Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2012 o 23:16, sirufok napisał:

> Eastowy gold się nie liczy, wbijaj 1500!

Powiedział Ecko z easta ^^


Ja się przeniosłem po wbiciu 1500 na west ;P Jakbym nie wbił to bym siedział na west nadal ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forach lola jest bug, który powoduje, że mimo że nawet zalogujesz się ponownie i tak nie jesteś w stanie pisać (reszta funkcji jak RaF czy Trybunał działają normalnie). Jedyną radą jest wywalić z przeglądarki wszystkie ciasteczka związane z leagueoflegends.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale te rankedy pełne frustratów typu "HAHAH I''M FIRST PICK SO I GONNA TROLL U ALL SUCK NABS" poczym banuje alistaira, anivię i sorakę i lockuje poppy z clarity i clairvoyance i wyzywa wszystkich od retardów. A potem 2 kolejne osoby wybierają Jayce''a i Olafa i że one "solotop" i tyle. I oczywiście ludzie chcą tak grać i to ja muszę dodge''ować i tracić na to pół godziny. Ja nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holy moly ;D Gram sobie blinda i gość lockuje vlada na topa, więc z nudów biorę irelię na mida, nikt z tym nie miał najmniejszych problemów oprócz jungle lee sina, wyzywał mnie dosłownie od samego początku, więc go olałem. Do 7 minuty miałem już 2 kille 0 deadów i idę po blue, a lee smite "retard pick mid, no blue". Już mam ochotę dać alt+f4, ale top i bot radzą sobie więc nie będę im psuł gry, ale nie wyliczę ile razy anivia miała 10-20% hp, a ja ignite i 0 many. Później idę po trzeciego blue do przeciwnej jungle, bo widziałem że był respawn, a lee dołącza się i smite. Skąd tacy ludzie się biorą, rozumiem że jakbym poszedł i przegrywał linię to może mi to wytknąć, ale wygrywam. Pierwszy raz od kilku miesięcy trafiłem na takiego trolla (widać miałem szczęście) :P

edit. Miałem jeszcze zapytać się o promocję. Widziałem kiedyś 2 strony run za 6300 IP, to jest jakoś cyklicznie czy tylko raz było tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 12:12, BlackBomb napisał:

edit. Miałem jeszcze zapytać się o promocję. Widziałem kiedyś 2 strony run za 6300 IP,
to jest jakoś cyklicznie czy tylko raz było tak?

Miało to miejsce raz i raczej długo się nie powtórzy. Rioty przebąkują coś teraz o zmianie nazwy za połowę ceny, a na styczeń szykują takie coś:

http://eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=4896017#4896017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 13:03, Ecko09 napisał:

Tymczasem biedny ocelote nadal nie może się wybić z 1600 elo xD

Niech się wywali z teamu, pomoże mu to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 13:03, Ecko09 napisał:

Tymczasem biedny ocelote nadal nie może się wybić z 1600 elo xD

Aż uronię łezkę, to będzie miał trochę many

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 13:03, Ecko09 napisał:

Tymczasem biedny ocelote nadal nie może się wybić z 1600 elo xD


O, znaczy się już przebiłem go w ELO? Zawsze wiedziałem że jestem dobry w LoL-u, najwyraźniej nawet prosi mi już ustępują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować