Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

az chce sie przytoczyc cytat yody o zlosci gniwie strachu( czy jakos tak). jakbys przestal skanowac ludzi lolkingiem i nie spinal sie zeby wygrac za wszelka cene to nigdy bys nie usunal lola(chyba ze by ci sie znudzil :P). skad to wiem? bo sam to robilem jeszcze miesiac temu. wchodzilem do kolejki, od razu byla spinka, spocone rece, lolking w ruch. potem zrobilem sobie misiac przerwy (gw2), a gdy wrocilem do lola do wyszedlem na 1400 dlatego ze zaczalem to traktowac jako zwykla rozrywke, gdzie fajnie jest wygrywac, a nie jakis wyscig o elo. powodzenia w wyzbywaniu sie gniewu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 12:21, cubbek napisał:

> Nowe splashe i inne delikatne zmiany:
> http://www.reignofgaming.net/news/22478-pbe-changes-for-11-26-new-brand-jack-of-hearts


A wiadomo już kiedy te wszystkie zmiany będą wprowadzać na normalne serwery? :s


Raczej za tydzień jako, że dziś weszły kolejne zmiany na PBE, a wątpię, że zostawią to do testowania tylko na 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Riot chyba sobie kpi z tymi rotacjami. Riven, Amumu? Oni niedawno byli, nie wspominajac juz o tym ze od paru tygodni jest sytuacja ze sa za darmo championi ktorzy "niedawno byli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 03:42, hammerfall87 napisał:

Nie rozumiem ludzi czemu sie poddaja tak latwo na rankedach


A ja nie rozumiem, czemu nie znają pojęcia ''poczekajmy na ich błąd i grajmy spokojnie''. Ew. pomysł na inicjowanie walki zawsze, kiedy się zdecydowanie przegrywa, zamiast czekać na ''z góry ustalonych pozycjach'' gdzie jest jakaś szansa coś powalczyć.
Dlatego ostatnio gram sobie z botami(o dziwno spotkanie kogoś ze złotą ramką nie jest jakieś dziwne), zawsze się wygrywa.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest proste. W soloQ ta gra polega w głównej mierze na snowballowaniu. Drużynie, która zaczyna mieć przewagę otwierają się nowe furtki i możliwości, aż w końcu nie da się ich zatrzymać tylko robić ''turtle'' i odwlekać coś co jest nieuniknione. Przegrywając jest odwrotnie - drzwi się zamykają i jest co raz trudniej. Dlatego jest opcja surrender.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 17:47, Budo napisał:

Reportuję za to. Zrozumie mnie każdy kto słyszał spam lux, albo yi, albo soraki przez
całą grę.

Ustawiłem sobie Laugh pod T, żeby irytować przeciwników, taka gra psychologiczna - nie można wygrać normalnie, trzeba ich wkurzać. Lecz ani razu nikt nie mówił "STAHP". Gdyby tak było, zrobiłbym to. Zazwyczaj jednak sami też potem spamowali. I tak ostatnio wyłączyłem dźwięk w grze, żeby mieć 25 fpsów, więc po prostu tego nie słyszę.

Sam pamiętam jak dawno temu nie mogłem spać przez Luzaca, bo mi Lux spamował. Później Masterem. Teraz dostanie reporta jak spróbuje. HUEHEUHEUHUEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy powód do reporta jest dobry, nie? Bo ciężej jest wyłączyć sobie dźwięk. Community leci na pysk, co raz lepsze powody do banów. Zaraz będą reporty za używanie emot w ogóle, albo kupować nie takich itemów jakie ktoś inny by kupował.
Spam emot boli? Napiszcie petycję, żeby zablokowali to zapętlanie i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak gram Lux albo Poppy to nie omieszkam pospamować troszku śmiechem. Mam ustawiony na boczny przycisk myszki więc często przypadkiem naciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 18:18, sirufok napisał:

Ja jak gram Lux albo Poppy to nie omieszkam pospamować troszku śmiechem. Mam ustawiony
na boczny przycisk myszki więc często znęcam się psychicznie nad uśmierconymi przeciwnikami.

FTFY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 18:19, luzac napisał:

> Ja jak gram Lux albo Poppy to nie omieszkam pospamować troszku śmiechem. Mam ustawiony

> na boczny przycisk myszki więc często znęcam się psychicznie nad uśmierconymi
przeciwnikami
.
FTFY


Nope. Ja se pośmiechowuję jak jeszcze żyją, a oni sami się do śmierci pchają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 18:13, Hummer napisał:

Każdy powód do reporta jest dobry, nie? Bo ciężej jest wyłączyć sobie dźwięk. Community
leci na pysk, co raz lepsze powody do banów. Zaraz będą reporty za używanie emot w ogóle,
albo kupować nie takich itemów jakie ktoś inny by kupował.
Spam emot boli? Napiszcie petycję, żeby zablokowali to zapętlanie i po problemie.

Ale z drugiej strony - dźwięk też po coś jest do diabła. Czemu mam siebie ograniczać bo jakiś troll przegina za pomocą opcji w grze, która powstała w kompletnie innym celu? Niektórych to może wkurzać i od razu to jest "upadek community"? Niech dadzą w końcu trybunałowi przeglądać chat przed i po meczu, bo co poniektóre cwaniaki tam sobie bluzgają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować