Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Alright partner...keep on trollin'' baby
You know what time it is
(Throw yo keyboard up)
Keep trollin, trollin, trollin, trollin,
Keep trollin, trollin, trollin, trollin.

A tam wcześniej była rozmowa nt Mordy. Ktoś tak jakby podsumował tamtą dyskusję:
http://www.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=521363
Ale mimo to, że po części z tym postem się zgodzę to jednak Morda daje sporo funu z gry. A przecież to chyba o to chodzi w grach video. Bo czy jest coś bardziej zabawnego od wzięcia na klatę całego wrogiego teamu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosyć lamerskie i tobie ten win nie powinien się należeć. Dokładnie tak samo irytujące jak leaver, który wróci 2 min przed przegraną, żeby nie dostać leave.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś stare dobre czasy gdy Quake Live wyszedł z fazy closed beta? Tam to dopiero były kolejki.

P.S. Sprawdźcie maile, może dostaliście kody z paysafe''u. Na moim gmailu wpadł skubany do spamu. :P

20110222182529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można by coś złożyć ale gorzej ze zgraniem :P jeśli chodzi o team do turnieju...

Co do kolejek to mi bardziej się przypominają czasy jak to w wowie z 2 godziny się czekało na zalogowanie takie przeludnienie było. Apropo Lola to jakiś absurd i pomysł z kolejkami z sufitu bo jak dalej wykrzacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 13:22, ziptofaf napisał:

WW bo możesz tylko spamować autoatak, wybierać losowe itemy, nie kupować potionów i mieć
zły build a i tak dasz radę junglować. No i to po prostu świetny ganker, zwłaszcza od
6 levela.
Olafem z kolei aż tak łatwo nie jest. Skuteczność ganku zależy w 80% od tego czy trafisz
swoim Q, samo junglowanie też jest bardziej ryzykowne (po golemie mi zostaje z 10% hp
więc jak ktoś postanowi cię akurat zgankować to szanse na przeżycie masz koło 0%). No
i bez dobrych run jest dosyć ciężko.


Ale WW to pies, a Olaf to barbMarian. :D Jakoś dwa topory bardziej do mnie przemawiają niż wilczy ryk, ale chodzi o jungle, a nie uwielbienie do postaci. ;)
Dostałem IP Bosta, więc zarobienie na WW i Olafa to betka. Dzięki za porady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 18:26, luzac napisał:

Pamięta ktoś stare dobre czasy gdy Quake Live wyszedł z fazy closed beta? Tam to dopiero
były kolejki.

P.S. Sprawdźcie maile, może dostaliście kody z paysafe''u. Na moim gmailu wpadł skubany
do spamu. :P

Jak zwykle nie wygrałem ;P

Jeśli mogę zapytać, to co wszyscy robią że wygrywają?

Ja jeszcze w życiu w żadnym konkursie nie wygrałem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 18:26, Wielki_Bubba napisał:

Dosyć lamerskie i tobie ten win nie powinien się należeć. Dokładnie tak samo irytujące
jak leaver, który wróci 2 min przed przegraną, żeby nie dostać leave.

Przed chwilą grałem meczyk ranked. Irelia solo. Mam staty 2 0 2 bardzo szybko. Morde który był vs me na lini nie ma już nic do gadania ale co z tego. Bot tak feeduje, że shaco w tym samym momencie ma staty 5 0 4. I jak tu się nie wkurwić? Sam tej gry bym nigdy nie wygrał. Sivir kończy mecz ze statami 0 11 a mundo 1 8. To jest lameriada.
Z chęcią bym oddał tego wina byle by tylko grać z myślącymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurde. Elo hell to nie sięga max do 1400 czy tam 1500. Sięga nawet do 1800...
Dzisiaj takich retardów spotkałem, że szkoda gadać.
Sion, to tylko AP. Zachować stuna w teamfightach na jakiegoś WW, Malza czy tam MF i zniszczyć wszystkich tarczą. Grałem nim pierwszy raz rankeda, ale dobrze, że na streamie widziałem jak ludzie go budują.
Sapphire, 2 potki -> butki -> sheen -> (miałem akurat sporo kasy) Needlessly Rod -> Mercury -> Rabadon -> Banshee -> chciałem dokończyć Lich Bane, ale już ich zmiażdżyliśmy. Ogólnie jak tarcza zejdzie to jest dupa, więc trzeba ją tak 1-2s przed walką włączyć. Aby wejść i od razu zdetonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 18:51, Mange napisał:

> Dosyć lamerskie i tobie ten win nie powinien się należeć. Dokładnie tak samo irytujące

> jak leaver, który wróci 2 min przed przegraną, żeby nie dostać leave.
Przed chwilą grałem meczyk ranked. Irelia solo. Mam staty 2 0 2 bardzo szybko. Morde
który był vs me na lini nie ma już nic do gadania ale co z tego. Bot tak feeduje, że
shaco w tym samym momencie ma staty 5 0 4. I jak tu się nie wkurwić? Sam tej gry bym
nigdy nie wygrał. Sivir kończy mecz ze statami 0 11 a mundo 1 8. To jest lameriada.
Z chęcią bym oddał tego wina byle by tylko grać z myślącymi ludźmi.

To w koncu wygrales czy nie? Bo mowisz ze sam bys nie wygral, co znaczy ze ktos ci pomogl albo nie wygrales. A jak wygrales to lemoniada (huhuhuh, tez sobie pozwolilem na zarcik) byla po obydwu stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze 2h temu byłem pierwszy w kolejce. Właśnie się wylogowałem bo już się odechciewa grać i sprawdziłem z ciekawości, które teraz miejsce. 450 i 40 min czekania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości z tymi kolejkami...kilka minut poczekać nie zaszkodzi. Większość ludzi jak zobaczy, że ma czekać takie 10-40 minut to wychodzi. Też miałem niby 10 minut czekać na zalogowanie, czekałem jakieś 3- 4 minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to nie żart, że coś takiego wprowadzili? Współczuję ludziom, którzy wyłożyli na to pieniądze. Dostają zbugowany produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować