Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Pochwalę się swoją największą farmą, jaką udało mnie się osiągnąć do tej pory w lolu. Dobry, prawdziwy support i granie ad to czysta przyjemność.

20120816010909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Carruj team jako ap, dostawaj raport od turków za "bastard" (czyli wg ich języka ks) i złap od wrogiego teamu, bo błazny rzuciły na all "report zyra for offensive lang". Jak widzę tego typu sprawy w trybunale to chce mi się dać pardona niezależnie od innych wyskoków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Haha pisałem ostatnio o zmianach typu "qol" dla Garena, ale to co zrobili to niemal pełnoprawny rework. Tylko się cieszyć, lubię Garena, ale prawie nim nie gram, bo niestety nie ma startu do większości mocnych picków. Nowy pasyw jest niezły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo Jayce pierwszy raz na turnieju, ciekawe jak się spisze. Ciekawe czy jakaś Zyra będzie. Na tym IPL ostatnio zrobiła furorę z tego co kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 11:53, hammerfall87 napisał:

Kata na jungli op :)


Błagam, nie junglujcie tym... Już wczoraj w rankedzie widziałem na swoim smurfie ten szajs we wrogim teamie. Nie powiem, nie mam nic przeciwko free winom ale nie po to gram tego typu mecze żebym musiał się użerać z debilami od których niczego się nie nauczę. Nawet Stonewall miał nieludzkie problemy by w ogóle skończyć tym junglę - z leashem i tak pod koniec jest się na wpół martwy (a robiliśmy z nim customa żeby zobaczyć jak to wygląda), Saint z kolei legendarne 0/11 wyciska nią grając w ten sposób.

Co do zmian Garena z kolei - na plus z tego co słyszę i widzę, częstsze silence i kręcenie się robiące kryty OP. Fakt że jungler z niego średni, bodaj 1/10 wycisnął mój znajomy (fakt że może mieć to związek z tym że grałem support Karthusem) próbując czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 12:28, luzac napisał:

Jayce był już bodajże na ECC.


Raczej nie był, bo bym pamiętał ;P A Soaz szaleje ładnie tym Jaycem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 13:06, Ecko09 napisał:

> >

Spin wali krity? wtf

to dlatego buduje przeciez na nim yommu iedge. najlepszy build na garena od czasu znerfienia sunfire capow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować