Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Zawsze się nad tym zastanawiałem, może to trochę głupie pytanie, ale nie rozumiem dlaczego kursor(ta łapka rycerza) u hajelowców robi się taka biała co chwilę, może niebieskawa, nie wiem, to jakiś dodatek?Jaki jest jego cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 10:51, B1SH0P napisał:

Talon będzie dostępny w następnej rotacji? Bo nie wiem czy go kupować teraz czy poczekać.

Powinien być dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 10:51, B1SH0P napisał:

Talon będzie dostępny w następnej rotacji? Bo nie wiem czy go kupować teraz czy poczekać.

Co Ci szkodzi 2 dni poczekać ;d i zobaczyć ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo się martwi bo ma jednego op champa i nie chce żeby go znerfili ;D
A co do Riven - podoba mi się, nawet bardzo. Chyba sobie ją kupię, i to będzie champion, który od baardzo długiego czasu w trakcie premiery będzie dostępny. Poprzednia była Karma, czyli gdzieś chyba pół roku temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 09:05, Dereel napisał:

Zawsze się nad tym zastanawiałem, może to trochę głupie pytanie, ale nie rozumiem dlaczego
kursor(ta łapka rycerza) u hajelowców robi się taka biała co chwilę, może niebieskawa,
nie wiem, to jakiś dodatek?Jaki jest jego cel?


To się robi wtedy, jak oni go, hm, przytrzymują, żeby postać za nim nieustannie podążała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 12:17, Ezio napisał:

A co do Riven - podoba mi się, nawet bardzo. Chyba sobie ją kupię, i to będzie champion,
który od baardzo długiego czasu w trakcie premiery będzie dostępny. Poprzednia była
Karma, czyli gdzieś chyba pół roku temu:)


Przetłumaczy mi ktoś na polski, o szo mu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 15:10, luzac napisał:

> A co do Riven - podoba mi się, nawet bardzo. Chyba sobie ją kupię, i to będzie
champion,
> który od baardzo długiego czasu w trakcie premiery będzie dostępny. Poprzednia
była
> Karma, czyli gdzieś chyba pół roku temu:)

Przetłumaczy mi ktoś na polski, o szo mu chodzi?

Mianowicie, chodzi o szo, iż on ma na myśli, iż podoba mu się Riven,która będzie dostępna, a premiera Karmy miała miejsce rok temu.

@Arande A jak to się robi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 15:10, luzac napisał:

Przetłumaczy mi ktoś na polski, o szo mu chodzi?

Jak dla mnie to z tą "dostępnością" chodzi o to, że Ezio od razu go sobie kupi i będzie miał dostępnego. Trolololo.

Mnie też się Riven podoba, fajny z niego facet. Kennen też jest dobrą czempionką, ale Riven jest lepszy. ;]

Chociaż jej art jest tragiczny. Ja rozumiem to, że trzeba zrobić jak najbrzydszego czempiona, żeby każdy kupił skinaski, ale to już lekka przesada. Przedtem postacie wyglądały brzydko w grze, a tutaj już nawet art odrzuca. Dobrze, że Q ma miażdżące, bo inaczej nie wybaczyłbym riotowi tego arta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 15:10, luzac napisał:

Przetłumaczy mi ktoś na polski, o szo mu chodzi?

Może chodzi o to, że Riven będzie dostępna od razu w dniu premiery, a ostatnim championem przy którym taka sytuacja miała miejsce była Karma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2011 o 15:33, Markush napisał:

Mnie też się Riven podoba, fajny z niego facet. Kennen też jest dobrą czempionką, ale
Riven jest lepszy. ;]

hahaha....

A ezio miał na myśli to, że będzie można spokojnie sobie go picknąć bo ludzie się na niego nie rzucą. Czyli nie będzie wyścigu szczurów po niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 15:52, Dereel napisał:

Może ten art przypadnie wam do gustu.


Widzę że nie tylko ja często odwiedzam Reign of Elementz...
Tylko się zastanawiam czemu Riven zabrała Sionowi jego choppera :P

Swoją drogą, nie wiem czemu, ale mi postać Riven śmierdzi Cloudem z Final Fantasy na kilometr - też miecz większy od niej, strój też ździebko podobny...aż chyba custom skina zrobię widząc takie niechlujstwo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, może ktoś z was wie jak rozwiązać problem. Mianowicie zmieniłem solbie region z EU N&E na EU W, zrobiłem to w kliencie zaraz na stracie (takie okienko pod facjatą Ryze''a), cyk klik, Europe West-->english-->gotowe! Oczywiście coś się pobrało, zainstalowało, wyskakuje okienko logowania, podaje login i hasło i tutaj zaczyna się problem. Po naciśnięciu entera launcher próbuje się połączyć, a w efekcie otrzymuje jedynie taki komunikat: Login Error. Your account has transferred to another region. Please try logging in to the appropriate region. No i to jest dla mnie rzecz niebywała, sprawdzalem w pliku rads i takich tam, wszedzie jest euw, ewentualnie europe west. Na początku tez pisze, ze konto jest już na EUW. Nie wiem co mam z tym fantem zrobić. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Jak zarejestrowałeś się przed podzieleniem na Wschód i Zachód opcję przeniesienia się za darmo na inny serwer masz w sklepie w zakładce "others". Jeżeli zarejestrowałeś się po podziale, musisz zapłacić sporo RPków (ale oppcja w tym samym miejscu jest). Darmowy transfer działa tylko raz.

W launcherze zmieniasz tylko clienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować