Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2010 o 20:00, TusTus napisał:

> Nie chcę nic mówić, ale to nic nowego...
Wiedzialem ze znajdzie sie tu taka odpowiedz. Poprostu to jest tylko ukazanie mozliwosci
zdobycia darmowej postaci dla osob, ktore np. nie przegladaj strony lola.

albo jakimś cudem nie trafiły na reklamę która przy np czekaniu w kolejce jest widoczna.


To skoro lethality faktycznie jest bonusem do critical damage(to już drugi raz kiedy tego nie zauważyłem..)
to ciekawe czemu mając 1 procent nie raz po 4-5 criticali pod rząd lecę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 20:47, xadras95 napisał:

Uzbierałem sobie wreszcie ok. 3,5k IP i się zastanawiam nad tym, jaką postać odblokować...
Jak myślicie która z tych postaci była by najlepszym wyborem jako najbardziej przydatna
drużynie 5v5? Shaco, Akali, Nidalee, a może Morgana? Pomóżcie, bo nie mogę się zdecydować.
Z wymienionych przeze mnie postaci grałem jak na razie tylko Shaco, Akali i Morganą(niestety
chyba tylko raz).


To jak, pomoże ktoś z wyborem? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 20:52, xadras95 napisał:

To jak, pomoże ktoś z wyborem? ;p

A co mamy ci powiedzieć? Każdą postacią gra się zupełnie inaczej. Nie wiadomo co ci przypadnie a co nie. Co z tego że Morgana jest genialnym supportem jak ci się nie spodoba i będziesz nią ssał? Musisz sam obadać te postacie. Filmiki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 21:22, Tohno napisał:

> To jak, pomoże ktoś z wyborem? ;p
A co mamy ci powiedzieć? Każdą postacią gra się zupełnie inaczej. Nie wiadomo co ci przypadnie
a co nie. Co z tego że Morgana jest genialnym supportem jak ci się nie spodoba i będziesz
nią ssał? Musisz sam obadać te postacie. Filmiki itp.


Chodzi mi o to, jakie mają role w drużynie... Nidalee nigdy nie grałem i nie wiem jakie jest jej główne zadanie, więc pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalnie nie ma sensu kupować postaci którą się nie grało.
Koniec, kropa i nie podlega to dyskusji.
Będzie darmowa Nidalee, pograsz tydzień, spodoba się - kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 21:52, xadras95 napisał:

Chodzi mi o to, jakie mają role w drużynie... Nidalee nigdy nie grałem i nie wiem jakie
jest jej główne zadanie, więc pytam...

Carry z supportem (AD), albo support + chaser/finisher (AP). To dosyć wszechstronna postać, więc trudno się zdecydować na "główne" zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem kilka partii z kumplami 5vs5, z tym że oni mają 30 a ja dopiero 11lvl. I niestety każda gra to porażka. Nie mam run, nie mam talentów i nawet próba ubicia postaci którą na moim poziomie kosiłem tutaj kończy się kiepsko.

Co myślicie o Evelynn - ludzie mówią że jest to jak na razie kompletnie nie przydatny champion? Nie miałem okazji zagrać ale widziałem w akcji. Nauczyłem się grać Shaco wreszcie (tak ta postać wymaga podejścia i cierpliwości) ale Shaco jest wszędzie pełno i często mi go ktoś zabiera. Jednak podoba mi się gra w stylu "bieganie po mapie i dobijanie osłabionych graczy + dobry zwiad i obserwacja" dużo bardziej niż tankowanie czy wrzucenie combosa jakimś magiem i czekanie bo cooldown.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to fajna postać ale przedmiot za 400g jest wstanie ją całkowicie wyeliminować z gry.
Trzeba nią naprawdę super grać aby być przydatnym cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 11:00, Selv napisał:

Jest to fajna postać ale przedmiot za 400g jest wstanie ją całkowicie wyeliminować z
gry.
Trzeba nią naprawdę super grać aby być przydatnym cały czas.


Ale to chyba problem każdej postaci ze stealthem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shaco radzi sobie znacznie lepiej przez mechanizm Q oraz przez Ulti :)
Twitch sobie strzela więc jest poza zasięgiem oracla a Eve, no cóż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 18:37, Galadin napisał:

> Znalazlby mi ktos dobry poradnik dla Katariny, nie znam sie

http://leagueoflegends.pl/forum/showthread.php?tid=1465&highlight=katarina
http://leagueoflegends.pl/forum/showthread.php?tid=826&highlight=katarina

Ogólnie polecam to nasze polskie forum. :)

A co o tym myslisz o tym? http://www.leaguecraft.com/strategies/guide/25,Katarina,+The+Build+That+Will+Make+People+Scream+on+Forums+for+a+Nerf#Skilling Order

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 18:43, Sareth14 napisał:


To znaczy wiesz - ja nią nie gram, jedynie poleciłem przeczytanie polskiego forum. Ale najlepiej zrobisz jak pobawisz się w Practice i posprawdzasz z którym buildem lepiej się czujesz, z jakimi postaciami lepiej sobie radzisz, a które sprawiają problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 18:46, Galadin napisał:

> A co o tym myslisz o tym? http://www.leaguecraft.com/strategies/guide/25,Katarina,+The+Build+That+Will+Make+People+Scream+on+Forums+for+a+Nerf#Skilling

> Order

To znaczy wiesz - ja nią nie gram, jedynie poleciłem przeczytanie polskiego forum. Ale
najlepiej zrobisz jak pobawisz się w Practice i posprawdzasz z którym buildem lepiej
się czujesz, z jakimi postaciami lepiej sobie radzisz, a które sprawiają problem.

Tylko ze w tyth 2 linkach co mi podales w nastepnych postach ludzie poprawiaja i mnie to myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery to chyba Amumu.
Ulti jest po prostu NISZCZĄCE :P
Przyciągnięcie łapką też potrafi wkurzyć :P
Zbudowana na sunfire cape-y jest nie do rozwalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej napisał Selv, najlepsza postacią do tego jest mumia.

Oprócz tego jeszcze jest Anivia (2 slowy, jeden stun i mordercza ściana :D), na parę sposobów można także kontrolować tłum grając Janną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować