Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2010 o 22:03, Lisun napisał:

Ciekawe, bo u mnie ZAWSZE robi tak - obszarówa, superkula i ulti. I leżę, nieważne, co
zrobię.

Bardziej mnie irytuje jej niesamowita mobilność. Fakt, że wystarczy ją trafić, by zwolniła, ale dzięki temu zawsze znajdzie się tam, gdzie najbardziej zaboli, szczególnie w walkach drużynowych i wszelkich podchodach, gdzie nie możesz sobie tak po prostu do niej podejść. Irytujące babsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 20:13, Anayami napisał:

Widać, że nie potrafisz nim grać, gł używałem q i e do ataku, a w do blokowania, co daje
duże szanse w zabijaniu wroga, zaś ulti to jest dopełnienie postaci, atak + heal, używając
gł qer rozwalałem każdego :) Mógłby mi ktoś w skrót Elo - coś takiego :)


A że tak zapytam - ty potrafisz? Grałeś na takim poziomie, że to naprawdę widać (np. 5 vs 5 premade w ranked?) O ile wiem, to masz bodajże 15. level i ilość leavów prawie równą tej co winów...Więc twoje ELO jest niiiskieeee (choć może twój styl gry pominę milczeniem, obaj dobrze wiemy, jak jest). Faktem pozostaje, że na razie ta postać jest UP, zmieni się to w następnym patchu.
Wbrew pozorom, nie piszę tego, żeby cię obrazić. Tylko stwierdzam czysty fakt - nie masz jeszcze doświadczenia w tej grze, w meczach toczonych przez ciebie to Eve potrafi ownić...

A ELO to stosunek winów/lose''ów/levela. Dużo winów - wyższe ELO = mocniejsi, bardziej ogarniający przeciwnicy. Niskie = grasz z noobami. W teorii, w praktyce na noobów trafiasz (prawie) zawsze. Przy okazji, wystarczyło wpisać to pojęcie w google...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy nerf amumu, galio i morgany + zmiany starszych postaci.
boje sie tylko o nowy item, 150 mr to imo troche za duzo, ale zobaczymy jak to bedzie wygladac w praktyce ;P

btw: lux - najbrzydszy champion ever. rozumiem, ze potrzebuja kasy, ale mogliby zachecac do kupna skinow jakims innym sposobem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 01:30, miszcz929 napisał:

Cieszy nerf amumu, galio i morgany + zmiany starszych postaci.
boje sie tylko o nowy item, 150 mr to imo troche za duzo, ale zobaczymy jak to bedzie
wygladac w praktyce ;P

btw: lux - najbrzydszy champion ever. rozumiem, ze potrzebuja kasy, ale mogliby zachecac
do kupna skinow jakims innym sposobem ;(

Nerf Ammumu? On raczej dostaje buffa, przecież odkąd to zmniejszanie cd osłabia postać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 01:40, miszcz929 napisał:

*Curse of the Sad Mummy
o Reduced Duration to 2 from 2.5
to mi przypomina nerf :P

No tak, masz rację :P
Jakoś nie zauważyłem tego nerfu ulti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym nowym patchu Katarina będzie aplikować sztylety z ulti 3 przeciwnikom na każdym lvl-u (6, 12 i 16)...chyba znów zacznę nią grac :D. A nerf Amumu nie taki straszny, dalej będzie świetnym inicjatorem TF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 10:29, Ecko09 napisał:

Teemo max 3 grzybki? Ale mu sie nieźle oberwało ;/


Moim zdaniem bez sensu, jedne postacie dopakowali, a inne które były średnie teraz są jeszcze gorsze. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 10:29, Ecko09 napisał:

Teemo max 3 grzybki? Ale mu sie nieźle oberwało ;/


Źle to zrozumiałeś. Może po prostu przy sobie nosić max 3 grzybki, a każdy dostawał będzie po określonym czasie. Będzie jednak mógł je szybciej rozstawiać. Bez czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2010 o 22:03, Lisun napisał:

Ciekawe, bo u mnie ZAWSZE robi tak - obszarówa, superkula i ulti. I leżę, nieważne, co
zrobię.


Zależy jaką postacią. Masz dpsa: flash nie ma cię w zasięgu ulti ani obszarówki. Masz stunnera: walniesz w trakcie ulti przerywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te zmiany i cicho płaczę. Z Malady zrobili jakieś dziwne połączenie, Roda polepszyli, a ten nowy item to będzie nr. 1 dla fighterów. Do tego znerfili moją Morganę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 11:41, necron1501 napisał:

Tak czytam te zmiany i cicho płaczę. Z Malady zrobili jakieś dziwne połączenie, Roda
polepszyli, a ten nowy item to będzie nr. 1 dla fighterów. Do tego znerfili moją Morganę
;(

Nerfią całą czołówke praktycznie. Taric, Morgana, Amumu, Galio, Miss Fortune. Niby dobrze, ale Taricowy heal już kolejny raz po dupie dostaje ;) O dziwo Anivia buffa dostaje. I gdzie jakieś zmiany Alistara, majgat. Czy może plan jest znerfować tanków do jego poziomu? :) Nawet Singed coś tam dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, niedobrze mi, darmowi championi całkowicie psują randomowe potyczki. Ludzie biorą jakiegoś nieznanego im championa i nic nie potrafią nim zdziałać. Dlaczego od kilku gier akurat na takich trafiam to ja nie wiem. Alistary na ap, Gareny na tanka, nic nie idzie ugrać. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 13:38, Galadin napisał:

Ech, niedobrze mi, darmowi championi całkowicie psują randomowe potyczki. Ludzie biorą
jakiegoś nieznanego im championa i nic nie potrafią nim zdziałać. Dlaczego od kilku gier
akurat na takich trafiam to ja nie wiem. Alistary na ap, Gareny na tanka, nic nie idzie
ugrać. :/

Akurat ,ze Garena robią na tanka to się nie dziwię bo jakieś 80% gier w których go widziałem to tak go właśnie robili. A ktoś mi wytłumaczy czemu wszystkie champy są dostępne i dla czego dale boosta? Tydzień neta nie miałem i jestem zdeka z nowościami w plecy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 13:38, Galadin napisał:

Dlaczego od kilku gier akurat na takich trafiam to ja nie wiem. Alistary na ap, Gareny na tanka, nic nie idzie
ugrać. :/


Tu to się nie popisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 13:47, mlynar911 napisał:

Akurat ,ze Garena robią na tanka to się nie dziwię bo jakieś 80% gier w których go widziałem
to tak go właśnie robili. A ktoś mi wytłumaczy czemu wszystkie champy są dostępne i dla
czego dale boosta? Tydzień neta nie miałem i jestem zdeka z nowościami w plecy ;p


LoL w jakimś tam rankingu zajął pierwsze miejsce, więc zrobili "prezent weekendowy". Cudzysłów, bo 80% osób gra postaciami po raz pierwszy w życiu i wygrana lub przegrana są tylko kwestią przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować