Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Hoho, właśnie mi wpadło 6,3 ip. Co warto rozważyć? Pod uwagę biorę vayne, nocturna i zigga. Co byście poradzili wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 17:36, dulak napisał:

Hoho, właśnie mi wpadło 6,3 ip. Co warto rozważyć? Pod uwagę biorę vayne, nocturna i
zigga. Co byście poradzili wziąć?

napisz cos wiecej. Co lubisz, a co nie. Czego oczekujesz etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noc jest dobry jak ogarniasz jungle, postać strasznie wkurzająca jak ktoś umie tym grać. Ziggs to postać względnie nowa i mało ją widziałem w akcji, ale jest całkiem niezła. Vayne to jedna z najlepszych postaci AD carry według mnie. Jakbym miał wybierać to Vayne>Noc>Ziggs, oczywiście pod względem lubienia postaci a nie że ta jest lepsza od tamtej. Wybór zależy głównie jaki typ gry Ty preferujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 18:21, sirufok napisał:

Jeśli Ostry przyszedł na WEST to wiedzcie, że coś się dzieje ;]


Zgapiak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 18:53, Kraju napisał:

Noc jest dobry jak ogarniasz jungle, postać strasznie wkurzająca jak ktoś umie tym grać.
Ziggs to postać względnie nowa i mało ją widziałem w akcji, ale jest całkiem niezła.
Vayne to jedna z najlepszych postaci AD carry według mnie. Jakbym miał wybierać to Vayne>Noc>Ziggs,
oczywiście pod względem lubienia postaci a nie że ta jest lepsza od tamtej. Wybór zależy
głównie jaki typ gry Ty preferujesz.

Ostatnio zakochałem się w twitchu. Inna postać którą bardzo lubię jest twisted fate i chyba wezmę vayne, bo gra się nią w podobnym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Trochę blado fnatic wypadają na tle tsm... nie wiem, ale sporo głupot robią, np ulti gragasa, które ratuje przeciwników przed ulti nunu... wtf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 22:59, Budo napisał:


Trochę blado fnatic wypadają na tle tsm... nie wiem, ale sporo głupot robią, np ulti
gragasa, które ratuje przeciwników przed ulti nunu... wtf.


ogólnie z tego co widziałem kawałeki to picki mieli dziwne siakieś, ale prosem nie jestem to co mi oceniac hehe :D


za to podobal mi sie steal barona :D i cieszacy sie Shushei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 00:18, SiDi napisał:

Mnie się wydaje, że fnatic jakoś spoczęło na laurach i co raz gorzej gra. Zwłaszcza Shushei.


Shushei jak Shushei, wg mnie Lamia strasznie grał. Przez większość gry w ogóle zero ogarnięcia , focusował tanków, łaził gdzieś bez celu zupełnie. No i zdecydowanie mniejsze zgranie fnatic, tsm po prostu grali jak jedna osoba w tych dwóch grach. Chyba te ostatnie spinki im na dobre wyszły jednak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fnatic ogólnie od dłuższego czasu nie prezentuje nic specjalnego co widać po ich wynikach w turniejach... Trochę szkoda, ale z drugiej strony fajnie, że jest jakaś rotacja ;p i pojawiają się takie akcje, jak to co zaprezentowało M5. Chociaż w ich przypadku myślę, że będzie im ciężko powtórzyć swój wynik z Kijowa.

A jak już taka tematyka się pojawiła, to ktoś się orientuje może, czemu w SK jest nowy jungler? Tzn nigdzie jakiegokolwiek konkretnego info nie ma i nie wiem, czy to na stałe, czy tymczasowo... W sumie byłby kolejny Polak na turniejach =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teżtak macie, że patche ściągają się z prędkością 20-40 kb/s? dziś ściągałem na lapku lola, i cały czas przy patchowaniu miałem transfer coś koło tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować