanie celów.

Po piąte: Zwracaj uwagę swojej drużyny na to, że wieże i nexus są ważniejsze od oscylujących wokół niego potencjalnych trupów.

Po szóste: Jeśli trafiasz na życzliwą ekipę, wykorzystaj to. Nie zachowuj się jak buc.

Po siódme: Przeciwnicy też robią błędy. Wykorzystuj każdą szansę przeciwko nim, zwłaszcza, gdy nie masz nic do stracenia. Ba, wykorzystuj błędy swoich sojuszników na swoją korzyść.

Po ósme: Naucz się przegrywać. Zważaj na swoje błędy i staraj się ich nie powtarzać. Poszedłem na topa o 6 razy za dużo i wiem, że będę unikał tej pozycji jak ognia.

W sumie mógłbym tak w nieskończonść. Bo "bycie dobrym" to równie dobra rada jak żadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ top w ogóle jest najgorszą pozycją do carrowania.
Jak nie masz teleporta, to musisz kurczowo trzymać się swojej pozycji, nie możesz po jednym pushu czy killu lecieć pomóc botowi, ponieważ za chwile wróci enemy toper i przepchnie cię do inhibitora, zbyt duża odległość.
Nigdy nie grałbym w solo q topem, bo jest zbyt uzależniony od tego, jak zagrają ludzie z twojej drużyny, a ty masz bardzo trudno pomóc im z tej pozycji.

Grasz takim miderem, robisz killa albo przeciwnik cofa się do bazy i już możesz skakać jak sarenka na topa albo bota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Armaggedon best team ever xD Wzięli jakąś drużyne z Doty 2 do grania w LoLa i biedaki przegrał mecze w 13 min i 17 min. Do jungli wzięli WW z cloth/5 i bez smita -,-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego od tygodnia robię jak RainMan i mam free winy. Idę postaciami z topa na mida, taki jax, irelia, yorick robią miazgę na midzie, a roam to czysta przyjamność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować