Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2010 o 18:41, Madoc napisał:

> Dla tych co grają na serwerze US - współczuję. Nie da się w ogóle grać... te 200
pinga
> tak strasznie przeszkadza grać, że to się w głowie nie mieści.
Ja gram na US, nigdy nie miałem problemów z płynnością.


Panie, gra mi chodzi płynnie, ale po wciśnięciu klawisza/przycisku czekam sobie zanim coś się stanie. Last hitowanie dopiero po jakimś czasie wyłapałem, a granie na skill shotach bądź innych fast zabijakach jest ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 18:13, SiDi napisał:

Dla tych co grają na serwerze US - współczuję. Nie da się w ogóle grać... te 200 pinga
tak strasznie przeszkadza grać, że to się w głowie nie mieści.


Ja gram na 200-300 zawsze :D Może się już przyzwyczaiłem, ale tylko w Lux mi to przeszkadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 19:40, necron1501 napisał:

Ja gram na 200-300 zawsze :D Może się już przyzwyczaiłem, ale tylko w Lux mi to przeszkadza
:D


Lol... Ja na początku grając na serwerze US miałem ping ok. 150 i jakoś mi to nie przeszkadzało. Ale od momentu przesiadki na EU, gdzie ping mam w okolicy 40-50, to skok na poziom 150-200 od razu jest zauważalny. Nie mówiąc już o świątecznym pingu, który skacze sobie z 300 na 3000. Freeze na 10 sec i nie wiesz co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem do szczęśliwego grona posiadaczy Sony (ba, ze skinem).

Robienie z teamu immortal ogarów = 17,99
KSowanie PRZYPADKIEM = 69,99

Oglądanie jak tańczące bezwolnie gamonie z przeciwnego teamu dostają zydion dmg w czaszkę = PRICELESS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 19:21, SiDi napisał:

Panie, gra mi chodzi płynnie, ale po wciśnięciu klawisza/przycisku czekam sobie zanim
coś się stanie. Last hitowanie dopiero po jakimś czasie wyłapałem, a granie na skill
shotach bądź innych fast zabijakach jest ciężkie.

Ok. Ale mi działa płynnie. Nawet po wciśnięciu czegokolwiek. Fakt, zdarzają się czasem opóźnienia, ale bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 21:41, astradamus napisał:

Czy ktos wie kto kiedy naprawia ten za przeproszeniem spier**lony czat?


Nigdy? I wcale nie kpię, jak nie naprawili go przez pół roku to raczej już nie będą tego robić...Lepiej skupić się na zarabianiu $$ i wypuszczaniu taśmowo nowych championów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zabawne. Riot ma oddział w Europie, rajt? A znając życie od championów są głównie Amerykańce... więc co tak na prawdę robi ten europejski oddział? Prócz czytania mejli ze skargami na błędy i niestabilność serwerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, poradźcie mam dylemat kogo wybrać
a) shen
b) mordokaiser
postać będzie wykorzystywana głownie do walk 3vs3, możecie wskazać plusy i minusy każdej ze stron jeśli to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 22:25, IlMOD napisał:

Ktoś może da jakiś sposób na masowe niszczenie Olafów?

Mocny burst magic damage to sposób na zniszczenie każdego. Albo ktoś z Mardredami, najlepiej MF czy ktoś inny posiadający debuffa do heala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 22:25, IlMOD napisał:

Ktoś może da jakiś sposób na masowe niszczenie Olafów?


AD carry w teamie powinien kupić Executioner''s Calling, tak samo jak na Warwicka, Vlada, Mundo, Siona. W dodatku Ignite też się przydaje. Może to nie będzie niszczenie Olafa w 2 sekundy ale lepsze to niż zjechanie mu HP blisko zera i patrzenie jak nasze spada jeszcze szybciej a jego rośnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 23:06, Galadin napisał:

> Ktoś może da jakiś sposób na masowe niszczenie Olafów?

AD carry w teamie powinien kupić Executioner''s Calling, tak samo jak na Warwicka, Vlada,
Mundo, Siona. W dodatku Ignite też się przydaje. Może to nie będzie niszczenie Olafa
w 2 sekundy ale lepsze to niż zjechanie mu HP blisko zera i patrzenie jak nasze spada
jeszcze szybciej a jego rośnie. :)


Zredukuje mu heala o 50% ale potem dmgu nie zada bo kupil shititem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 23:53, wiader napisał:

Zredukuje mu heala o 50% ale potem dmgu nie zada bo kupil shititem


Aż takie drogie to nie jest. Innych możliwości nie widzę no chyba że gnębienie od początku takiego Olafa coby się nie mógł wyfarmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować