Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Wybacz że tak bez pardonu się wtrącę, ale się zastanawiałeś nad kupnem Lee Sina. Dobry mój znajomy ostatnio go kupił i uznał, że jest to postać idealna dla ludzi, którzy uwielbiają wkurzać przeciwnika, gdyż swoim doskokiem, tempestem, oraz szybkim powrotem do sojusznika jest postacią niesamowicie chamską. Istną autostradę można nim wyczyniać.
Wiem że i tak pewnie poczekasz na free weekend, ale chociaż masz gotową opinię jednego dobrego gracza. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 18:45, BoloMaster napisał:

czy opłaca się junglować Shenem?


Ciężko stwierdzić IMO, ale na pewno co mogę powiedzieć to to, że Shen na AP wyczynia miazgę. Fakt faktem wymaga to pewnego doświadczenia i odpowiedniego skompletowania itemów, ale jest istny czad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dzięks. Ja wiem, co potrafi lee sin i wiem, że to niezła postać. Tylko nie wiem, czy będzie pasować do mojego stylu gry, ale chyba go kupię, bo mam od groma ip i nie wiem na co wydawać :)

4ny4---> bez sensu, zajmujesz miejsce typowego apeka, lepiej do dżungli iść Shenem tankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się wydaje, albo na West są kolejki oraz czasami wrzuca na amerykański serwer. Na streamie ocelota widziałem, że miał dość wysoki ping oraz głos Wickeda jak narzeka na aktualne opóźnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 22:39, SiDi napisał:

Albo mi się wydaje, albo na West są kolejki oraz czasami wrzuca na amerykański serwer.
Na streamie ocelota widziałem, że miał dość wysoki ping oraz głos Wickeda jak narzeka
na aktualne opóźnienia...

Wczoraj mieli ( 4gosci z SK i jakis jeszcze gościu) taką sytuacje, że wywaliło ich na amerykańca. jako, że to wysoki elo i do tego full premade to kultura była wyższa no i wyszli wszyscy na początku.
Ciekawie co będzie jak z east zaczną emigrować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj z nudów eza i naprawdę bardzo fajna postać. W pierwszej grze jeszcze nie do końca ogarniałem, ale później dwie następne już main carry teamu. Bardzo przyjemnie się gra, taka odskocznia od standardowych ad carry.

20110730003812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam opowiem ewenement na skale światową ranged ad w postaci mfki której zachciało się robić build ap .... Mówiłem jej że to marnotrawstwo potencjału ale nie uparło się i idzie nie dosyć że nic w mid game nie robiła to jeszcze się dziwiła ze ją flamują epic ogólnie poziom na east w moich teamach jest poniżej krytyki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już się nauczyłem by na random za żadne cholerstwa nie chodzić.
W trójkę czy w czwórkę spokojnie wystarczy, przed chwilą mieliśmy mecz w którym do naszej drużyny dobrano Teemo, który uparł się, że nic nie będzie brał na początek z itemów. Coś sprawdzał - mówił. Wziął mida przeciwko Kassadinowi. Skończył ze statami około 19/2/9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 04:25, astradamus napisał:

Można już zrobić przeprowadzkę na inny serwer?

Tak, już od chyba 2 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 04:25, astradamus napisał:

Można już zrobić przeprowadzkę na inny serwer?



Z naszego Easta na Westa jeszcze nie. Gdy będzie to możliwe to riot o tym powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 09:18, NdysH napisał:

> Można już zrobić przeprowadzkę na inny serwer?


Z naszego Easta na Westa jeszcze nie. Gdy będzie to możliwe to riot o tym powie.

Nie można?.. O. To przepraszam za wprowadzanie w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko, idę do kiosku-kupuje paysafecard za 20zł-loguje się do lola-wpisuje pin-ciesze sie rpkami tak?
Wiem jestem nubkiem ale wole mieć pewność. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 10:45, Magok napisał:

Myślę, że Riot na zimę mógł by coś takie zrobić.

Zimowa wersja była kiedyś zamiast Jesiennej która teraz mamy. Zmienili ją o ile pamiętam na prośbę fanów. Więc możliwe, że na zimę ja dadzą. Mi osobiście zmiowa bardziej pasowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 12:02, Noma napisał:

Szybkie pytanko, idę do kiosku-kupuje paysafecard za 20zł-loguje się do lola-wpisuje
pin-ciesze sie rpkami tak?
Wiem jestem nubkiem ale wole mieć pewność. ^^

Jeśli grasz na EU-wystarczy że ustawisz że chcesz kupować w Store w PLN i 20 zł PaySafe Card da ci równe 839 RP. Na US nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować