Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2012 o 21:16, luzac napisał:

Z 1240 na 1409 w jeden dzień, AMA. I sezon 3 już mam z głowy. XD


1. Jak to jest być pro?
2. Które postacie są najnajnajnajnajnajnaj OP na rankedach?
3. Czemu nie scrimujesz?
4. Kto Cię wycarrował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 20:12, sirufok napisał:

No nie wiem. Takie jojczenie, że w swoim teamie miało się same srebra i złota, a w przeciwnym
był ktoś z platyną woła o pomstę do nieba.

Co Ci z tej pomsty? :) i tak niczego nie naprawisz. A ,że ktoś potrzebuje sobie wmawiać ,że jest PRO graczem a każdy inny zawodzi (oczywiście jest w mega błędzie) to już sprawa tej osoby i wypadałoby to zignorowac dla dobra swego i społeczeństwa ;)

Ostatnio pare gier zagrałem w stylu sezonu 1 ;p czyli team bez junglera, bez adc i supporta na bocie. Normalnie przypomniały mi się lolowe początki aż łeska w oku z sentymentu się zakręciła ;D nie wiem czy to zbieg okoliczności czy przez wchodzące zmiany ludzie znowu mete zmieniają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 21:36, mlynar911 napisał:

Co Ci z tej pomsty? :) i tak niczego nie naprawisz. A ,że ktoś potrzebuje sobie wmawiać
,że jest PRO graczem a każdy inny zawodzi (oczywiście jest w mega błędzie) to już sprawa
tej osoby i wypadałoby to zignorowac dla dobra swego i społeczeństwa ;)


Przecież ja takim ludziom nie odpisuje, więc nie widzę problemu ;] Po prostu w jednym zdaniu pokazałem jak to wygląda ze strony innych.

Dnia 19.11.2012 o 21:36, mlynar911 napisał:

Ostatnio pare gier zagrałem w stylu sezonu 1 ;p czyli team bez junglera, bez adc i supporta
na bocie. Normalnie przypomniały mi się lolowe początki aż łeZka w oku z sentymentu się
zakręciła ;D nie wiem czy to zbieg okoliczności czy przez wchodzące zmiany ludzie znowu
mete zmieniają ;)


Nikt by raczej nie narzekał na taką zmianę. Byłoby więcej funu, ale też i więcej rejdżu. Nigdy nie znajdziemy złotego środka.


Coś na rozluźnienie dla wszystkich pro i noobów też:
http://www.youtube.com/watch?v=Q7Gh67V3s3k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 21:28, sirufok napisał:

1. Jak to jest być pro?

No wiesz, wkrótce zaczynam streamować, będę zarabiał kokosy na reklamach World of Tanks.

Dnia 19.11.2012 o 21:28, sirufok napisał:

2. Które postacie są najnajnajnajnajnajnaj OP na rankedach?

Ezrearu, Sona, Udry.

Dnia 19.11.2012 o 21:28, sirufok napisał:

3. Czemu nie scrimujesz?

Bo czekamy aż Oce spadnie do mojego elo.

Dnia 19.11.2012 o 21:28, sirufok napisał:

4. Kto Cię wycarrował?

No jak to kto? Szuszej!

@Hummer

Mieliśmy dzisiaj Karthusa który nie mówił ss bo powiedział, że jest 1700 elo na NA i tam się ss nie mówi. No to wardy też przestaliśmy stawiać, w końcu taki awarness, że po co nam wardy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po roku przerwy włączyłem LoLa i co się pierwszego dzieje w lobby? Ludzie się witają, proszą o daną pozycję (a nie żądają)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 22:33, SiDi napisał:

Po roku przerwy włączyłem LoLa i co się pierwszego dzieje w lobby? Ludzie się witają,
proszą o daną pozycję (a nie żądają)...

Przypadek. Tak naprawdę nic się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 22:33, SiDi napisał:

Po roku przerwy włączyłem LoLa i co się pierwszego dzieje w lobby? Ludzie się witają,
proszą o daną pozycję (a nie żądają)...

A po grze było może coś typu "Honor me plz" lub "i honor u :):)"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 21:47, sirufok napisał:

Coś na rozluźnienie dla wszystkich pro i noobów też:
http://www.youtube.com/watch?v=Q7Gh67V3s3k


1. ucieczka lee sina- nie ma opcji, to jest zagranie n1 wszech czasów,
2. pentakill dariusa, po prostu mistrz xD,
3. pentakill yi

Nagroda specjalna za walory rozrywkowe- Scarra n1 warder na :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 21:52, luzac napisał:

Mieliśmy dzisiaj Karthusa który nie mówił ss bo powiedział, że jest 1700 elo na NA i
tam się ss nie mówi. No to wardy też przestaliśmy stawiać, w końcu taki awarness, że
po co nam wardy?


To prawda, na NA nie mówimy ss. A mia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym. Ale gościowi chodziło o samo ostrzeganie sojuszników, nie ważne czy brzmiało ono "ss", "mia", czy "run for your fuckin'' lives"! Co lepsze, specjaalnie trzeba było mu mówić by wcisnął R, inaczej by killa nie zgarnął, taki obserwator. :P

@Ecko09
Wybacz, wcześniej nie zauważyłem Twojego pytania. Tak, to było taktyczne posunięcie, aczkolwiek gra supportem Dianą przynosiła pewne efekty i prawie bym wygrał gdyby nie Zed w dżungalo który nawet shurikena rzucić nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 04:54, ziptofaf napisał:

To prawda, na NA nie mówimy ss. A mia.

Moim zdaniem cała idea ostrzegania przed przeciwnikiem w soloQ to czysta kurtuazja. Sama struktura tej kolejki wymaga od gracza uwagi i zorientowania, a sytuacja gdy ktoś pomaga w zauważeniu pewnych niebezpieczeństw powinna być uznawana za uprzejmość, nie obowiązek.
Inna sprawa w grach drużynowych (tzn. z własną ekipą), chociaż tam też nie wynika to z przymusu, a z efektywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 12:25, windows00 napisał:

Moim zdaniem cała idea ostrzegania przed przeciwnikiem w soloQ to czysta kurtuazja. Sama
struktura tej kolejki wymaga od gracza uwagi i zorientowania, a sytuacja gdy ktoś pomaga
w zauważeniu pewnych niebezpieczeństw powinna być uznawana za uprzejmość, nie obowiązek.


Prawdę mówiąc ja osobiście mam gdzieś czy ktoś to mia powie czy nie. Byleby jednak wykorzystał ten czas do zrobienia czegoś samemu. Jeśli wrogi mid roamuje to chociaż samemu wypada w tym czasie spushować tower czy samemu udać się w poszukiwaniu okazji na gank.

Zwłaszcza że często jest też tak że jednak samo powiedzenie mia niewiele zmieni. Jeśli na bocie właśnie doszło do pełnego 3v3 bo junglerzy uznali że warto zgankować ten lane w mniej więcej tym samym momencie to czasem po prostu nie ma możliwości by zwiać z podkulonym ogonem. Tym bardziej że w takich momentach raczej mało kto zerka na chat xD

Z drugiej jednak strony takie mia to bardzo miła rzecz w solo queue i choć tego nie wymagam, to samemu staram się o tym nie zapominać. Też rzeczywiście nie wszystko zauważysz (zwłaszcza że niestety mid dość rzadko warduje swoją część mapki i to co wziąłeś za recall do bazy okazało się nadchodzącym gankiem) i w miarę możliwości wypada jednak o tym aspekcie gry nie zapominać. Zwłaszcza że jednak zawsze zwiększa to nieco szansę na wygranie meczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować