Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Ha, no i jesteśmy po Go4LoL. Odpadliśmy, nie powiem, szybko. Team na poziomie prawdziwego 1900 rata (i to nie spotkany w normalu a prawdziwie przygotowany do gry i znający nasze ulubione champy ^_^) który właśnie dobija się do finałów to jednak za dużo dla nas na start.

W ogóle ciekawie wyglądała kwestia banowania i picków - my w zasadzie bez zastanowienia pozbyliśmy się Orianny, Amumu i Annie, tamci z kolei nad każdym zastanawiali się po kilka minut (padło na Fiddlesticka, Udyra i Irelię). Podobnie z pickami, cóż, oni z racji dużo większej wprawy i doświadczenia potrafili nas skuteczniej skontrować (my mieliśmy zasadniczo przygotowane tylko jedno pełne combo picków + wariacje na temat jakiego maga/supporta/junglera wziąć co najwyżej, tym niemniej oparliśmy się na meta game EU czyli support z carry, tanky dps w jungli, ap na solo lane''ach ^^), zwłaszcza zaś bot gdzie combo Corki + Sona zostało dosłownie zmasakrowane przez Gangplanka i Sorakę.

Ale uwaga - top dominowaliśmy ostro! To nie była absolutna klęska. Nasza dzielna Akali jeździła tak Jarvana jak i próbującego gankować ją Xina ^_^ Gorzej że reszta sobie nie dała rady, ot zabrakło nam współpracy i czystych umiejętności... na razie ;)
Tym niemniej, fajnie się grało. Miło zobaczyć że to nie są jacyś półbogowie których nie da się zabić a normalni gracze a cyferki w ELO nie są równoznaczne z tym że cię od razu wgniotą w ziemię w każdym aspekcie gry - nasz mid i top farmą nie odstępowali a miejscami nawet wygrywali.

PS A combo Gangplank + Soraka na bocie jest przerażające i tyle :D A jak już Gangplank się dobierze do blue buffa to można wołać GG ^^
PS2 Ale replaya nie dam (chyba że prywatnie) bo jednak przegraną się chwalić nadmiernie nie będę nawet jeśli we wrogim teamie pojawiały się dość...znane nicki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 00:17, ziptofaf napisał:

Miło zobaczyć że to nie są jacyś półbogowie których nie
da się zabić a normalni gracze a cyferki w ELO nie są równoznaczne z tym że cię od razu
wgniotą w ziemię w każdym aspekcie gry


No pewnie, że nie są. Ostatnio coraz częściej trafiam na teamy, w których są co najmniej 2 osoby z minimum 1800 elo i nie zawsze widać tę ich "wyższość". Dziś np miałem mecz Tryndamerem (drugi raz jako jungler), który niestety przegrałem, ale carry''owałem swój team i wykręciłem staty chyba 10/6/... Bardzo łatwo przecież można mnie wykluczyć z rozgrywki itp, ale jak widać wcale im to nie wychodziło. 2 kolesi w tym meczu miało ponad 1800 i jeden 1912.

Co do zmian w patchu to bardzo mnie interesuje "nowy" Nasus. Ciekaw jestem, czy będzie się dało nim przyzwoicie junglować. No i oczywiście Pantheon, bo również mam ochotę trochę nim pograć po patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 00:56, sirufok napisał:

Co do zmian w patchu to bardzo mnie interesuje "nowy" Nasus. Ciekaw jestem, czy będzie
się dało nim przyzwoicie junglować. No i oczywiście Pantheon, bo również mam ochotę trochę
nim pograć po patchu.

Ja to się najbardziej cieszę ze zmian Leony - nie uważam jej za UP i większość gier nią o dziwo wygrywam ale jednak do tanka który powinien mieć podobne zdolności inicjacji do Jarvana czy Amumu to na razie się jeszcze nie umywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz moim ukrytym celem jest spasc jak najnizej w elo, wszystko z powodu debili jakich trafialem,e jesli oni trolluja i feeduja, to czemu ja tak nie bede... skoro i tak gra i matchmaking ssie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na edit za pozno, zauwazylem ze im blizej do resetu tym wiecej ludzi ma w dupie co sie dzieje i chamsko feeduje. takie nawizaenie do poprzedniego posta... dzisiaj przegralem juz 5gier rankingowych przez to wiec daje soboe spokoj do resetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie raz to dziwni ludzie grają w grach rankingowych, wczoraj jeden z mojej drużyny był jungler i wyszedł bo go zabił zwykły golem a zaraz po nim wyszedł następny i tak się zrobiło 3v5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nie potrzebował wyższego poziomu oraz dobrej farmy aby pokazać jaka ta postać jest OP, zaczynam się bać. Ciekawi mnie animacja ulti, czyli przebicie oponenta i ciągniecie go, czy będzie to coś jak u rammusa czyli na własnych nóżkach czy coś zupełnie innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą buffy (ale nie wiem czy już w tym patchu):
Heimerdinger, Ezreal, Evelynn ( ale dopiero po reworku stealtha), Kennena (Ap ratio na 2 skillach), Morgany

Oraz nerfy:
Xin''Zhao, Poppy, Gankplank (zdaje się, że pirat będzie dostawał malutkie nerfy co patch, aż go zbalansują)

Nie podoba im się to, że feednięta Poopy składa pół enemy teamu i ucieka z 300 HP. Pracują też nad różnymi wersjami ulti Tarica. Będą zmiany Sony. A, i będą zmiany Ignite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 10:51, KofeinowyPablo napisał:

Oraz nerfy:
Xin''Zhao, Poppy, Gankplank (zdaje się, że pirat będzie dostawał malutkie nerfy co patch,
aż go zbalansują)


O ile dwóch panów rozumiem, to jednak nad nerfem mojej malutkiej Poppy będę ubolewał. No ale zobaczymy jak znaczący on będzie i których skilli będzie dotyczył. Podejrzewam, że mogą znerfić pasywa, a to jest w niej najlepsiejsze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kofeinowy pewnie pracuje w Riotcie, tylko nie chce się przyznać, żebyśmy go nie zasypywali prośbami o nerfy i buffy. ;)

A tak na serio, Redtracker na clgaming.net, twittery pracowników Riotu, facebookowy profil Leaguecraft... jest wiele źródeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 12:19, Kraju napisał:

Skąd Ty masz te wszystkie informacje? :D

Dokładnie tak, jak napisał kapitan luzac, szperam sobie na forach, FB, Twitter...szczególnie Ezreal często podaje takie informacje, można powiedzieć że jest swoistym "łącznikiem" Riot-gracze.

Aha, to nie znaczy, że jestem no-lifem, co tylko siedzi na FB Ezreal''a i czeka na nowe info...raz w tygodniu sprawdzam...

luzac- Uhaha, wydało się! No to teraz permbany polecą...lista już przygotowana...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 00:56, sirufok napisał:

Co do zmian w patchu to bardzo mnie interesuje "nowy" Nasus. Ciekaw jestem, czy będzie
się dało nim przyzwoicie junglować. No i oczywiście Pantheon, bo również mam ochotę trochę
nim pograć po patchu.


Nasusem i Garenem gram sporo i ich lubię i ciekawi mnie co wymyślą. Psem już można junglować, tylko, że to średnio efektywne, ale da radę spokojnie, pasyw ftw :)
Ja muszę teraz przetestować jungle malpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jungle małpą jest strasznie hardkorowy, nie polecam, albo giniesz albo za często wracasz.

dlaczego nerfią Xina? co jeszcze można mu znerfić? moja ulubiona postać :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 16:09, SiDi napisał:

WTF? Poppy dostaje nerfa? Oo Równie dobrze mogliby osłabić Shena albo Heimerdingera.


Patrzysz tylko na to, co widzisz na swoim levelu. Duza czesc graczy lola jest ponizej 30poziomu, i poppy potrafi tam robic rzeź- dlatego ją nerfią, nie zdziwię się również, jeżeli w następnym patchu dostanie ona buffa- zapewne będą próbowali zbalansować ją na tyle, aby nie zabijała wszystkiego, co się rusza jeżeli gra nią newfag ale również aby nie była tak up na 30lvl i rankedach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 16:09, SiDi napisał:

WTF? Poppy dostaje nerfa? Oo Równie dobrze mogliby osłabić Shena albo Heimerdingera.


Dlaczego niby Shena, Heimera? Heimera mało co widzę w grze, a Shen i tak jest bardzo znefiony po tych zmianach na ulcie i pasywie. No a Poppy się należy, nie wiadomo skąd robi ogromne obrażenia mając dobry surv i możliwość ucieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować