Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2011 o 11:51, Fanagir napisał:

Prawdopodobnie za 4 tygodnie ponieważ ma być jakiś duży patch z czymś fajnym choć nie
powiedzieli wprost, że to będzie dominion. ^^

Przecież pliki z dominion były już w patchu z Talon''em. Więc teraz trzeba tylko czekać aż wreszcie to udostepnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej nie wszystkie bo komuś już by udało się urochomić nowy tryb tak jak 6vs6 i wzwyż . Poza tym ja tylko podałem informację od riotu, a znając ich znów może coś nie wypalić i będziemy czekać jeszcze z dwa miesiące na nowy tryb. Mnie osobiście denerwuje już ich polityka zapowiadania i ustalania dat i ich nie dotrzymywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 16:52, Fanagir napisał:

Najwyraźniej nie wszystkie bo komuś już by udało się urochomić nowy tryb tak jak 6vs6
i wzwyż . Poza tym ja tylko podałem informację od riotu, a znając ich znów może coś nie
wypalić i będziemy czekać jeszcze z dwa miesiące na nowy tryb. Mnie osobiście denerwuje
już ich polityka zapowiadania i ustalania dat i ich nie dotrzymywania.


No niestety, słowni to ludzie z Riotu rzadko bywają.
A co do odblokowanych trybów to bez problemu da się grać tylko 6vs6, bo z tego co wiem to ustawiając większą ilość graczy prędzej czy później gra się wykrzaczy.

Btw, 6vs6 na TT jest świetne. Jak zacząłem grać z kolegami to nie mogliśmy przestać;) No i Karthus w tym trybie jest OP .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kraju, Axuwax i inni płaczący o Dominion.

Przeczytajcie ten kawałek i odpowiedzcie sobie na pytanie kiedy będzie Dominion.

Napisał Tryndamere
Update: Niektórzy z was byli bardzo zainteresowali kiedy Dominion będzie dostępne, dlatego chcielibyśmy poruszyć ten temat teraz. Nie chcemy wypuścić tego nowego trybu gry zanim nie będzie „całkowicie gotowy”, jednak na pewno będzie można zagrać w prawie ukończoną wersję Dominiona w Europie, na GamesCom (17-21 sierpnia) i w Stanach Zjednoczonych, na PAX Prime (26-28 sierpnia).

League of Legends: Dominion powinno zostać dodane do gry, wkrótce po PAX.



Wkrótce nie oznacza od razu, więc nikt nie ustalał dokładnej daty na sierpień. Jakbyście się tak bardzo interesowali tym trybem, to nie zadawalibyście w kółko tych samych, niemądrych pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak dobrze pamiętam gdzieś wyczytałem że Dominion miał pojawić się w sierpniu, kilka dni po PAX. Co do wiarygodności źródła nie jestem pewny, gdyż nie pamiętam gdzie to wyczytałem, ale na pewno nie było to "usłyszane od przypadkowego przechodnia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 21:57, Kraju napisał:

Hmm, jak dobrze pamiętam gdzieś wyczytałem że Dominion miał pojawić się w sierpniu, kilka
dni po PAX. Co do wiarygodności źródła nie jestem pewny, gdyż nie pamiętam gdzie to wyczytałem,
ale na pewno nie było to "usłyszane od przypadkowego przechodnia".


Nikt nie podawał dokładnej daty, więc albo źle "słyszałeś", albo niestety źródło zawiodło.
Jedyną oficjalną informacją na temat Dominion był ten news:
http://eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=341142
Więc nie widzę powodów do napinek na Riot, bo jak na razie nic nie zawinili.

Były też chyba dyskusje na temat zakończenia sezonu pierwszego, więc też podrzucam link do wypowiedzi Tamata:
http://eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=359115

Przeglądajcie czasem forum i nie będzie tylu niepotrzebnych niejasności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 22:12, Budo napisał:


Kurde ledwo jeden dzień mnie nie ma, a tu jakieś 6v6, albo własne rekomendowane przedmioty
dla champów O_O

No też bym chciał wiedzieć o co chodzi;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 22:32, Ezio napisał:

No też bym chciał wiedzieć o co chodzi;d


O to co jest na screenie. Po wprowadzeniu małego usprawnienia do swojego klienta LoL-a można zrobić nieco większe gry niż zazwyczaj ;)

20110909224205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu udało mi się zrobić pentę. Ezrealem tym razem, czyli instabuy;P
Niestety, komp odmówił współpracy i nie ma skrina :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 23:21, Ezio napisał:

Znowu udało mi się zrobić pentę. Ezrealem tym razem, czyli instabuy;P
Niestety, komp odmówił współpracy i nie ma skrina :S


W ARAM jak widzę, więc niestety nic nadzwyczajnego. Tam penty (o wysypie quadr nie wspominając) są na porządku dziennym;)
Instabuy mówisz? A jakbyś nie zrobił penty to już byś nie kupował?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

USA vs Canada g1

Spoiler

Jax revive TP od Dyrusa, Canada przegrała z powodu braku CC



USA vs Canada g2
Spoiler

Nie ma to jak zacząć grę z wiadomością, że Regi po 38 min musi iść, i że albo wygrywają i jest 2:0 albo poddają i jest 1:2, Dyrus który ma więcej minionów niż Nid, i praktycznie tylko robi split push, i Regi który w 4v5 zalicza pente



USA vs Canada g3
Spoiler

Ot, żeby nie było zbyt oczywiste kto wygrał/przegrał, Dyrus udowodnił, że a Revive TP są dobrymi spellami, nawet na turnieju, b, że split push ma większe szanse wygrać gry niż robie teamfightów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 00:05, sirufok napisał:

W ARAM jak widzę, więc niestety nic nadzwyczajnego. Tam penty (o wysypie quadr nie wspominając)
są na porządku dziennym;)

Cóż, dawno nie grałem, a chciałem sobie małą przerwę zrobić. Ważne że jest już +1 do pent i quadr;D (zwłaszcza że potem zrobiłem znowu fiddlem quadrę;D)

Dnia 10.09.2011 o 00:05, sirufok napisał:

Instabuy mówisz? A jakbyś nie zrobił penty to już byś nie kupował?;)

Chyba nie, bo aż tak mi się Ez nie podobał. Teraz już bardziej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 11:02, Ezio napisał:

> W ARAM jak widzę, więc niestety nic nadzwyczajnego. Tam penty (o wysypie quadr nie
wspominając)
> są na porządku dziennym;)
Cóż, dawno nie grałem, a chciałem sobie małą przerwę zrobić. Ważne że jest już +1 do
pent i quadr;D (zwłaszcza że potem zrobiłem znowu fiddlem quadrę;D)
> Instabuy mówisz? A jakbyś nie zrobił penty to już byś nie kupował?;)
Chyba nie, bo aż tak mi się Ez nie podobał. Teraz już bardziej:D

To pograj sobie co opa. Tam co mecz będziesz miał pente. I spodobają ci się prawie wszystkie postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobry początek dnia w końcu udało się przerwać złą passe a mianowicie od 6 dni nic a nic nie moglem wygrać nie ważne czy grałem dobrze czy źle zawsze oni musieli mieć większego farta albo być lepszymi a dziś jest wygrana ;]. I tak przez tą passe spadł mi ratio z 25 w/l + na 15 + :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo śmieszne. Już się człowiek nie może nacieszyć penta killem...
PS Zaczynam się zastanawiać, czy Riot nie powinien znerfić Eza - trzeci raz robię quadrę w normalu (pod rząd)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 12:13, Wielki_Bubba napisał:

Veigar full OP. No dobra, może nie pierwsze 20 minut lane''owania przeciwko cho, no ale
potem niszczy wszystko :]

http://wrzucacz.pl/file/9121315649213/veigar.lrf


Meh, lane Veigar. Nim junglować trzeba!
http://www.own3d.tv/video/200987/Saintvicious_Jungle_Veigar_THE_NEW_META_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować