Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2012 o 23:47, akwyx napisał:

>


Teraz już oficjalnie są w Crs. Wcześniej pewnie byli tylko na testach. A z tym teamem to miałem na myśli, że są jednym z czołowych (chociaż trzeba przyznać, ze ostatnie 2 turnieje im nie wyszły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może coś pominąlem, ale jak to się stało, że w finałach nie ma M5? No i może jezcze Azubu Blaze, o którym pamiętam, że chyba było głośno nie tak dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azubu Blaze zostało pokonane przez NaJin Sword w koreańskich regionalach.

A M5 jest jedną z czterech drużyn obok TSM, TPA i WE które od razu wylądowały w playoffach bez fazy grupowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi ranked teamami w końcu? Każdy co innego gada. Jeśli np. dziś sobie założę team 3v3, zaproszę 3 osoby, będzie nas 4. Wbijemy golda, ale grając tylko we 3, 4 gracz nie zagra ani jednego meczu to czy on też dostanie nagrody za golda? Wiem, że jeśli dołączyłby do teamu, który już ma golda po 1 września musiały wygrać 5 meczy. A w takim przypadku jak opisałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 10:48, Ecko09 napisał:

Jak to jest z tymi ranked teamami w końcu? Każdy co innego gada. Jeśli np. dziś sobie
założę team 3v3, zaproszę 3 osoby, będzie nas 4. Wbijemy golda, ale grając tylko we 3,
4 gracz nie zagra ani jednego meczu to czy on też dostanie nagrody za golda? Wiem, że
jeśli dołączyłby do teamu, który już ma golda po 1 września musiały wygrać 5 meczy. A
w takim przypadku jak opisałem?


Tak jak napisał luzac tylko jedno ale - liczy się wyłącznie top elo. Czyli teoretycznie możecie tam nawet diament wbić, invnąć sobie 4 osobę żeby z wami pograła...i byleby miała te 5 winów, niezależnie od tego jak bardzo spadnie wam current elo i czy to będzie 20% win ratio czy 80%. Dlatego sporo mocnych teamów z okolic 1650-1750 ELO już sprzedaje spoty u siebie tak w 3v3 jak i w 5v5. Podobnie jeśli ktoś zagra te 5 meczy, wbije powiedzmy 1350, a potem już nie będzie grać ale reszta drużyny jak najbardziej i dobije do 1650 to taka osoba też zalicza się wtedy do platyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad porzuceniem LoL''a i myślę co by tu zrobić z kontem o ponad przeciętnych statach. Champy, skiny, 1400+ elo. Można konta sprzedawać/wymieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 16:02, Grodhar napisał:

Zastanawiam się nad porzuceniem LoL''a i myślę co by tu zrobić z kontem o ponad przeciętnych
statach. Champy, skiny, 1400+ elo. Można konta sprzedawać/wymieniać?


Wejdź na dowolny serwis aukcyjny i zobaczysz czy można ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 16:16, sirufok napisał:

> Zastanawiam się nad porzuceniem LoL''a i myślę co by tu zrobić z kontem o ponad
przeciętnych
> statach. Champy, skiny, 1400+ elo. Można konta sprzedawać/wymieniać?

Wejdź na dowolny serwis aukcyjny i zobaczysz czy można ;]



Pogrywam w betę smite''a, a kusi mnie kupno D3, zastanawiam się ile warte jest moje konto, gdyby zwróciło się chociaż za RP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 16:54, Grodhar napisał:

> > Zastanawiam się nad porzuceniem LoL''a i myślę co by tu zrobić z kontem o ponad

> przeciętnych
> > statach. Champy, skiny, 1400+ elo. Można konta sprzedawać/wymieniać?
>
> Wejdź na dowolny serwis aukcyjny i zobaczysz czy można ;]


Pogrywam w betę smite''a, a kusi mnie kupno D3, zastanawiam się ile warte jest moje konto,
gdyby zwróciło się chociaż za RP...

razcej nie zwroci sie za rp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego większość buildów mówi, żeby budować IE przeed BT? Jak dla mnie tego drugiego nie jest tak trudno nastakować. Chyba, że na wyższym poziomie grania to sięzmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 18:53, Fimbulvinter napisał:

Dlaczego większość buildów mówi, żeby budować IE przeed BT? Jak dla mnie tego drugiego
nie jest tak trudno nastakować. Chyba, że na wyższym poziomie grania to sięzmienia.

To raczej przez nerfy lifesteal''a. IE chyba jednak bardziej zwiększa dmg. Chociaż w sumie w jungli i tak tego nie buduje... chociaz może spróbuje na supporcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 21:23, Arande napisał:

> New champ spotlight:
> http://euw.leagueoflegends.com/news/soraka-champion-spotlight-visual-upgrade
> Oh wait...

<3 Ale na rankach zawsze mi mówią "not soraka" i przypuszczam, że jej nowy wygląd
wcale nie poprawi sytuacji. ;<


A to nieco dziwne akurat, na US nikt na pick Soraki nigdy nie narzeka. Samemu jak mi każą grać AD Carry to proszę supporta o jej wybranie bo wiem że nie powalam tam a Soraka dobrze pasuje do mojego dość pasywnego stylu gry.
Choć faktem jest że teraz to częściej się widuje Blitzcranki które raz na godzinę trafiają z Q ale trzeba nim grać bo "OP".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować